Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuAkce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůCzech Open PF, LC, KL, Fo
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Chlapci -135cm
8 na startu
Olivér SZIKRAII. místo
II. místo
Olivér SZIKRA
4Fight Kick-Box Club
Michael HAUSERIII. místo
III. místo
Michael HAUSER
SK Leon, z.s.
Moris TRBULIN
IV. místo
Moris TRBULIN
KICKBOXING KLUB "LAV" PULA


POINTS FIGHTING Chlapci -150cm
13 na startu
Bozók SzabolcsI. místo
I. místo
Bozók Szabolcs
Kiraly team
Roman BAZJUKII. místo
II. místo
Roman BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's
Timon RICHTERIII. místo
III. místo
Timon RICHTER
Fight Club Oberfranken
Ondřej PUC
IV. místo
Ondřej PUC
KBK Fox Ústí nad Labem


POINTS FIGHTING Chlapci -165cm
14 na startu
Chymkowski AlexanderI. místo
I. místo
Chymkowski Alexander
PULTUSK
Jaszczak SimonII. místo
II. místo
Jaszczak Simon
PULTUSK
Dennis THÜMLEINIII. místo
III. místo
Dennis THÜMLEIN
Fight Club Oberfranken
Gergő MEZEI
IV. místo
Gergő MEZEI
4Fight Kick-Box Club


POINTS FIGHTING Chlapci +165cm
6 na startu
Dominik BEDNANICSI. místo
I. místo
Dominik BEDNANICS
4Fight Kick-Box Club
Jakub VOLÁKII. místo
II. místo
Jakub VOLÁK
KA1SPORT Team Ostrava
Dobrowolski JamesIII. místo
III. místo
Dobrowolski James
PULTUSK
Gergő MEZEI
IV. místo
Gergő MEZEI
4Fight Kick-Box Club


POINTS FIGHTING Dívky -145cm
3 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Klára NEDVĚDOVÁIII. místo
III. místo
Klára NEDVĚDOVÁ
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Dívky +160cm
2 na startu
Anna KOUKOLÍKOVÁI. místo
I. místo
Anna KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno
Kristýna STEHLÍKOVÁII. místo
II. místo
Kristýna STEHLÍKOVÁ
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Junioři -55kg
6 na startu
Bednanics DOMINIKII. místo
II. místo
10 bodů
Bednanics DOMINIK
4Fight Kick-Box Club
Lazar ZITAREVICIII. místo
III. místo
5 bodů
Lazar ZITAREVIC
Budosportwien
Jiří BARTKO
IV. místo
Jiří BARTKO
SK Leon, z.s.


POINTS FIGHTING Junioři -60kg
5 na startu
Steven RICHTERII. místo
II. místo
10 bodů
Steven RICHTER
Fight Club Oberfranken
Manuel GSTETTNERIII. místo
III. místo
5 bodů
Manuel GSTETTNER
Kumgang Wien
Jan OPALENSKÝ
IV. místo
Jan OPALENSKÝ
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.


POINTS FIGHTING Junioři -65kg
12 na startu
Rok GREGORICI. místo
I. místo
40 bodů
Rok GREGORIC
Budokai Team
Jan HANZALÍKII. místo
II. místo
20 bodů
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno
Yevhen DimovIII. místo
III. místo
10 bodů
Yevhen Dimov
Tatran Prešov Kickboxing Team Košice
Manuel GSTETTNER
IV. místo
5 bodů
Manuel GSTETTNER
Kumgang Wien


POINTS FIGHTING Junioři -70kg
6 na startu
Rok GREGORICI. místo
I. místo
20 bodů
Rok GREGORIC
Budokai Team
Jan HANZALÍKIII. místo
III. místo
5 bodů
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno
Kornel NALIK
IV. místo
Kornel NALIK
FC RONIN


POINTS FIGHTING Junioři +70kg
2 na startu
Attila ZSUGONICSI. místo
I. místo
5 bodů
Attila ZSUGONICS
4Fight Kick-Box Club
Richard STIBŮREKII. místo
II. místo
Richard STIBŮREK
Sportfight gym o.s.

