Akce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSlovak Open
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBY
POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
4 na startu
Eva BALCAROVÁIII. místo
III. místo
Eva BALCAROVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Klára JANKOVÁIII. místo
III. místo
Klára JANKOVÁ
TJ SPORT MORAVIA

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -42kg
6 na startu

POINTS FIGHTING Starší žáci -42kg
7 na startu
Lukáš SVRČEKII. místo
II. místo
10 bodů
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Jan OPALENSKÝIII. místo
III. místo
Jan OPALENSKÝ
TJ SPORT MORAVIA

POINTS FIGHTING Starší žáci -47kg
10 na startu
Martin HAUSERI. místo
I. místo
40 bodů
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Lukáš SVRČEKII. místo
II. místo
20 bodů
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žákyně -46kg
3 na startu
Kristýna ZEMKOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Kristýna ZEMKOVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žákyně -50kg
3 na startu
Kristýna ZEMKOVÁIII. místo
III. místo
Kristýna ZEMKOVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Muži -84kg
2 na startu
Petr KŠANDAII. místo
II. místo
Petr KŠANDA
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Ženy -65kg
2 na startu
Blanka ŠINDLEROVÁII. místo
II. místo
Blanka ŠINDLEROVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING (GRANDCHAMPION) Muži
5 na startu
Petr PASTYŘÍKIII. místo
III. místo
Petr PASTYŘÍK
SK Leon, z.s.
Petr KŠANDAIII. místo
III. místo
Petr KŠANDA
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING (GRANDCHAMPION) Ženy
5 na startu
Blanka ŠINDLEROVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Blanka ŠINDLEROVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Starší žáci -47kg
7 na startu
Martin HAUSERI. místo
I. místo
20 bodů
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Michal BARTŮNĚKII. místo
II. místo
10 bodů
Michal BARTŮNĚK
KBC Příbram

LIGHTCONTACT Starší žáci +69kg
3 na startu
Václav KAVANI. místo
I. místo
10 bodů
Václav KAVAN
SK Kickbox Chodov

LIGHTCONTACT Starší žákyně -46kg
3 na startu
Kristýna ZEMKOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Kristýna ZEMKOVÁ
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -50kg
4 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
Kristýna ZEMKOVÁIII. místo
III. místo
Kristýna ZEMKOVÁ
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -55kg
3 na startu
Anna KORBÁŠOVÁII. místo
II. místo
Anna KORBÁŠOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Anna DOROTÍKOVÁIII. místo
III. místo
Anna DOROTÍKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Starší žákyně +60kg
3 na startu
Taťána JURČIČKOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Taťána JURČIČKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Junioři -63kg
11 na startu
Dominik PAGURKOIII. místo
III. místo
5 bodů
Dominik PAGURKO
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -84kg
3 na startu
Adam KAVANI. místo
I. místo
10 bodů
Adam KAVAN
SK Kickbox Chodov

LIGHTCONTACT Juniorky -60kg
4 na startu
Anna TOMANOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Anna TOMANOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Juniorky +65kg
2 na startu

LIGHTCONTACT Muži -79kg
5 na startu

LIGHTCONTACT Muži -84kg
3 na startu

LIGHTCONTACT Muži +89kg
3 na startu
Petr PASTYŘÍKI. místo
I. místo
10 bodů
Petr PASTYŘÍK
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Ženy -55kg
4 na startu
Monika HUPCEJOVÁIII. místo
III. místo
Monika HUPCEJOVÁ
Kutil Gym Praha

LIGHTCONTACT Ženy -60kg
6 na startu

LIGHTCONTACT Ženy -65kg
3 na startu
Blanka ŠINDLEROVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Blanka ŠINDLEROVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Ženy +70kg
2 na startu

KICK LIGHT Muži -74kg
7 na startu
Petr HODEKIII. místo
III. místo
Petr HODEK
Yamabushi Kraslice

KICK LIGHT Muži -79kg
7 na startu

FULLCONTACT Junioři -69kg
7 na startu

FULLCONTACT Junioři -75kg
5 na startu
Aleš MARTÍNEKIII. místo
III. místo
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.

FULLCONTACT Junioři +79kg
2 na startu
Daniel NAVARAI. místo
I. místo
5 bodů
Daniel NAVARA
KBC Příbram
Adam KAVANII. místo
II. místo
Adam KAVAN
SK Kickbox Chodov

FULLCONTACT Ženy -56kg
4 na startu
Monika HUPCEJOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Monika HUPCEJOVÁ
Kutil Gym Praha

FULLCONTACT Ženy -60kg
2 na startu

K-1 Muži -63,5kg
7 na startu
Ondřej MACHALAIII. místo
III. místo
Ondřej MACHALA
KBC Příbram

K-1 Muži -67kg
7 na startu
František FRYDRYCHIII. místo
III. místo
František FRYDRYCH
KBC Příbram

K-1 Muži -75kg
6 na startu
Tomek MiroslavIII. místo
III. místo
Tomek Miroslav
Fighters centrum Spartakus

K-1 Muži +91kg
2 na startu
Pavel GERŽIČÁKI. místo
I. místo
5 bodů
Pavel GERŽIČÁK
Fighters centrum Spartakus