Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSAP liga - 2. kolo
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽEHlavní partner
SAP

JEDNOTLIVCIKLUBY
POINTS FIGHTING Děti - přípravka
4 na startu
Adam JANEKI. místo
I. místo
Adam JANEK
TJ SPORT MORAVIA
Richard ICHAII. místo
II. místo
Richard ICHA
Sportfight gym o.s.
Ondřej JIRKAIII. místo
III. místo
Ondřej JIRKA
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Mladší žáci -28kg
5 na startu
Richard ICHAII. místo
II. místo
10 bodů
Richard ICHA
Sportfight gym o.s.
Bořek ICHAIII. místo
III. místo
5 bodů
Bořek ICHA
Sportfight gym o.s.

POINTS FIGHTING Mladší žáci -32kg
6 na startu
Marek LABUŤI. místo
I. místo
20 bodů
Marek LABUŤ
Fighter's Gym Teplice
Roman KOUDELKAIII. místo
III. místo
5 bodů
Roman KOUDELKA
Sportfight gym o.s.

POINTS FIGHTING Mladší žáci -37kg
4 na startu
Viktor ŽÍLAII. místo
II. místo
10 bodů
Viktor ŽÍLA
TJ SPORT MORAVIA

POINTS FIGHTING Mladší žáci -42kg
3 na startu
Aleš KOTEKI. místo
I. místo
10 bodů
Aleš KOTEK
Sportfight gym o.s.
Roman BAZJUKII. místo
II. místo
Roman BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's
Viktor ŽÍLAIII. místo
III. místo
Viktor ŽÍLA
TJ SPORT MORAVIA

POINTS FIGHTING Mladší žáci -47kg
2 na startu
Aleš KOTEKI. místo
I. místo
5 bodů
Aleš KOTEK
Sportfight gym o.s.
Jakub BAŠTAII. místo
II. místo
Jakub BAŠTA
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Mladší žáci +47kg
3 na startu
Jakub MAJERI. místo
I. místo
10 bodů
Jakub MAJER
Fighter's Gym Teplice
Vitali BAZJUKII. místo
II. místo
Vitali BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's
Dominik TĚŠÍKIII. místo
III. místo
Dominik TĚŠÍK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -32kg
2 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Klára NEDVĚDOVÁII. místo
II. místo
Klára NEDVĚDOVÁ
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
2 na startu
Klára JANKOVÁII. místo
II. místo
Klára JANKOVÁ
TJ SPORT MORAVIA

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -42kg
2 na startu
Klára JANKOVÁII. místo
II. místo
Klára JANKOVÁ
TJ SPORT MORAVIA

POINTS FIGHTING Mladší žákyně +47kg
2 na startu
Karolína KONDRÁTOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Karolína KONDRÁTOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Tereza STEJSKALOVÁII. místo
II. místo
Tereza STEJSKALOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žáci -42kg
2 na startu
Lukáš SVRČEKI. místo
I. místo
5 bodů
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Filip BLAŽEKII. místo
II. místo
Filip BLAŽEK
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Starší žáci -52kg
2 na startu
Lukáš SVRČEKI. místo
I. místo
5 bodů
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Dominik ŠEBEKII. místo
II. místo
Dominik ŠEBEK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žáci -57kg
3 na startu
Filip NAJMONI. místo
I. místo
10 bodů
Filip NAJMON
SKS Arena Kladno
Dominik ŠEBEKII. místo
II. místo
Dominik ŠEBEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Lukáš SVRČEKIII. místo
III. místo
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žáci -63kg
3 na startu
Filip NAJMONI. místo
I. místo
10 bodů
Filip NAJMON
SKS Arena Kladno
Adam KARPINSKÝII. místo
II. místo
Adam KARPINSKÝ
WKC TEAM SLOVAKIA
Tomáš MATUŠEKIII. místo
III. místo
Tomáš MATUŠEK
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Starší žáci +69kg
3 na startu
Václav KAVANI. místo
I. místo
10 bodů
Václav KAVAN
SK Kickbox Chodov
Radek LACINAII. místo
II. místo
5 bodů
Radek LACINA
Fighter's Gym Teplice
Richard STIBŮREKIII. místo
III. místo
Richard STIBŮREK
Sportfight gym o.s.

POINTS FIGHTING Starší žákyně -55kg
2 na startu
Ninel YELISEYEVAI. místo
I. místo
5 bodů
Ninel YELISEYEVA
Fighter's Gym Teplice
Karolína KONDRÁTOVÁII. místo
II. místo
Karolína KONDRÁTOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Junioři -57kg
2 na startu
Erik FOLKMANNII. místo
II. místo
Erik FOLKMANN
WKC TEAM SLOVAKIA

POINTS FIGHTING Junioři -69kg
5 na startu
Martin ŠTĚPÁNEKII. místo
II. místo
10 bodů
Martin ŠTĚPÁNEK
WKC TEAM SLOVAKIA
Jan FARAIII. místo
III. místo
5 bodů
Jan FARA
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Junioři -74kg
4 na startu
Martin ŠTĚPÁNEKII. místo
II. místo
10 bodů
Martin ŠTĚPÁNEK
WKC TEAM SLOVAKIA
Jan FARAIII. místo
III. místo
5 bodů
Jan FARA
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Junioři -79kg
3 na startu
Adam KAVANI. místo
I. místo
10 bodů
Adam KAVAN
SK Kickbox Chodov
Milan FALŤANII. místo
II. místo
Milan FALŤAN
WKC TEAM SLOVAKIA

