Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRALPINE logistik Liga K-1 (7. kolo)
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVIDEOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
Vítěz
Poražený
Jan BAUER
Jan BAUER
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
K-1
Muži 'D' -60kg
P 3:0
Petr ŠMÍD
MYSTERY GYM
Petr ŠMÍD
Vladimír KOLÁŘ
Vladimír KOLÁŘ
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Muži 'A' -75kg
P 3:0
Martin LEPEJ
Muay Thai Plzeň
Martin LEPEJ
František FRIDRYCH
František FRIDRYCH
CHB GYM Brno
K-1
Muži 'D' -81kg
KO
Martin VÁVRA
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
Martin VÁVRA
Radim KUŠNIRAK
Radim KUŠNIRAK
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Muži 'A' -91kg
P 3:0
David KOUTNÝ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
David KOUTNÝ
Steve VONDRIS
Steve VONDRIS
MYSTERY GYM
K-1
Muži 'D' -75kg
RSC
Lukáš REJLEK
Berka Fight centrum z.s.
Lukáš REJLEK
Ondřej NEZDOBA
Ondřej NEZDOBA
MAGOR GYM Varnsdorf
K-1
Muži 'D' -75kg
P 3:0
Ivan MOUDŘÍK
Berka Fight centrum z.s.
Ivan MOUDŘÍK
Matůš JURÁČEK
Matůš JURÁČEK
SKBU HOSTIVAŘ Praha
K-1
Muži 'A' -81kg
P 3:0
Pavel HENNRICH
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
Pavel HENNRICH
Mirko STODOLA
Mirko STODOLA
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Muži 'D' -81kg
P 3:0
Miloš KÁRA
SKS Arena Kladno
Miloš KÁRA
Jan KARN
Jan KARN
SKS Arena Kladno
K-1
Muži 'D' -81kg
P 3:0
Mojmír ŠTELZIG
Berka Fight centrum z.s.
Mojmír ŠTELZIG
Robert SUCHARDA
Robert SUCHARDA
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Muži 'D' -91kg
P 3:0
František BASL
CHB GYM Brno
František BASL
Lenka KOLÁŘOVÁ
Lenka KOLÁŘOVÁ
Spartak kickbox Nýrsko, z.s.
K-1
Ženy 'D' -60kg
RSC
Věra NYPLOVÁ
Berka Fight centrum z.s.
Věra NYPLOVÁ
Jiří HLAVA
Jiří HLAVA
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Muži 'C' -60kg
P 3:0
Jan KAFKA
Spartak kickbox Nýrsko, z.s.
Jan KAFKA
Martin KOUCKÝ
Martin KOUCKÝ
CHB GYM Brno
K-1
Muži 'C' -91kg
AB
Kamil POPELÁK
Valdman's gym Kutná Hora
Kamil POPELÁK
Martin PRÍSLUPSKÝ
Martin PRÍSLUPSKÝ
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Muži 'B' -63,5kg
P 3:0
Dan ZÁMEČNÍK
CHB GYM Brno
Dan ZÁMEČNÍK
Alan SVOBODA
Alan SVOBODA
SKS Arena Kladno
K-1
Muži 'B' -71kg
P 3:0
Cao-Cuong NGUYEN
Berka Fight centrum z.s.
Cao-Cuong NGUYEN
Radek NOVÁK
Radek NOVÁK
Kickboxing Baník Most
K-1
Muži 'B' -86kg
P 2:1
Petr MACHÁČEK
CHB GYM Brno
Petr MACHÁČEK
Jan KABRHEL
Jan KABRHEL
SKBU HOSTIVAŘ Praha
K-1
Muži 'B' -86kg
P 3:0
Michal LAIBL
Berka Fight centrum z.s.
Michal LAIBL
Jakub IBL
Jakub IBL

K-1
Muži 'A' +91kg
KO
Jakub ŠNEK
MAGOR GYM Varnsdorf
Jakub ŠNEK