Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRNP Čechy - Semicontact, Lightcontact, KickLight, Formy
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽEPartneři
Comimpex, spol. s r.o.Besední restauraceFaster CZ spol. s r.o.
TOP TENSAPAteliér JarkaPretass, s.r.o.

JEDNOTLIVCIKLUBY
POINTS FIGHTING Mladší žákyně -32kg
3 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Klára NEDVĚDOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Klára NEDVĚDOVÁ
Fighter's Gym Teplice
Anna KOUKOLÍKOVÁIII. místo
III. místo
Anna KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
4 na startu
Klára JANKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Klára JANKOVÁ
TJ SPORT MORAVIA
Magda KOUKOLÍKOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Magda KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -42kg
4 na startu
Magda KOUKOLÍKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Magda KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno
Klára JANKOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Klára JANKOVÁ
TJ SPORT MORAVIA

POINTS FIGHTING Mladší žáci -28kg
6 na startu
Bořek ICHAIII. místo
III. místo
5 bodů
Bořek ICHA
Sportfight gym o.s.

POINTS FIGHTING Mladší žáci -32kg
3 na startu
Roman KOUDELKAI. místo
I. místo
10 bodů
Roman KOUDELKA
Sportfight gym o.s.
Bořek ICHAII. místo
II. místo
Bořek ICHA
Sportfight gym o.s.
Petr ZICHIII. místo
III. místo
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora

POINTS FIGHTING Mladší žáci -37kg
3 na startu
Zdeněk MARELI. místo
I. místo
10 bodů
Zdeněk MAREL
SK Leon, z.s.
Viktor ŽÍLAII. místo
II. místo
5 bodů
Viktor ŽÍLA
TJ SPORT MORAVIA
Roman KOUDELKAIII. místo
III. místo
Roman KOUDELKA
Sportfight gym o.s.

POINTS FIGHTING Mladší žáci -47kg
2 na startu
Jakub BAŠTAI. místo
I. místo
5 bodů
Jakub BAŠTA
Fighter's Gym Teplice
Lukáš KNECHTLII. místo
II. místo
Lukáš KNECHTL
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Mladší žáci +47kg
2 na startu
Jakub VOLÁKI. místo
I. místo
5 bodů
Jakub VOLÁK
KA1 SPORT KLUB OSTRAVA
Lukáš KNECHTLII. místo
II. místo
Lukáš KNECHTL
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Starší žákyně -46kg
1 na startu
Kristýna ZEMKOVÁI. místo
I. místo
Kristýna ZEMKOVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žákyně -50kg
3 na startu
Barbora ZETKOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.
 II. místo
II. místo
5 bodů

KA1 SPORT KLUB OSTRAVA
Karolína KONDRÁTOVÁIII. místo
III. místo
Karolína KONDRÁTOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žáci -47kg
3 na startu
Martin HAUSERII. místo
II. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Jan OPALENSKÝIII. místo
III. místo
Jan OPALENSKÝ
TJ SPORT MORAVIA

POINTS FIGHTING Starší žáci -52kg
2 na startu
Adam ŽÍDEKI. místo
I. místo
5 bodů
Adam ŽÍDEK
KA1 SPORT KLUB OSTRAVA
Dominik ŠEBEKII. místo
II. místo
Dominik ŠEBEK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žáci -63kg
3 na startu
Jan HANZALÍKI. místo
I. místo
10 bodů
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno
Filip NAJMONII. místo
II. místo
5 bodů
Filip NAJMON
SKS Arena Kladno
Dominik ŠEBEKIII. místo
III. místo
Dominik ŠEBEK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žáci -69kg
2 na startu
Jan HANZALÍKI. místo
I. místo
5 bodů
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno
Dominik ŠEBEKII. místo
II. místo
Dominik ŠEBEK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žáci +69kg
2 na startu
Václav KAVANI. místo
I. místo
5 bodů
Václav KAVAN
SK Kickbox Chodov
Richard STIBŮREKII. místo
II. místo
Richard STIBŮREK
Sportfight gym o.s.

POINTS FIGHTING Junioři -63kg
2 na startu
Dominik ŠEBEKII. místo
II. místo
Dominik ŠEBEK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Junioři -79kg
2 na startu
Vojtěch KOTRBAII. místo
II. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Junioři -94kg
2 na startu
Lukáš MEZERAII. místo
II. místo
Lukáš MEZERA
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Muži -84kg
3 na startu
Michal NĚMEČEKII. místo
II. místo
5 bodů
Michal NĚMEČEK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Muži -89kg
4 na startu

