Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuAkce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSoutěž zařazená do Poháru klubůCzech Open K-1, FC
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVIDEOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
FULLCONTACT Muži -67kg
4 na startu
Laszlo SIMONI. místo
I. místo
20 bodů
Laszlo SIMON
Unicentral Bulls Kick-box Se.
Michal STRIČÍKIII. místo
III. místo
5 bodů
Michal STRIČÍK
SKP Policajna Škola Košice
Martin VINCENC
IV. místo
Martin VINCENC
Kickboxing Dim Mak Topercer Team Bratislava


FULLCONTACT Muži -71kg
2 na startu
Filip RAVASI. místo
I. místo
5 bodů
Filip RAVAS
KK Šin Mu Senice
Patrik ŠTIGLICII. místo
II. místo
Patrik ŠTIGLIC
Kickboxing Dim Mak Topercer Team Bratislava

FULLCONTACT Muži -81kg
2 na startu
Tomáš NEUPAUERI. místo
I. místo
5 bodů
Tomáš NEUPAUER
SKP Policajna Škola Košice
Daniel NAVARAII. místo
II. místo
Daniel NAVARA
KBC Příbram

FULLCONTACT Muži -91kg
3 na startu
Peter KOVALSKYI. místo
I. místo
10 bodů
Peter KOVALSKY
KK Šin Mu Senice
Jakub HUČKOII. místo
II. místo
Jakub HUČKO
KBC Přerov
Josef VODÁKII. místo
II. místo
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.

K-1 Junioři -60kg
3 na startu
Filip HUČÍNI. místo
I. místo
10 bodů
Filip HUČÍN
SK Mudroch Team
Sebastian BYTYQIII. místo
II. místo
Sebastian BYTYQI
SK Aries gym
Marcin KALIŃSKIIII. místo
III. místo
Marcin KALIŃSKI
Palestra Warszawa

K-1 Junioři -71kg
3 na startu
Michal STRIČÍKII. místo
II. místo
5 bodů
Michal STRIČÍK
SKP Policajna Škola Košice
Patrik GÁLIKIII. místo
III. místo
Patrik GÁLIK
Styx Fighters

K-1 Junioři -81kg
3 na startu
Zoltan NARDELOTTII. místo
I. místo
10 bodů
Zoltan NARDELOTTI
Unicentral Bulls Kick-box Se.
Wybraniec MateuszII. místo
II. místo
5 bodů
Wybraniec Mateusz
RKSW RZESZÓW
Tomáš CÍSARIII. místo
III. místo
Tomáš CÍSAR
TJ SPORT MORAVIA

K-1 Muži -63,5kg
3 na startu
Sandor GRONAII. místo
I. místo
10 bodů
Sandor GRONAI
Unicentral Bulls Kick-box Se.
Tomáš BARTOŠIII. místo
III. místo
Tomáš BARTOŠ
Tiger club Zlín,spolek

K-1 Muži -67kg
4 na startu
Krzysztof LIPOWSKII. místo
I. místo
20 bodů
Krzysztof LIPOWSKI
Palestra Warszawa
Petr SVOBODAII. místo
II. místo
10 bodů
Petr SVOBODA
Iron Fighters, z.s.
Robert BRAŠIII. místo
III. místo
5 bodů
Robert BRAŠ
TJ SPORT MORAVIA
Pavel DRAPIEWSKI
IV. místo
Pavel DRAPIEWSKI
Bulldog Gym Czech Figters team


K-1 Muži -71kg
4 na startu
Michal WĘCLAWEKI. místo
I. místo
20 bodů
Michal WĘCLAWEK
Palestra Warszawa
Radek VEŘMÍŘOVSKÝII. místo
II. místo
10 bodů
Radek VEŘMÍŘOVSKÝ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Valentin ANASTASJEVIII. místo
III. místo
5 bodů
Valentin ANASTASJEV
Bulldog Gym Czech Figters team
Michal MÁLEK
IV. místo
Michal MÁLEK
KBC Milda Team z.s.


K-1 Muži -75kg
4 na startu
Pavel HENNRICHI. místo
I. místo
20 bodů
Pavel HENNRICH
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
Jakub HOSTINSKÝII. místo
II. místo
10 bodů
Jakub HOSTINSKÝ
SK Atom Fighters Plzeň
Ádám MEDNYÁNSZKYIII. místo
III. místo
5 bodů
Ádám MEDNYÁNSZKY
Unicentral Bulls Kick-box Se.
Gyula HORVATH
IV. místo
Gyula HORVATH
Unicentral Bulls Kick-box Se.


K-1 Muži -81kg
4 na startu
Kaszuba ArkadiuszI. místo
I. místo
20 bodů
Kaszuba Arkadiusz
RKSW RZESZÓW
Tomáš NEUPAUERII. místo
II. místo
10 bodů
Tomáš NEUPAUER
SKP Policajna Škola Košice
Karel SADKE
IV. místo
Karel SADKE
SKBU HOSTIVAŘ Praha


K-1 Muži -86kg
4 na startu
David KOUTNÝI. místo
I. místo
20 bodů
David KOUTNÝ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
Lukasz SZERSZEŃII. místo
II. místo
10 bodů
Lukasz SZERSZEŃ
Palestra Warszawa
Jan KABRHELIII. místo
III. místo
5 bodů
Jan KABRHEL
SKBU HOSTIVAŘ Praha
Tomáš BABKA
IV. místo
Tomáš BABKA
SK Atom Fighters Plzeň


K-1 Muži -91kg
4 na startu
Ondřej SRUBEKII. místo
II. místo
10 bodů
Ondřej SRUBEK
KBC Přerov
Skrabucha SzymonIII. místo
III. místo
5 bodů
Skrabucha Szymon
RKSW RZESZÓW
Tomáš ZAPLETAL
IV. místo
Tomáš ZAPLETAL
REDNECKS Gym z.s.


K-1 Ženy -65kg
2 na startu
Lucie MUDROCHOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Lucie MUDROCHOVÁ
SK Mudroch Team
Lucie BREJCHOVÁII. místo
II. místo
Lucie BREJCHOVÁ
SK Atom Fighters Plzeň