POINTS FIGHTING Juniorky -50kg
4 na startu
Fanika HLUBOCKII. místo
I. místo
20 bodů
Fanika HLUBOCKI
KICKBOXING KLUB "LAV" PULA
 II. místo
II. místo
10 bodů

KA1SPORT Team Ostrava
Magda KOUKOLÍKOVÁ
IV. místo
Magda KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno


POINTS FIGHTING Juniorky -55kg
9 na startu
Dominika KARCHOVÁI. místo
I. místo
40 bodů
Dominika KARCHOVÁ
Tatran Prešov Kickboxing Team Košice
Julia STALLINGERII. místo
II. místo
20 bodů
Julia STALLINGER
KBC-UNION-VORCHDORF
Ana ALABERIII. místo
III. místo
10 bodů
Ana ALABER
KICKBOXING KLUB "LAV" PULA
Juilia GAINA
IV. místo
5 bodů
Juilia GAINA
Budosportwien


POINTS FIGHTING Juniorky -60kg
3 na startu
Julia STALLINGERI. místo
I. místo
10 bodů
Julia STALLINGER
KBC-UNION-VORCHDORF
Corinna WEINSTOCKII. místo
II. místo
Corinna WEINSTOCK
Team Tae-Kibo
Sabina HERAINOVAIII. místo
III. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Muži -63kg
2 na startu
Rok GREGORICI. místo
I. místo
5 bodů
Rok GREGORIC
Budokai Team
Miroslav BROŽII. místo
II. místo
Miroslav BROŽ
Valdman's gym Kutná Hora

POINTS FIGHTING Muži -69kg
2 na startu
Rok GREGORICI. místo
I. místo
5 bodů
Rok GREGORIC
Budokai Team
Aljaz BENKOII. místo
II. místo
Aljaz BENKO
Budokai Team

POINTS FIGHTING Muži -74kg
6 na startu
Ovsienko IvanI. místo
I. místo
20 bodů
Ovsienko Ivan
Tatran Prešov Kickboxing Team Košice
Petr FATKAII. místo
II. místo
10 bodů
Petr FATKA
FIGHTER'S GYM PRAHA
Jan ŠEBAIII. místo
III. místo
5 bodů
Jan ŠEBA
KK Kosagym Praha
Aljaz BENKO
IV. místo
Aljaz BENKO
Budokai Team


POINTS FIGHTING Muži -79kg
7 na startu
Tamás IMREI. místo
I. místo
20 bodů
Tamás IMRE
Kiraly team
Jan ŠEBAII. místo
II. místo
10 bodů
Jan ŠEBA
KK Kosagym Praha
Dominik HOELBLINGIII. místo
III. místo
5 bodů
Dominik HOELBLING
Team Tae-Kibo
Milan KOŘEN
IV. místo
Milan KOŘEN
Valdman's gym Kutná Hora


POINTS FIGHTING Muži -84kg
10 na startu
Tamás IMREI. místo
I. místo
40 bodů
Tamás IMRE
Kiraly team
Erik ZORNII. místo
II. místo
20 bodů
Erik ZORN
Budokai Team
Dominik HOELBLINGIII. místo
III. místo
10 bodů
Dominik HOELBLING
Team Tae-Kibo
Davide VITAGLIANO
IV. místo
5 bodů
Davide VITAGLIANO
Champion team


POINTS FIGHTING Muži -89kg
5 na startu
Jároszkievicz KrisztiánI. místo
I. místo
20 bodů
Jároszkievicz Krisztián
Kiraly team
Vincenzo SIVEROII. místo
II. místo
10 bodů
Vincenzo SIVERO
Champion team
Erik ZORNIII. místo
III. místo
5 bodů
Erik ZORN
Budokai Team
Martin RŮŽIČKA
IV. místo
Martin RŮŽIČKA
KK Kosagym Praha


