Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRALPINE logistik Liga K-1 (7. kolo)
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVIDEOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
Zápas č. 1 - K-1 Muži 'D' -60kg
Petr ŠMÍD
Poražený
Petr ŠMÍD
MYSTERY GYM

Zápas č. 2 - K-1 Muži 'A' -75kg
Vladimír KOLÁŘVítěz
Vítěz
8 bodů
Vladimír KOLÁŘ
Berka Fight centrum z.s.
Martin LEPEJ
Poražený
Martin LEPEJ
Muay Thai Plzeň

Zápas č. 3 - K-1 Muži 'D' -81kg
František FRIDRYCHVítěz
Vítěz
4 body
František FRIDRYCH
CHB GYM Brno
Martin VÁVRA
Poražený
Martin VÁVRA
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

Zápas č. 4 - K-1 Muži 'A' -91kg
Radim KUŠNIRAKVítěz
Vítěz
8 bodů
Radim KUŠNIRAK
Berka Fight centrum z.s.
David KOUTNÝ
Poražený
David KOUTNÝ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

Zápas č. 5 - K-1 Muži 'D' -75kg
Steve VONDRISVítěz
Vítěz
4 body
Steve VONDRIS
MYSTERY GYM
Lukáš REJLEK
Poražený
Lukáš REJLEK
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 6 - K-1 Muži 'D' -75kg
Ondřej NEZDOBAVítěz
Vítěz
2 body
Ondřej NEZDOBA
MAGOR GYM Varnsdorf
Ivan MOUDŘÍK
Poražený
Ivan MOUDŘÍK
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 7 - K-1 Muži 'A' -81kg
Matůš JURÁČEKVítěz
Vítěz
8 bodů
Matůš JURÁČEK
SKBU HOSTIVAŘ Praha
Pavel HENNRICH
Poražený
Pavel HENNRICH
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

Zápas č. 8 - K-1 Muži 'D' -81kg
Mirko STODOLAVítěz
Vítěz
2 body
Mirko STODOLA
Berka Fight centrum z.s.
Miloš KÁRA
Poražený
Miloš KÁRA
SKS Arena Kladno

Zápas č. 9 - K-1 Muži 'D' -81kg
Jan KARNVítěz
Vítěz
2 body
Jan KARN
SKS Arena Kladno
Mojmír ŠTELZIG
Poražený
Mojmír ŠTELZIG
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 10 - K-1 Muži 'D' -91kg
Robert SUCHARDAVítěz
Vítěz
2 body
Robert SUCHARDA
Berka Fight centrum z.s.
František BASL
Poražený
František BASL
CHB GYM Brno

Zápas č. 11 - K-1 Ženy 'D' -60kg
Lenka KOLÁŘOVÁVítěz
Vítěz
4 body
Lenka KOLÁŘOVÁ
Spartak kickbox Nýrsko, z.s.
Věra NYPLOVÁ
Poražený
Věra NYPLOVÁ
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 12 - K-1 Muži 'C' -60kg

Zápas č. 13 - K-1 Muži 'C' -91kg
Martin KOUCKÝVítěz
Vítěz
8 bodů
Martin KOUCKÝ
CHB GYM Brno
Kamil POPELÁK
Poražený
Kamil POPELÁK
Valdman's gym Kutná Hora

Zápas č. 14 - K-1 Muži 'B' -63,5kg
Martin PRÍSLUPSKÝVítěz
Vítěz
6 bodů
Martin PRÍSLUPSKÝ
Berka Fight centrum z.s.
Dan ZÁMEČNÍK
Poražený
Dan ZÁMEČNÍK
CHB GYM Brno

Zápas č. 15 - K-1 Muži 'B' -71kg
Alan SVOBODAVítěz
Vítěz
6 bodů
Alan SVOBODA
SKS Arena Kladno
Cao-Cuong NGUYEN
Poražený
Cao-Cuong NGUYEN
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 16 - K-1 Muži 'B' -86kg
Petr MACHÁČEK
Poražený
Petr MACHÁČEK
CHB GYM Brno

Zápas č. 17 - K-1 Muži 'B' -86kg
Jan KABRHELVítěz
Vítěz
6 bodů
Jan KABRHEL
SKBU HOSTIVAŘ Praha
Michal LAIBL
Poražený
Michal LAIBL
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 18 - K-1 Muži 'A' +91kg
Jakub IBLVítěz
Vítěz
16 bodů
Jakub IBL

Jakub ŠNEK
Poražený
Jakub ŠNEK
MAGOR GYM Varnsdorf