Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRALPINE logistik Liga K-1 (2. kolo)
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVIDEOGALERIEVÝSLEDKYGenerální partner
ALPINE LOGISTIK

Hlavní partner
Fight sport

Partneři
Faster CZ spol. s r.o.
AH BohemiaPeakpoint promotion s.r.o.

JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
Zápas č. 1 - K-1 Junioři 'D' -81kg
Antonín HYHLÍKVítěz
Vítěz
2 body
Antonín HYHLÍK
SK Pretorian Pardubice

Zápas č. 2 - K-1 Junioři 'B' -75kg
František LOŠŤÁKVítěz
Vítěz
12 bodů
František LOŠŤÁK
KBC Přerov
Jakub HNYK
Poražený
Jakub HNYK
Berka Fight centrum z.s.

Zápas č. 3 - K-1 Ženy 'C' +70kg
Hana HŇOUPKOVÁVítěz
Vítěz
4 body
Hana HŇOUPKOVÁ
SKBU HOSTIVAŘ Praha
Zuzana TOUŠKOVÁ
Poražený
Zuzana TOUŠKOVÁ
TKBC Praha

Zápas č. 4 - K-1 Muži 'D' -71kg
Marian HAMPLVítěz
Vítěz
2 body
Marian HAMPL
SKBU HOSTIVAŘ Praha
Jan DALECKÝ
Poražený
Jan DALECKÝ
Spolek SoRu gym Chrudim

Zápas č. 5 - K-1 Muži 'D' -75kg
Michael JELÍNEKVítěz
Vítěz
2 body
Michael JELÍNEK
Yamabushi Kraslice
Štěpán BURZA
Poražený
Štěpán BURZA
SK Pretorian Pardubice

Zápas č. 6 - K-1 Muži 'D' -81kg
Bc. Pavel HVĚZDAVítěz
Vítěz
2 body
Bc. Pavel HVĚZDA
SK Pretorian Pardubice
Jakub KUTÍK
Poražený
Jakub KUTÍK
KOBRA KLADNO

Zápas č. 7 - K-1 Muži 'D' -81kg
Lukáš KABÁTNÍKVítěz
Vítěz
2 body
Lukáš KABÁTNÍK
Kickbox Klub Kosagym
Lukáš NYMŠ
Poražený
Lukáš NYMŠ
SK Pretorian Pardubice

Zápas č. 8 - K-1 Muži 'D' -86kg
Patrik CHARABAROVIČ
Poražený
Patrik CHARABAROVIČ
KBC Přerov

Zápas č. 9 - K-1 Muži 'D' -86kg
Vilém KUPLENT
Poražený
Vilém KUPLENT
Yamabushi Kraslice

Zápas č. 10 - K-1 Muži 'C' -71kg
Dan PEŠATAVítěz
Vítěz
8 bodů
Dan PEŠATA
SKBU HOSTIVAŘ Praha
Matěj MALÝ
Poražený
Matěj MALÝ
TKBC Praha

Zápas č. 11 - K-1 Muži 'C' -67kg
Martin PRÍSLUPSKÝVítěz
Vítěz
4 body
Martin PRÍSLUPSKÝ
Berka Fight centrum z.s.
Lukáš BURKOŇ
Poražený
Lukáš BURKOŇ
Macak's GYM Pardubice

Zápas č. 12 - K-1 Muži 'C' -81kg
Miroslav TOMEK
Poražený
Miroslav TOMEK


Zápas č. 13 - K-1 Muži 'B' +91kg
Jakub HUČKOVítěz
Vítěz
12 bodů
Jakub HUČKO
KBC Přerov
Václav PELC
Poražený
Václav PELC
KOBRA KLADNO

Zápas č. 14 - K-1 Muži 'A' -75kg
Vladimír KOLÁŘVítěz
Vítěz
8 bodů
Vladimír KOLÁŘ
Berka Fight centrum z.s.
Jiří ŠVEC
Poražený
Jiří ŠVEC
KBC Přerov