POINTS FIGHTING Muži -94kg
4 na startu
Jároszkievicz KrisztiánI. místo
I. místo
20 bodů
Jároszkievicz Krisztián
Kiraly team
Vincenzo SIVEROII. místo
II. místo
10 bodů
Vincenzo SIVERO
Champion team
Koknya PéterIII. místo
III. místo
5 bodů
Koknya Péter
Kiraly team
Vincenzo SIVERO
IV. místo
Vincenzo SIVERO
Champion team


POINTS FIGHTING Muži +94kg
5 na startu
Jároszkievicz KrisztiánI. místo
I. místo
20 bodů
Jároszkievicz Krisztián
Kiraly team
Davide VITAGLIANOII. místo
II. místo
10 bodů
Davide VITAGLIANO
Champion team
Cezary RZEPNICKIIII. místo
III. místo
5 bodů
Cezary RZEPNICKI
PULTUSK
Jiří MAŠTALKA
IV. místo
Jiří MAŠTALKA
KK Kosagym Praha


POINTS FIGHTING Ženy -55kg
2 na startu
Dana ČERNÁI. místo
I. místo
5 bodů
Dana ČERNÁ
KK Kosagym Praha
Julia STALLINGERII. místo
II. místo
Julia STALLINGER
KBC-UNION-VORCHDORF

POINTS FIGHTING Ženy -60kg
3 na startu
Lisa KOESSLERI. místo
I. místo
10 bodů
Lisa KOESSLER
Team Tae-Kibo
Dana ČERNÁII. místo
II. místo
Dana ČERNÁ
KK Kosagym Praha
Kónya GabrielaIII. místo
III. místo
Kónya Gabriela
Kiraly team

POINTS FIGHTING Ženy -65kg
3 na startu
Kateřina GALLUSOVAI. místo
I. místo
10 bodů
Kateřina GALLUSOVA
KK Kosagym Praha
Julia HÖLBLINGII. místo
II. místo
5 bodů
Julia HÖLBLING
Kumgang Wien
Kónya GabrielaIII. místo
III. místo
Kónya Gabriela
Kiraly team

POINTS FIGHTING Ženy +65kg
5 na startu
Kateřina GALLUSOVAI. místo
I. místo
20 bodů
Kateřina GALLUSOVA
KK Kosagym Praha
Obidzinska MartaIII. místo
III. místo
5 bodů
Obidzinska Marta
PULTUSK
Romina FERONE
IV. místo
Romina FERONE
Champion team


POINTS FIGHTING Veteráni +79kg
3 na startu
Mario JELINEKI. místo
I. místo
Mario JELINEK
Team Tae-Kibo
Cezary RZEPNICKIII. místo
II. místo
Cezary RZEPNICKI
PULTUSK
Roman SENDORIII. místo
III. místo
Roman SENDOR
Kumgang Wien

POINTS FIGHTING (GRANDCHAMPION) Muži
9 na startu
Tamás IMREI. místo
I. místo
40 bodů
Tamás IMRE
Kiraly team
Jároszkievicz KrisztiánII. místo
II. místo
20 bodů
Jároszkievicz Krisztián
Kiraly team
Jan ŠEBAIII. místo
III. místo
5 bodů
Jan ŠEBA
KK Kosagym Praha
Ovsienko IvanIII. místo
III. místo
5 bodů
Ovsienko Ivan
Tatran Prešov Kickboxing Team Košice


POINTS FIGHTING (GRANDCHAMPION) Ženy
4 na startu
Kateřina GALLUSOVAI. místo
I. místo
20 bodů
Kateřina GALLUSOVA
KK Kosagym Praha
Julia HÖLBLINGII. místo
II. místo
10 bodů
Julia HÖLBLING
Kumgang Wien
Romina FERONEIII. místo
III. místo
Romina FERONE
Champion team
Corinna WEINSTOCKIII. místo
III. místo
Corinna WEINSTOCK
Team Tae-Kibo


LIGHTCONTACT Chlapci -28kg
5 na startu
Lukáš HUDLERI. místo
I. místo
20 bodů
Lukáš HUDLER
KBC Milda Team z.s.
Daniel JELISEJEVIII. místo
III. místo
5 bodů
Daniel JELISEJEV
Fighter's Gym Teplice
Karel KOUSAL
IV. místo
Karel KOUSAL
Iron Fighters, z.s.