POINTS FIGHTING Junioři -84kg
2 na startu
Adam KAVANI. místo
I. místo
5 bodů
Adam KAVAN
SK Kickbox Chodov
Milan FALŤANII. místo
II. místo
Milan FALŤAN
WKC TEAM SLOVAKIA

POINTS FIGHTING Juniorky -55kg
2 na startu
Kristína NEMĚČKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Kristína NEMĚČKOVÁ
WKC TEAM SLOVAKIA
Karolína KONDRÁTOVÁII. místo
II. místo
Karolína KONDRÁTOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
3 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Ondřej PUCII. místo
II. místo
5 bodů
Ondřej PUC
KBK Fox Ústí nad Labem
Aleš NOVOTNÝIII. místo
III. místo
Aleš NOVOTNÝ
G-Titán Žatec

LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
3 na startu
Natálie HRUBEŠOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Natálie HRUBEŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Martin BLAŽEKII. místo
II. místo
5 bodů
Martin BLAŽEK
Fighter's Gym Teplice
Ondřej PUCIII. místo
III. místo
Ondřej PUC
KBK Fox Ústí nad Labem

LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
3 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
10 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Roman DROBEKII. místo
II. místo
5 bodů
Roman DROBEK
Valdman's gym Kutná Hora
Martin BLAŽEKIII. místo
III. místo
Martin BLAŽEK
Fighter's Gym Teplice

LIGHTCONTACT Mladší žáci -47kg
3 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
10 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Roman DROBEKII. místo
II. místo
5 bodů
Roman DROBEK
Valdman's gym Kutná Hora
Martin DEMETERIII. místo
III. místo
Martin DEMETER
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -37kg
2 na startu
Klára JANKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Klára JANKOVÁ
TJ SPORT MORAVIA
Natálie HRUBEŠOVÁII. místo
II. místo
Natálie HRUBEŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora

LIGHTCONTACT Starší žáci -42kg
3 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
10 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Filip BLAŽEKII. místo
II. místo
5 bodů
Filip BLAŽEK
Fighter's Gym Teplice
Ondřej JANOUŠEKIII. místo
III. místo
Ondřej JANOUŠEK
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Starší žáci -47kg
2 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
5 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Ondřej JANOUŠEKII. místo
II. místo
Ondřej JANOUŠEK
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Starší žáci -52kg
2 na startu
Petr VODENKAI. místo
I. místo
5 bodů
Petr VODENKA
Sportfight gym o.s.
Vladimír KOČKAII. místo
II. místo
Vladimír KOČKA
G-Titán Žatec

LIGHTCONTACT Starší žáci -63kg
3 na startu
Filip NAJMONI. místo
I. místo
10 bodů
Filip NAJMON
SKS Arena Kladno
Adam KARPINSKÝII. místo
II. místo
5 bodů
Adam KARPINSKÝ
WKC TEAM SLOVAKIA
Martin MARŠÍKIII. místo
III. místo
Martin MARŠÍK
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Starší žáci -69kg
2 na startu
Filip NAJMONI. místo
I. místo
5 bodů
Filip NAJMON
SKS Arena Kladno
Radek LACINAII. místo
II. místo
Radek LACINA
Fighter's Gym Teplice

LIGHTCONTACT Starší žáci +69kg
3 na startu
Václav KAVANI. místo
I. místo
10 bodů
Václav KAVAN
SK Kickbox Chodov
Richard STIBŮREKII. místo
II. místo
Richard STIBŮREK
Sportfight gym o.s.
Ondřej PEKÁREKIII. místo
III. místo
Ondřej PEKÁREK
FIGHTER'S GYM PRAHA

LIGHTCONTACT Junioři -57kg
2 na startu
Michael ŠŤASTNÝI. místo
I. místo
5 bodů
Michael ŠŤASTNÝ
Sportfight gym o.s.
Erik FOLKMANNII. místo
II. místo
Erik FOLKMANN
WKC TEAM SLOVAKIA

LIGHTCONTACT Junioři -69kg
3 na startu
Martin BISKUPI. místo
I. místo
10 bodů
Martin BISKUP
SKS Arena Kladno
Peter KARPINSKÝII. místo
II. místo
Peter KARPINSKÝ
WKC TEAM SLOVAKIA
Martin ŠTĚPÁNEKIII. místo
III. místo
Martin ŠTĚPÁNEK
WKC TEAM SLOVAKIA

LIGHTCONTACT Junioři -74kg
3 na startu
Peter KARPINSKÝI. místo
I. místo
10 bodů
Peter KARPINSKÝ
WKC TEAM SLOVAKIA
Michal ANDREZÁLII. místo
II. místo
5 bodů
Michal ANDREZÁL
WKC TEAM SLOVAKIA
Martin BISKUPIII. místo
III. místo
Martin BISKUP
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Junioři -79kg
2 na startu
Adam KAVANI. místo
I. místo
5 bodů
Adam KAVAN
SK Kickbox Chodov
Milan FALŤANII. místo
II. místo
Milan FALŤAN
WKC TEAM SLOVAKIA

LIGHTCONTACT Juniorky -55kg
3 na startu
Kristína NEMĚČKOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Kristína NEMĚČKOVÁ
WKC TEAM SLOVAKIA
Barbora VACKOVÁII. místo
II. místo
Barbora VACKOVÁ
KBK Fox Ústí nad Labem
Jana ZÁBRANSKÁIII. místo
III. místo
Jana ZÁBRANSKÁ
KBK Fox Ústí nad Labem

LIGHTCONTACT Juniorky -60kg
2 na startu
Anna TOMANOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Anna TOMANOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Jana ZÁBRANSKÁII. místo
II. místo
Jana ZÁBRANSKÁ
KBK Fox Ústí nad Labem