Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůMČR PF, LC, Fo
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽE
Plakát

Datum konání9. listopadu 2013
Místo konáníPraha - Lipence
DisciplínyPoints fighting
Points fighting (double team)
Lightcontact
Lightcontact (double team)
Musical forms

Pořádající klubMartin Zavoral Team Fighter's



DISCIPLÍNY - rozpis věkových a hmotnostních kategorií
POINTS FIGHTING
Mladší žáci0-12-28kg, -32kg, -37kg, -42kg, -47kg, +47kg

Mladší žákyně0-12-28kg, -32kg, -37kg, -42kg, -47kg, +47kg

Starší žáci7-15-42kg, -47kg, -52kg, -57kg, -63kg, -69kg, +69kg

Starší žákyně7-15-42kg, -46kg, -50kg, -55kg, -60kg, -65kg, +65kg

Junioři13-18-57kg, -63kg, -69kg, -74kg, -79kg, -84kg, -89kg, -94kg, +94kg

Juniorky13-18-50kg, -55kg, -60kg, -65kg, -70kg, +70kg

Muži16+-57kg, -63kg, -69kg, -74kg, -79kg, -84kg, -89kg, -94kg, +94kg

Ženy16+-50kg, -55kg, -60kg, -65kg, -70kg, +70kg

POINTS FIGHTING (DOUBLE TEAM)
Mladší žáci0-12-42kg, +42kg

Starší žáci7-15-57kg, +57kg

Junioři13-18-79kg, +79kg

Muži16+-80kg, +80kg

LIGHTCONTACT
Mladší žáci0-12-28kg, -32kg, -37kg, -42kg, -47kg, +47kg

Mladší žákyně0-12-28kg, -32kg, -37kg, -42kg, -47kg, +47kg

Starší žáci7-15-42kg, -47kg, -52kg, -57kg, -63kg, -69kg, +69kg

Starší žákyně7-15-42kg, -46kg, -50kg, -55kg, -60kg, -65kg, +65kg

Junioři13-18-57kg, -63kg, -69kg, -74kg, -79kg, -84kg, -89kg, -94kg, +94kg

Juniorky13-18-50kg, -55kg, -60kg, -65kg, -70kg, +70kg

Muži16+-57kg, -63kg, -69kg, -74kg, -79kg, -84kg, -89kg, -94kg, +94kg

Ženy16+-50kg, -55kg, -60kg, -65kg, -70kg, +70kg

Veteráni35+-80kg, +80kg

LIGHTCONTACT (DOUBLE TEAM)
Mladší žáci0-12-42kg, +42kg

Starší žáci7-15-57kg, +57kg

Junioři13-18-79kg, +79kg

Muži16+-80kg, +80kg

MUSICAL FORMS
Žáci0-13

Žákyně0-13

Muži14+

Ženy14+

STARTOVNÉKategorieStartovnéDvojitý startDalší start
Člen ČSFu (*)400 Kč200 Kč

Ostatní500 Kč300 Kč

Člen ČSFu (*) - Double team250 Kč

Ostatní - Double team400 Kč



* Snížená cena platí pouze pro členy ČSFu s platným průkazem a známkou.
PŘEDPISDisciplínaEliminaceSemifinále3. místoFinále
PF, LC - ml. žáci / žákyně2 x 1:302 x 1:302 x 1:302 x 1:30

PF, LC - st. žáci / žákyně2 x 2:002 x 2:002 x 2:002 x 2:00

PF, LC - junioři / juniorky3 x 2:003 x 2:003 x 2:003 x 2:00

PF, LC - muži / ženy3 x 2:003 x 2:003 x 2:003 x 2:00

Double team - ml. žáci1 x 2:001 x 2:001 x 2:001 x 2:00

Double team - st. žáci1 x 2:001 x 2:001 x 2:001 x 2:00

Double team - Junioři1 x 3:001 x 3:001 x 3:001 x 3:00

Double team - Muži1 x 3:001 x 3:001 x 3:001 x 3:00


PROGRAM
Sobota

08:00 – 10:00Osobní registrace, vážení, lékařské prohlídky, platba startovného

10:15Schůzka rozhodčích

10:30Schůzka trenérů

10:45Slavnostní zahájení

11:00Zahájení soutěže


DOKUMENTY - PŘÍLOHY