LIGHTCONTACT Chlapci -32kg
4 na startu
Martin TASUTIJI. místo
I. místo
20 bodů
Martin TASUTIJ
KOBRA KLADNO
Loren DOMBAII. místo
II. místo
10 bodů
Loren DOMBA
KICKBOXING KLUB "LAV" PULA
Sebastien ABRAHÁMIII. místo
III. místo
5 bodů
Sebastien ABRAHÁM
Fighter's Gym Teplice
Michael HAUSER
IV. místo
Michael HAUSER
SK Leon, z.s.


LIGHTCONTACT Chlapci -37kg
6 na startu
Bolfán ÁKOSI. místo
I. místo
20 bodů
Bolfán ÁKOS
Metex05-Controll Se
Bozók SzabolcsII. místo
II. místo
10 bodů
Bozók Szabolcs
Kiraly team
Jakub VETEŠNÍKIII. místo
III. místo
5 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Viszket BORISZ
IV. místo
Viszket BORISZ
Metex05-Controll Se


LIGHTCONTACT Chlapci -42kg
3 na startu
Bence KAJTÁRI. místo
I. místo
10 bodů
Bence KAJTÁR
Esztergomi KBSE
Zdeněk MARELII. místo
II. místo
Zdeněk MAREL
SK Leon, z.s.
Lukáš BINDERIII. místo
III. místo
Lukáš BINDER
Iron Fighters, z.s.

LIGHTCONTACT Chlapci -47kg
3 na startu
Balázs RÉVÉSZI. místo
I. místo
10 bodů
Balázs RÉVÉSZ
Esztergomi KBSE
Viktor ŽÍLAII. místo
II. místo
Viktor ŽÍLA
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Nick WAGNERIII. místo
III. místo
Nick WAGNER
Fight Club Oberfranken

LIGHTCONTACT Chlapci +47kg
5 na startu
Viktor VÍGVÁRYI. místo
I. místo
20 bodů
Viktor VÍGVÁRY
Esztergomi KBSE
Jakub VOLÁKII. místo
II. místo
10 bodů
Jakub VOLÁK
KA1SPORT Team Ostrava
Chymkowski AlexanderIII. místo
III. místo
5 bodů
Chymkowski Alexander
PULTUSK
Jaszczak Simon
IV. místo
Jaszczak Simon
PULTUSK


LIGHTCONTACT Dívky -28kg
3 na startu
Eliška JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Eliška JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Linda ŠAFÁŘOVÁII. místo
II. místo
Linda ŠAFÁŘOVÁ
FIGHTER'S GYM PRAHA
Barbora ZDEŇKOVÁIII. místo
III. místo
Barbora ZDEŇKOVÁ
Škola bojových umění Narama

LIGHTCONTACT Dívky -37kg
5 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Veronika SVOBODOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Veronika SVOBODOVÁ
Macak's GYM Pardubice
Michaela CAPOUŠKOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Michaela CAPOUŠKOVÁ
SK Kick box Juventus Karviná
Schmidt ZSÓFIA
IV. místo
Schmidt ZSÓFIA
Nyergesújfalu SE


LIGHTCONTACT Dívky -47kg
3 na startu
Marina-Josefína BUCHTOVÁII. místo
II. místo
Marina-Josefína BUCHTOVÁ
Macak's GYM Pardubice

LIGHTCONTACT Junioři -42kg
3 na startu
Bence KAJTÁRI. místo
I. místo
10 bodů
Bence KAJTÁR
Esztergomi KBSE
Daniel ZDENĚKII. místo
II. místo
Daniel ZDENĚK
Škola bojových umění Narama
Martin KONECKIIII. místo
III. místo
Martin KONECKI
Team Tae-Kibo

