Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSAP liga - 3. kolo
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKYHlavní partner
SAP

JEDNOTLIVCIKLUBY
POINTS FIGHTING Mladší žáci -28kg
5 na startu
Karel MATOUŠŮII. místo
II. místo
10 bodů
Karel MATOUŠŮ
Valdman's gym Kutná Hora
Pavel VOSTÁREKIII. místo
III. místo
5 bodů
Pavel VOSTÁREK
Sportfight gym o.s.

POINTS FIGHTING Mladší žáci -32kg
7 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Pavel VOSTÁREKII. místo
II. místo
10 bodů
Pavel VOSTÁREK
Sportfight gym o.s.
Roman KOUDELKAIII. místo
III. místo
5 bodů
Roman KOUDELKA
Sportfight gym o.s.

POINTS FIGHTING Mladší žáci -37kg
5 na startu
Viktor ŽÍLAI. místo
I. místo
20 bodů
Viktor ŽÍLA
TJ SPORT MORAVIA
Roman KOUDELKAII. místo
II. místo
10 bodů
Roman KOUDELKA
Sportfight gym o.s.

POINTS FIGHTING Mladší žáci -42kg
3 na startu
Viktor ŽÍLAI. místo
I. místo
10 bodů
Viktor ŽÍLA
TJ SPORT MORAVIA
Roman BAZJUKII. místo
II. místo
Roman BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's
Lukáš DERDAIII. místo
III. místo
Lukáš DERDA
Sportfight gym o.s.

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
3 na startu
Natálie HRUBEŠOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Natálie HRUBEŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Laura MIKUŠKOVÁIII. místo
III. místo
Laura MIKUŠKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -42kg
3 na startu
Klára JANKOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Klára JANKOVÁ
TJ SPORT MORAVIA
Laura MIKUŠKOVÁIII. místo
III. místo
Laura MIKUŠKOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žákyně +47kg
2 na startu
Karolína KONDRÁTOVÁII. místo
II. místo
Karolína KONDRÁTOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žáci -47kg
2 na startu
Jan OPALENSKÝII. místo
II. místo
Jan OPALENSKÝ
TJ SPORT MORAVIA

POINTS FIGHTING Starší žáci -63kg
3 na startu
Filip NAJMONI. místo
I. místo
10 bodů
Filip NAJMON
SKS Arena Kladno
Dominik ŠEBEKII. místo
II. místo
5 bodů
Dominik ŠEBEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Adam KARPINSKÝIII. místo
III. místo
Adam KARPINSKÝ
WKC TEAM SLOVAKIA

POINTS FIGHTING Starší žáci -69kg
2 na startu
Filip NAJMONII. místo
II. místo
Filip NAJMON
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Starší žáci +69kg
2 na startu
Václav KAVANI. místo
I. místo
5 bodů
Václav KAVAN
SK Kickbox Chodov
Richard STIBŮREKII. místo
II. místo
Richard STIBŮREK
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Junioři -63kg
3 na startu
Tomáš MATUŠEKII. místo
II. místo
5 bodů
Tomáš MATUŠEK
FIGHTER'S GYM PRAHA
Erik FOLKMANNIII. místo
III. místo
Erik FOLKMANN
WKC TEAM SLOVAKIA

POINTS FIGHTING Junioři -69kg
6 na startu
Tomáš MARTÍNEKII. místo
II. místo
10 bodů
Tomáš MARTÍNEK
FIGHTER'S GYM PRAHA
Martin ŠTĚPÁNEKIII. místo
III. místo
5 bodů
Martin ŠTĚPÁNEK
WKC TEAM SLOVAKIA

POINTS FIGHTING Junioři -74kg
6 na startu
Filip NAJMONI. místo
I. místo
20 bodů
Filip NAJMON
SKS Arena Kladno
Jan FARAIII. místo
III. místo
5 bodů
Jan FARA
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Junioři -79kg
5 na startu
Václav KAVANII. místo
II. místo
10 bodů
Václav KAVAN
SK Kickbox Chodov
Milan FALŤANIII. místo
III. místo
5 bodů
Milan FALŤAN
WKC TEAM SLOVAKIA

