Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSAP liga - 5. kolo
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKYHlavní partner
SAP

JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
POINTS FIGHTING Mladší žáci -28kg
2 na startu

POINTS FIGHTING Mladší žáci -32kg
4 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Roman KOUDELKAIII. místo
III. místo
5 bodů
Roman KOUDELKA
Sportfight gym o.s.
Petr ZICH
IV. místo
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora


POINTS FIGHTING Mladší žáci -37kg
4 na startu
Roman KOUDELKAII. místo
II. místo
10 bodů
Roman KOUDELKA
Sportfight gym o.s.
Jakub VETEŠNÍKIII. místo
III. místo
5 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Petr ZICH
IV. místo
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora


POINTS FIGHTING Mladší žáci -42kg
6 na startu
Jakub VETEŠNÍKII. místo
II. místo
10 bodů
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Petr ZICH
IV. místo
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora


POINTS FIGHTING Mladší žáci -47kg
3 na startu
Jakub VETEŠNÍKIII. místo
III. místo
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Mladší žáci +47kg
2 na startu
Nick VETEŠNÍKII. místo
II. místo
Nick VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -42kg
2 na startu
Natálie HRUBEŠOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Natálie HRUBEŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Bára JURÁŠOVÁII. místo
II. místo
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -47kg
2 na startu
Natálie HRUBEŠOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Natálie HRUBEŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Klára JANKOVÁII. místo
II. místo
Klára JANKOVÁ
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -42kg
3 na startu
Jakub VETEŠNÍKII. místo
II. místo
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno
Kevin PTÁČEKIII. místo
III. místo
Kevin PTÁČEK
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -47kg
3 na startu
Kevin PTÁČEKII. místo
II. místo
Kevin PTÁČEK
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.
Roman BAZJUKIII. místo
III. místo
Roman BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žáci -52kg
2 na startu
Roman KOUDELKAII. místo
II. místo
Roman KOUDELKA
Sportfight gym o.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -57kg
2 na startu
Vitali BAZJUKII. místo
II. místo
Vitali BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žáci +69kg
2 na startu
Richard STIBŮREKII. místo
II. místo
Richard STIBŮREK
Sportfight gym o.s.

POINTS FIGHTING Starší žákyně -46kg
2 na startu
Klára JANKOVÁII. místo
II. místo
Klára JANKOVÁ
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.

POINTS FIGHTING Junioři -57kg
3 na startu
Richard STIBŮREKI. místo
I. místo
10 bodů
Richard STIBŮREK
Sportfight gym o.s.
Dominik ŠEBEKII. místo
II. místo
Dominik ŠEBEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Petr ŠPIČÁKIII. místo
III. místo
Petr ŠPIČÁK
VAIZARD o.p.s. Brno

POINTS FIGHTING Junioři -63kg
3 na startu
Lukáš KOTASI. místo
I. místo
10 bodů
Lukáš KOTAS
Valdman's gym Kutná Hora
Adam KARPINSKÝII. místo
II. místo
Adam KARPINSKÝ
WKC TEAM SLOVAKIA
Dominik ŠEBEKIII. místo
III. místo
Dominik ŠEBEK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Junioři -69kg
4 na startu
Lukáš KOTASIII. místo
III. místo
5 bodů
Lukáš KOTAS
Valdman's gym Kutná Hora
Petr ŠPIČÁK
IV. místo
Petr ŠPIČÁK
VAIZARD o.p.s. Brno


POINTS FIGHTING Juniorky -55kg
2 na startu
Kristína NEMĚČKOVÁII. místo
II. místo
Kristína NEMĚČKOVÁ
WKC TEAM SLOVAKIA

LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
2 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Ondřej PUCII. místo
II. místo
Ondřej PUC
KBK Fox Ústí nad Labem

LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
2 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Jakub VETEŠNÍKII. místo
II. místo
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
2 na startu
Natálie HRUBEŠOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Natálie HRUBEŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Jakub VETEŠNÍKII. místo
II. místo
Jakub VETEŠNÍK
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -42kg
2 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Natálie HRUBEŠOVÁII. místo
II. místo
Natálie HRUBEŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -47kg
2 na startu
Natálie HRUBEŠOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Natálie HRUBEŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Klára JANKOVÁII. místo
II. místo
Klára JANKOVÁ
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -47kg
3 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
10 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Václav ČERNÝII. místo
II. místo
5 bodů
Václav ČERNÝ
HAMMERS GYM z.s.
Jan OPALENSKÝIII. místo
III. místo
Jan OPALENSKÝ
SK Kick Wolf Team Havířov, z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -69kg
2 na startu
Adam KARPINSKÝI. místo
I. místo
5 bodů
Adam KARPINSKÝ
WKC TEAM SLOVAKIA
Dominik HOLECII. místo
II. místo
Dominik HOLEC
Valdman's gym Kutná Hora

LIGHTCONTACT Junioři -63kg
3 na startu
Lukáš KOTASI. místo
I. místo
10 bodů
Lukáš KOTAS
Valdman's gym Kutná Hora
Adam KARPINSKÝII. místo
II. místo
Adam KARPINSKÝ
WKC TEAM SLOVAKIA
Erik FOLKMANNIII. místo
III. místo
Erik FOLKMANN
WKC TEAM SLOVAKIA

LIGHTCONTACT Junioři -69kg
2 na startu
Peter KARPINSKÝI. místo
I. místo
5 bodů
Peter KARPINSKÝ
WKC TEAM SLOVAKIA
Lukáš KOTASII. místo
II. místo
Lukáš KOTAS
Valdman's gym Kutná Hora