LIGHTCONTACT Junioři -47kg
5 na startu
Bolfán ÁDÁMI. místo
I. místo
20 bodů
Bolfán ÁDÁM
Metex05-Controll Se
Vojtěch MODRAII. místo
II. místo
10 bodů
Vojtěch MODRA
Schejbal's Gym Lovosice
Lazar ZITAREVICIII. místo
III. místo
5 bodů
Lazar ZITAREVIC
Budosportwien
Martin BLAŽEK
IV. místo
Martin BLAŽEK
Fighter's Gym Teplice


LIGHTCONTACT Junioři -52kg
3 na startu
Bolfán ÁDÁMI. místo
I. místo
10 bodů
Bolfán ÁDÁM
Metex05-Controll Se
László BARNABÁSII. místo
II. místo
5 bodů
László BARNABÁS
Esztergomi KBSE
Jan OPALENSKÝIII. místo
III. místo
Jan OPALENSKÝ
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -57kg
9 na startu
Hammer MartinI. místo
I. místo
40 bodů
Hammer Martin
Kiraly team
Petr VODENKAII. místo
II. místo
20 bodů
Petr VODENKA
Sportfight gym o.s.
Wagner DENNISIII. místo
III. místo
10 bodů
Wagner DENNIS
Fight Club Oberfranken
Roman DROBEK
IV. místo
5 bodů
Roman DROBEK
Valdman's gym Kutná Hora


LIGHTCONTACT Junioři -63kg
4 na startu
Dániel HEGYESII. místo
I. místo
20 bodů
Dániel HEGYESI
Esztergomi KBSE
Daniel BOGNARII. místo
II. místo
10 bodů
Daniel BOGNAR
Budosportwien
Mario DANGEVIII. místo
III. místo
5 bodů
Mario DANGEV
Budosportwien
Hammer Martin
IV. místo
Hammer Martin
Kiraly team


LIGHTCONTACT Junioři -69kg
7 na startu
Dániel HEGYESII. místo
I. místo
20 bodů
Dániel HEGYESI
Esztergomi KBSE
Michal ŠRYTRII. místo
II. místo
10 bodů
Michal ŠRYTR
Iron Fighters, z.s.
Dominik POPELKAIII. místo
III. místo
5 bodů
Dominik POPELKA
Karate klub Karlovy Vary
Radek LACINA
IV. místo
Radek LACINA
Fighter's Gym Teplice


LIGHTCONTACT Junioři +69kg
3 na startu
Duje SIRICI. místo
I. místo
10 bodů
Duje SIRIC
KICKBOXING KLUB "LAV" PULA
Wawreczko MatthewII. místo
II. místo
5 bodů
Wawreczko Matthew
PULTUSK
Richard STRÁNSKÝIII. místo
III. místo
Richard STRÁNSKÝ
Karate klub Karlovy Vary

LIGHTCONTACT Juniorky -50kg
5 na startu
Fanika HLUBOCKII. místo
I. místo
20 bodů
Fanika HLUBOCKI
KICKBOXING KLUB "LAV" PULA
Dominika GUMANOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Dominika GUMANOVÁ
Tatran Prešov Kickboxing Team Košice
Johanka ZEŤOVÁ
IV. místo
Johanka ZEŤOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm


LIGHTCONTACT Juniorky -55kg
7 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
Diana TANUSHAJII. místo
II. místo
10 bodů
Diana TANUSHAJ
KICKBOXING KLUB "LAV" PULA
Juilia GAINAIII. místo
III. místo
5 bodů
Juilia GAINA
Budosportwien
Dorottya PÁSZTOR
IV. místo
Dorottya PÁSZTOR
Esztergomi KBSE


LIGHTCONTACT Juniorky +55kg
7 na startu
Sabina HERAINOVAI. místo
I. místo
20 bodů
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.
Nikola HAMMEROVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
Taťána JURČIČKOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Taťána JURČIČKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Johanna PACZ
IV. místo
Johanna PACZ
Esztergomi KBSE


