Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuAkce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůMezinárodní MČR K-1
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVIDEOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽE
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
K-1 Junioři -60kg
4 na startu
Filip HUČÍNI. místo
I. místo
20 bodů
Filip HUČÍN
SK Mudroch Team
Matěj SKALICKÝII. místo
II. místo
10 bodů
Matěj SKALICKÝ
Pankration gym z.s.
Jan KORČÁKIII. místo
III. místo
Jan KORČÁK
Gladiators Gym České Budějovice
Memis ALPEIII. místo
III. místo
Memis ALPE
Austria team


K-1 Junioři -63,5kg
2 na startu
Jakub KROFTAI. místo
I. místo
5 bodů
Jakub KROFTA
Macak's GYM Pardubice
Mateusz BIALECKIII. místo
II. místo
Mateusz BIALECKI
Smok Toruń

K-1 Junioři -67kg
2 na startu
Roman SHMALI. místo
I. místo
5 bodů
Roman SHMAL
Fight Club Pitbull
Sebastian STANKIEWICZII. místo
II. místo
Sebastian STANKIEWICZ
Hunter Gym

K-1 Junioři -71kg
6 na startu
Martin TŮMAIII. místo
III. místo
Martin TŮMA
Lanna Gym
Radoslaw SZPOJDAIII. místo
III. místo
Radoslaw SZPOJDA
Hunter Gym


K-1 Junioři -75kg
5 na startu
Zoltan NARDELOTTII. místo
I. místo
20 bodů
Zoltan NARDELOTTI
Unicentral Bulls Kick-box Se.
Szymon ROSTKOWSKIII. místo
II. místo
10 bodů
Szymon ROSTKOWSKI
Kaliniak Team Mrągowo
Jakub HNYKIII. místo
III. místo
Jakub HNYK
Berka Fight centrum z.s.
Pavol ŽIGAIII. místo
III. místo
Pavol ŽIGA
Tatran Prešov kickboxing team KOŠICE, SLOVAKIA


K-1 Juniorky -56kg
3 na startu
Ludmila VOBECKÁI. místo
I. místo
10 bodů
Ludmila VOBECKÁ
Hamr gym, muay thai Ostrava a Havířov
Tereza MEISLOVÁII. místo
II. místo
Tereza MEISLOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Eliška PELECHOVÁIII. místo
III. místo
Eliška PELECHOVÁ
Gladiators Gym České Budějovice

K-1 Muži -60kg
3 na startu
Krzysztof OLSZEWSKII. místo
I. místo
10 bodů
Krzysztof OLSZEWSKI
Palestra Warszawa
Pawel STEPNIEWSKIII. místo
II. místo
Pawel STEPNIEWSKI
Palestra Warszawa
Marek TENCERIII. místo
III. místo
Marek TENCER
Fighting gym Bratislava

K-1 Muži -63,5kg
7 na startu
Jan HOLECI. místo
I. místo
20 bodů
Jan HOLEC
X Gym Praha
Sandor GRONAIII. místo
II. místo
10 bodů
Sandor GRONAI
Unicentral Bulls Kick-box Se.
Ivan TENCERIII. místo
III. místo
Ivan TENCER
Fighting gym Bratislava
Tomáš MADERIII. místo
III. místo
Tomáš MADER
Hanuman Gym Bratislava


K-1 Muži -67kg
7 na startu
David NEKOLAI. místo
I. místo
20 bodů
David NEKOLA
G-Titán Žatec
Vladimír ŘÍHAII. místo
II. místo
10 bodů
Vladimír ŘÍHA
X Gym Praha
Laszlo SIMONIII. místo
III. místo
Laszlo SIMON
Unicentral Bulls Kick-box Se.
Ruslan TOKHTAROVIII. místo
III. místo
Ruslan TOKHTAROV
Austria team


