Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSAP liga - 4. kolo
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKYHlavní partner
SAP

JEDNOTLIVCIKLUBY
POINTS FIGHTING Mladší žáci -32kg
3 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Ondřej PUCII. místo
II. místo
5 bodů
Ondřej PUC
KBK Fox Ústí nad Labem
Petr ZICHIII. místo
III. místo
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora

POINTS FIGHTING Mladší žáci -37kg
3 na startu
Bára JURÁŠOVÁII. místo
II. místo
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora

POINTS FIGHTING Mladší žáci -42kg
3 na startu
Natálie HRUBEŠOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Natálie HRUBEŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora

POINTS FIGHTING Mladší žáci -47kg
2 na startu
Natálie HRUBEŠOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Natálie HRUBEŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Roman BAZJUKII. místo
II. místo
Roman BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žáci -57kg
4 na startu
Annette SMOLOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Annette SMOLOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Karolína KONDRÁTOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Karolína KONDRÁTOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Erik FOLKMANN
IV. místo
Erik FOLKMANN
WKC TEAM SLOVAKIA


POINTS FIGHTING Starší žáci -63kg
2 na startu
Adam KARPINSKÝII. místo
II. místo
Adam KARPINSKÝ
WKC TEAM SLOVAKIA

POINTS FIGHTING Starší žákyně -55kg
2 na startu
Annette SMOLOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Annette SMOLOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Karolína KONDRÁTOVÁII. místo
II. místo
Karolína KONDRÁTOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Junioři -63kg
3 na startu
Annette SMOLOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Annette SMOLOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Barnabáš NINAJIII. místo
III. místo
Barnabáš NINAJ
WKC TEAM SLOVAKIA

POINTS FIGHTING Junioři -69kg
3 na startu
Martin ŠTĚPÁNEKIII. místo
III. místo
Martin ŠTĚPÁNEK
WKC TEAM SLOVAKIA

POINTS FIGHTING Junioři -74kg
3 na startu
Martin ŠTĚPÁNEKII. místo
II. místo
Martin ŠTĚPÁNEK
WKC TEAM SLOVAKIA

POINTS FIGHTING Junioři -79kg
2 na startu
Milan FALŤANII. místo
II. místo
Milan FALŤAN
WKC TEAM SLOVAKIA

POINTS FIGHTING Juniorky -65kg
2 na startu
Annette SMOLOVÁII. místo
II. místo
Annette SMOLOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
2 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Ondřej PUCII. místo
II. místo
Ondřej PUC
KBK Fox Ústí nad Labem

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -37kg
2 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Adéla ŽENATÁII. místo
II. místo
Adéla ŽENATÁ
Millenium Gym o.s.

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -42kg
2 na startu
Natálie HRUBEŠOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Natálie HRUBEŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Adéla ŽENATÁII. místo
II. místo
Adéla ŽENATÁ
Millenium Gym o.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -63kg
3 na startu
Adam KARPINSKÝII. místo
II. místo
5 bodů
Adam KARPINSKÝ
WKC TEAM SLOVAKIA
Nguyen MiraIII. místo
III. místo
Nguyen Mira


LIGHTCONTACT Junioři -57kg
3 na startu
Erik FOLKMANNI. místo
I. místo
10 bodů
Erik FOLKMANN
WKC TEAM SLOVAKIA
Kulhánek JiříII. místo
II. místo
5 bodů
Kulhánek Jiří

Nguyen MiraIII. místo
III. místo
Nguyen Mira


LIGHTCONTACT Junioři -63kg
3 na startu
Adam KARPINSKÝII. místo
II. místo
Adam KARPINSKÝ
WKC TEAM SLOVAKIA
Barnabáš NINAJIII. místo
III. místo
Barnabáš NINAJ
WKC TEAM SLOVAKIA

LIGHTCONTACT Junioři -69kg
2 na startu
Dominik PAGURKOII. místo
II. místo
Dominik PAGURKO
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -74kg
2 na startu
Aleš MARTÍNEKI. místo
I. místo
5 bodů
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.
Peter KARPINSKÝII. místo
II. místo
Peter KARPINSKÝ
WKC TEAM SLOVAKIA

LIGHTCONTACT Junioři +94kg
2 na startu
Aleš MARTÍNEKI. místo
I. místo
5 bodů
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.
Pavel ŽENATÝII. místo
II. místo
Pavel ŽENATÝ
Millenium Gym o.s.

LIGHTCONTACT Juniorky -60kg
2 na startu
Anna TOMANOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Anna TOMANOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Tuscherová BarboraII. místo
II. místo
Tuscherová Barbora