LIGHTCONTACT Muži -63kg
4 na startu
Manuel GSTETTNERII. místo
II. místo
10 bodů
Manuel GSTETTNER
Kumgang Wien
Jan HANZALÍKIII. místo
III. místo
5 bodů
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno
Miroslav BROŽ
IV. místo
Miroslav BROŽ
Valdman's gym Kutná Hora


LIGHTCONTACT Muži -69kg
6 na startu
Kovács ÁDÁMI. místo
I. místo
20 bodů
Kovács ÁDÁM
Metex05-Controll Se
Mário PODLUŽANSKÝII. místo
II. místo
10 bodů
Mário PODLUŽANSKÝ
KK Kosagym Praha
Hirsch VIKTORIII. místo
III. místo
5 bodů
Hirsch VIKTOR
Nyergesújfalu SE


LIGHTCONTACT Muži -74kg
9 na startu
Kovács ÁDÁMI. místo
I. místo
40 bodů
Kovács ÁDÁM
Metex05-Controll Se
Petr FATKAII. místo
II. místo
20 bodů
Petr FATKA
FIGHTER'S GYM PRAHA
Levente BERTALANIII. místo
III. místo
10 bodů
Levente BERTALAN
Team Tae-Kibo


LIGHTCONTACT Muži -79kg
5 na startu
Tomáš MÖSTLI. místo
I. místo
20 bodů
Tomáš MÖSTL
FIGHTER'S GYM PRAHA
Milan KOŘENII. místo
II. místo
10 bodů
Milan KOŘEN
Valdman's gym Kutná Hora
Rodolfo MARŠÍKIII. místo
III. místo
5 bodů
Rodolfo MARŠÍK
KOBRA KLADNO
Daniel PECH
IV. místo
Daniel PECH
Fighter's Gym Teplice


LIGHTCONTACT Muži -84kg
2 na startu
Alvin ALISICI. místo
I. místo
5 bodů
Alvin ALISIC
KICKBOXING KLUB "LAV" PULA
Irimi NorbertII. místo
II. místo
Irimi Norbert
Kiraly team

LIGHTCONTACT Muži -89kg
5 na startu
Matej ENGERI. místo
I. místo
20 bodů
Matej ENGER
Tatran Prešov Kickboxing Team Košice
Zoltan KOLLERII. místo
II. místo
10 bodů
Zoltan KOLLER
Kumgang Wien
Irimi NorbertIII. místo
III. místo
5 bodů
Irimi Norbert
Kiraly team
Petr MALEČEK
IV. místo
Petr MALEČEK



LIGHTCONTACT Muži +94kg
3 na startu
Farkas ÁDÁMI. místo
I. místo
10 bodů
Farkas ÁDÁM
Metex05-Controll Se
Piekutowski DariuszII. místo
II. místo
5 bodů
Piekutowski Dariusz
PULTUSK
Milan TRÁVNÍČEKIII. místo
III. místo
Milan TRÁVNÍČEK
KBK Fox Ústí nad Labem

LIGHTCONTACT Ženy -55kg
3 na startu
Lisa KOESSLERI. místo
I. místo
10 bodů
Lisa KOESSLER
Team Tae-Kibo
Dominika KARCHOVÁII. místo
II. místo
Dominika KARCHOVÁ
Tatran Prešov Kickboxing Team Košice
Dana ČERNÁIII. místo
III. místo
Dana ČERNÁ
KK Kosagym Praha

LIGHTCONTACT Ženy -60kg
5 na startu
Lucia CMÁROVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Lucia CMÁROVÁ
Tatran Prešov Kickboxing Team Košice
Gregušová ZuzanaII. místo
II. místo
10 bodů
Gregušová Zuzana
GUARD Bratislava
Kateřina NETOLICKÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Kateřina NETOLICKÁ
Kickboxing Baník Most