K-1 Muži -71kg
12 na startu
Bc. Gor HARUTJUNJANI. místo
I. místo
40 bodů
Bc. Gor HARUTJUNJAN
Kutil Gym Praha
Peter ŠIMKOII. místo
II. místo
20 bodů
Peter ŠIMKO
Hanuman Gym Bratislava
Adil OSMANIIII. místo
III. místo
5 bodů
Adil OSMANI
Austria team
Radek VEŘMÍŘOVSKÝIII. místo
III. místo
5 bodů
Radek VEŘMÍŘOVSKÝ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm


K-1 Muži -75kg
12 na startu
Jan HOMOLKAI. místo
I. místo
40 bodů
Jan HOMOLKA
SKS Arena Kladno
Patrik TÓTHII. místo
II. místo
20 bodů
Patrik TÓTH
Fighting gym Bratislava
Karol JANKOWSKIIII. místo
III. místo
5 bodů
Karol JANKOWSKI
Hunter Gym


K-1 Muži -81kg
12 na startu
Anatoli HUNANYANI. místo
I. místo
40 bodů
Anatoli HUNANYAN
Hanuman Gym Praha
Patryk ZDROJEWSKIII. místo
II. místo
20 bodů
Patryk ZDROJEWSKI
Palestra Warszawa
Vladimír KOLÁŘIII. místo
III. místo
5 bodů
Vladimír KOLÁŘ
Berka Fight centrum z.s.
Daniel NAVARAIII. místo
III. místo
5 bodů
Daniel NAVARA
KBC Příbram


K-1 Muži -86kg
11 na startu
Bogdan MOROZI. místo
I. místo
40 bodů
Bogdan MOROZ
Fight Club Pitbull
Roman ŠIFALDAII. místo
II. místo
20 bodů
Roman ŠIFALDA
G-Titán Žatec
Jan KABRHELIII. místo
III. místo
5 bodů
Jan KABRHEL
SKBU HOSTIVAŘ Praha
Zdeněk BISKUPIII. místo
III. místo
5 bodů
Zdeněk BISKUP
KTSO PRAHA


K-1 Muži -91kg
4 na startu
Petr KAREŠI. místo
I. místo
20 bodů
Petr KAREŠ
Iron Fighters, z.s.
Tomáš PENZII. místo
II. místo
10 bodů
Tomáš PENZ
Berka Fight centrum z.s.
Petr HENEŠIII. místo
III. místo
Petr HENEŠ
MUAY THAI BULDOZER
Marcin SZREDERIII. místo
III. místo
Marcin SZREDER
Palestra Warszawa


K-1 Muži +91kg
6 na startu
František KYNKALIII. místo
III. místo
František KYNKAL
Sersen's TEAM Chomutov
Mykola GOLOVATIUKIII. místo
III. místo
Mykola GOLOVATIUK
Fight Club Pitbull


K-1 Ženy -56kg
7 na startu
Christin FIEDLERI. místo
I. místo
20 bodů
Christin FIEDLER
Austria team
Michaela KERLEHOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Michaela KERLEHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Monika PORAŻYŃSKAIII. místo
III. místo
Monika PORAŻYŃSKA
Corpus Gym
Kristína LINDTNEROVÁIII. místo
III. místo
Kristína LINDTNEROVÁ
Spartans Club Bratislava


K-1 Ženy -60kg
3 na startu
Myra WINKELMANNI. místo
I. místo
10 bodů
Myra WINKELMANN
Austria team
Barbora SÝKOROVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Barbora SÝKOROVÁ
Lanna Gym
Aleksandra PIASECKAIII. místo
III. místo
Aleksandra PIASECKA
Hunter Gym

K-1 Ženy -65kg
3 na startu
Lucie MUDROCHOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Lucie MUDROCHOVÁ
SK Mudroch Team
Denisa ONDERKOVÁII. místo
II. místo
Denisa ONDERKOVÁ
Hamr gym, muay thai Ostrava a Havířov
Soňa ČEREDEJEVOVÁIII. místo
III. místo
Soňa ČEREDEJEVOVÁ
Hanuman Gym Bratislava