POINTS FIGHTING Junioři -84kg
2 na startu
Adam KAVANI. místo
I. místo
5 bodů
Adam KAVAN
SK Kickbox Chodov
Milan FALŤANII. místo
II. místo
Milan FALŤAN
WKC TEAM SLOVAKIA

POINTS FIGHTING Juniorky -55kg
2 na startu
Kristína NEMĚČKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Kristína NEMĚČKOVÁ
WKC TEAM SLOVAKIA
Karolína KONDRÁTOVÁII. místo
II. místo
Karolína KONDRÁTOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
3 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Ondřej PUCII. místo
II. místo
5 bodů
Ondřej PUC
KBK Fox Ústí nad Labem
Aleš NOVOTNÝIII. místo
III. místo
Aleš NOVOTNÝ
G-Titán Žatec

LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
2 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
5 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Miroslav SVOBODAII. místo
II. místo
Miroslav SVOBODA
G-Titán Žatec

LIGHTCONTACT Mladší žáci -47kg
2 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
5 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Roman DROBEKII. místo
II. místo
Roman DROBEK
Valdman's gym Kutná Hora

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -37kg
2 na startu
Klára JANKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Klára JANKOVÁ
TJ SPORT MORAVIA
Natálie HRUBEŠOVÁII. místo
II. místo
Natálie HRUBEŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora

LIGHTCONTACT Starší žáci -47kg
2 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
5 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Jan OPALENSKÝII. místo
II. místo
Jan OPALENSKÝ
TJ SPORT MORAVIA

LIGHTCONTACT Starší žáci -52kg
2 na startu
Petr VODENKAI. místo
I. místo
5 bodů
Petr VODENKA
Sportfight gym o.s.
Vladimír KOČKAII. místo
II. místo
Vladimír KOČKA
G-Titán Žatec

LIGHTCONTACT Starší žáci -63kg
3 na startu
Filip NAJMONI. místo
I. místo
10 bodů
Filip NAJMON
SKS Arena Kladno
Petr VODENKAII. místo
II. místo
5 bodů
Petr VODENKA
Sportfight gym o.s.
Adam KARPINSKÝIII. místo
III. místo
Adam KARPINSKÝ
WKC TEAM SLOVAKIA

LIGHTCONTACT Starší žáci +69kg
2 na startu
Václav KAVANI. místo
I. místo
5 bodů
Václav KAVAN
SK Kickbox Chodov
Richard STIBŮREKII. místo
II. místo
Richard STIBŮREK
FIGHTER'S GYM PRAHA

LIGHTCONTACT Junioři -63kg
2 na startu
Erik FOLKMANNI. místo
I. místo
5 bodů
Erik FOLKMANN
WKC TEAM SLOVAKIA
Michael ŠŤASTNÝII. místo
II. místo
Michael ŠŤASTNÝ
Sportfight gym o.s.

LIGHTCONTACT Junioři -69kg
2 na startu
Peter KARPINSKÝI. místo
I. místo
5 bodů
Peter KARPINSKÝ
WKC TEAM SLOVAKIA
Filip NAJMONII. místo
II. místo
Filip NAJMON
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Junioři -74kg
2 na startu
Václav KAVANI. místo
I. místo
5 bodů
Václav KAVAN
SK Kickbox Chodov
Peter KARPINSKÝII. místo
II. místo
Peter KARPINSKÝ
WKC TEAM SLOVAKIA

LIGHTCONTACT Junioři -84kg
2 na startu
Adam KAVANI. místo
I. místo
5 bodů
Adam KAVAN
SK Kickbox Chodov
František BIHARYII. místo
II. místo
František BIHARY
Sportfight gym o.s.

LIGHTCONTACT Juniorky -55kg
2 na startu
Kristína NEMĚČKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Kristína NEMĚČKOVÁ
WKC TEAM SLOVAKIA
Barbora VACKOVÁII. místo
II. místo
Barbora VACKOVÁ
KBK Fox Ústí nad Labem

LIGHTCONTACT Juniorky -60kg
2 na startu
Anna TOMANOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Anna TOMANOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Barbora VACKOVÁII. místo
II. místo
Barbora VACKOVÁ
KBK Fox Ústí nad Labem