LIGHTCONTACT Ženy -65kg
3 na startu
Veronika CMÁROVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Veronika CMÁROVÁ
Tatran Prešov Kickboxing Team Košice
Jana HOROVÁII. místo
II. místo
Jana HOROVÁ
KK Kosagym Praha

LIGHTCONTACT Ženy +65kg
2 na startu
Jana HOROVÁII. místo
II. místo
Jana HOROVÁ
KK Kosagym Praha

LIGHTCONTACT Veteráni -79kg
Attila OLASZI. místo
I. místo
Attila OLASZ
Esztergomi KBSE
Josef ČIKELII. místo
II. místo
Josef ČIKEL
KBC Milda Team z.s.

LIGHTCONTACT Veteráni +79kg
Roman SENDORI. místo
I. místo
Roman SENDOR
Kumgang Wien
Igor SMOLAII. místo
II. místo
Igor SMOLA
Martin Zavoral Team Fighter's

KICK LIGHT Muži -63kg
4 na startu
František BUREŠII. místo
II. místo
10 bodů
František BUREŠ
SKS Arena Kladno
Tibor HODBODIII. místo
III. místo
5 bodů
Tibor HODBOD
Tatran Prešov Kickboxing Team Košice
Hammer Martin
IV. místo
Hammer Martin
Kiraly team


KICK LIGHT Muži -69kg
4 na startu
Viliam VANTAI. místo
I. místo
20 bodů
Viliam VANTA
Tatran Prešov Kickboxing Team Košice
Mário PODLUŽANSKÝIII. místo
III. místo
5 bodů
Mário PODLUŽANSKÝ
KK Kosagym Praha
Aleš HRÁCH
IV. místo
Aleš HRÁCH
KOBRA KLADNO


KICK LIGHT Muži -74kg
3 na startu
Mário PODLUŽANSKÝII. místo
II. místo
Mário PODLUŽANSKÝ
KK Kosagym Praha
Lukáš JINDRAIII. místo
III. místo
Lukáš JINDRA
SKP RAPID PLZEŇ z.s.

KICK LIGHT Muži -79kg
4 na startu
Petr KRULIŠI. místo
I. místo
20 bodů
Petr KRULIŠ
TCB GYM
Ludwicki TomII. místo
II. místo
10 bodů
Ludwicki Tom
PULTUSK
Štěpán JURÁŠIII. místo
III. místo
5 bodů
Štěpán JURÁŠ
Valdman's gym Kutná Hora
Rodolfo MARŠÍK
IV. místo
Rodolfo MARŠÍK
KOBRA KLADNO


KICK LIGHT Muži -84kg
3 na startu
Stefan STANICI. místo
I. místo
10 bodů
Stefan STANIC
Budokai Team
Michal HABRYCHII. místo
II. místo
5 bodů
Michal HABRYCH
SKP RAPID PLZEŇ z.s.
Kačer PeterIII. místo
III. místo
Kačer Peter
GUARD Bratislava

KICK LIGHT Muži -89kg
6 na startu
Matej ENGERI. místo
I. místo
20 bodů
Matej ENGER
Tatran Prešov Kickboxing Team Košice
Jan MARHANII. místo
II. místo
10 bodů
Jan MARHAN
KBC Milda Team z.s.
Stefan STANICIII. místo
III. místo
5 bodů
Stefan STANIC
Budokai Team
Michal HABRYCH
IV. místo
Michal HABRYCH
SKP RAPID PLZEŇ z.s.


KICK LIGHT Muži +94kg
2 na startu
Farkas ÁDÁMI. místo
I. místo
5 bodů
Farkas ÁDÁM
Metex05-Controll Se
Milan TRÁVNÍČEKII. místo
II. místo
Milan TRÁVNÍČEK
KBK Fox Ústí nad Labem

KICK LIGHT Ženy -60kg
5 na startu
Lucia CMÁROVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Lucia CMÁROVÁ
Tatran Prešov Kickboxing Team Košice
Gregušová ZuzanaII. místo
II. místo
10 bodů
Gregušová Zuzana
GUARD Bratislava
Tereza KRÁLOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Tereza KRÁLOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Doris KÖHLER
IV. místo
Doris KÖHLER
Kumgang Wien


KICK LIGHT Ženy +65kg
2 na startu
Veronika CMÁROVÁII. místo
II. místo
Veronika CMÁROVÁ
Tatran Prešov Kickboxing Team Košice

KICK LIGHT Veteráni +79kg
2 na startu
Josef VODÁKI. místo
I. místo
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.
Roman SENDORII. místo
II. místo
Roman SENDOR
Kumgang Wien

MUSICAL FORMS - HARD STYLE Dívky
5 na startu
Magda KOUKOLÍKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Magda KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno
Anna KOUKOLÍKOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Anna KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno
Sabina FRANKOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Sabina FRANKOVÁ
Karate klub Kladno
Kristýna STEHLÍKOVÁ
IV. místo
Kristýna STEHLÍKOVÁ
Karate klub Kladno


MUSICAL FORMS - HARD STYLE Muži
3 na startu
Ovsienko IvanI. místo
I. místo
10 bodů
Ovsienko Ivan
Tatran Prešov Kickboxing Team Košice
Jan HANZALÍKII. místo
II. místo
5 bodů
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno
Lukáš KNECHTLIII. místo
III. místo
Lukáš KNECHTL
Karate klub Kladno

MUSICAL FORMS - SOFT STYLE Chlapci
3 na startu
Lukasz JOBCZYKI. místo
I. místo
10 bodů
Lukasz JOBCZYK
FC RONIN
Jakub VOLÁKII. místo
II. místo
5 bodů
Jakub VOLÁK
KA1SPORT Team Ostrava
Petr HLINKAIII. místo
III. místo
Petr HLINKA
KA1SPORT Team Ostrava

MUSICAL FORMS - SOFT STYLE Dívky
3 na startu
Natalia MAZURI. místo
I. místo
10 bodů
Natalia MAZUR
FC RONIN
Natalia GLOMBII. místo
II. místo
5 bodů
Natalia GLOMB
FC RONIN
Oliwia MIKAIII. místo
III. místo
Oliwia MIKA
FC RONIN

MUSICAL FORMS - SOFT STYLE Muži
1 na startu
Remigiusz GALBIERZI. místo
I. místo
Remigiusz GALBIERZ
FC RONIN

MUSICAL FORMS - SOFT STYLE Ženy
2 na startu
 I. místo
I. místo
5 bodů

KA1SPORT Team Ostrava
Pressová SimonaII. místo
II. místo
Pressová Simona
Lamga Hung Kuen Brno

MUSICAL FORMS - HARD STYLE WEAPONS Chlapci
3 na startu
Lukasz JOBCZYKI. místo
I. místo
10 bodů
Lukasz JOBCZYK
FC RONIN
Marek GLOMBII. místo
II. místo
5 bodů
Marek GLOMB
FC RONIN
Kornel NALIKIII. místo
III. místo
Kornel NALIK
FC RONIN

MUSICAL FORMS - HARD STYLE WEAPONS Dívky
1 na startu
Natalia MAZURI. místo
I. místo
Natalia MAZUR
FC RONIN

MUSICAL FORMS - HARD STYLE WEAPONS Muži
1 na startu
Remigiusz GALBIERZI. místo
I. místo
Remigiusz GALBIERZ
FC RONIN

MUSICAL FORMS - SOFT STYLE WEAPONS Chlapci
3 na startu
Petr HLINKAI. místo
I. místo
10 bodů
Petr HLINKA
KA1SPORT Team Ostrava
Jakub VOLÁKII. místo
II. místo
5 bodů
Jakub VOLÁK
KA1SPORT Team Ostrava
Adrian MIKAIII. místo
III. místo
Adrian MIKA
FC RONIN

MUSICAL FORMS - SOFT STYLE WEAPONS Ženy
1 na startu
 I. místo
I. místo

KA1SPORT Team Ostrava