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -32kg
2 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Eliška BURSOVÁII. místo
II. místo
Eliška BURSOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -37kg
4 na startu
Klára JANKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Klára JANKOVÁ
TJ SPORT MORAVIA
Natálie HRUBEŠOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Natálie HRUBEŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Klára KOUSALOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Klára KOUSALOVÁ
Iron Fighters, z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žáci -28kg
9 na startu
Daniel SOKOLII. místo
II. místo
20 bodů
Daniel SOKOL
Spolek SoRu gym Chrudim
Lukáš HUDLERIII. místo
III. místo
10 bodů
Lukáš HUDLER
EH Security
Oliver PUNČOCHÁŘ
IV. místo
5 bodů
Oliver PUNČOCHÁŘ
Schejbal's Gym Lovosice


LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
1 na startu
Filip MEDUNAI. místo
I. místo
Filip MEDUNA
Spolek SoRu gym Chrudim

LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
7 na startu
František POTUŽÁKI. místo
I. místo
20 bodů
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim
Klust DenisIII. místo
III. místo
5 bodů
Klust Denis
Iron Fighters, z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
4 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
20 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
František POTUŽÁKII. místo
II. místo
10 bodů
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim
Martin BLAŽEKIII. místo
III. místo
5 bodů
Martin BLAŽEK
Fighter's Gym Teplice

LIGHTCONTACT Mladší žáci -47kg
2 na startu
Ladislav GRUNDZAI. místo
I. místo
5 bodů
Ladislav GRUNDZA
KBC Milda Team z.s.
Luboš VANKAII. místo
II. místo
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žáci +47kg
3 na startu
Richard STRÁNSKÝI. místo
I. místo
10 bodů
Richard STRÁNSKÝ
Karate klub Karlovy Vary
Jakub VOLÁKII. místo
II. místo
Jakub VOLÁK
KA1 SPORT KLUB OSTRAVA
Jan KARFÍKIII. místo
III. místo
Jan KARFÍK
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Starší žákyně -50kg
4 na startu
Barbora ZETKOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.
Nikola HAMMEROVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -55kg
3 na startu
Ninel YELISEYEVAIII. místo
III. místo
Ninel YELISEYEVA
Fighter's Gym Teplice

LIGHTCONTACT Starší žákyně -60kg
2 na startu
Sabina HERAINOVAI. místo
I. místo
5 bodů
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.
Taťána JURČIČKOVÁII. místo
II. místo
Taťána JURČIČKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Starší žákyně +65kg
2 na startu
Sabina HERAINOVAI. místo
I. místo
5 bodů
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.
Zuzana JÍROVÁII. místo
II. místo
Zuzana JÍROVÁ
SK Prague of Combat Styles

LIGHTCONTACT Starší žáci -42kg
2 na startu
Filip BLAŽEKI. místo
I. místo
5 bodů
Filip BLAŽEK
Fighter's Gym Teplice
Václav ČERNÝII. místo
II. místo
Václav ČERNÝ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -47kg
5 na startu
Ladislav GRUNDZAI. místo
I. místo
20 bodů
Ladislav GRUNDZA
KBC Milda Team z.s.
Jan OPALENSKÝII. místo
II. místo
10 bodů
Jan OPALENSKÝ
TJ SPORT MORAVIA
Martin HAUSERIII. místo
III. místo
5 bodů
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -52kg
3 na startu
Petr VODENKAI. místo
I. místo
10 bodů
Petr VODENKA
Sportfight gym o.s.
Adam ŽÍDEKII. místo
II. místo
Adam ŽÍDEK
KA1 SPORT KLUB OSTRAVA
Richard KŇAŽKOIII. místo
III. místo
Richard KŇAŽKO
Fighter's Gym Teplice

LIGHTCONTACT Starší žáci -57kg
3 na startu
Viktor BERANI. místo
I. místo
10 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim

LIGHTCONTACT Starší žáci -63kg
2 na startu
Tadeáš RŮŽIČKAI. místo
I. místo
5 bodů
Tadeáš RŮŽIČKA
SK KOSAGYM PRAHA
Viktor BERANII. místo
II. místo
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim

LIGHTCONTACT Starší žáci -69kg
5 na startu
Tadeáš RŮŽIČKAI. místo
I. místo
20 bodů
Tadeáš RŮŽIČKA
SK KOSAGYM PRAHA
Štěpán KALOUSII. místo
II. místo
10 bodů
Štěpán KALOUS
Schejbal's Gym Lovosice
Martin KUBAIII. místo
III. místo
5 bodů
Martin KUBA
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Starší žáci +69kg
2 na startu
Václav KAVANI. místo
I. místo
5 bodů
Václav KAVAN
SK Kickbox Chodov
Martin VIKTORINII. místo
II. místo
Martin VIKTORIN
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Juniorky -50kg
2 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
Simona TITKOVÁII. místo
II. místo
Simona TITKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Juniorky -60kg
2 na startu
Anna TOMANOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Anna TOMANOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Olga LESKOVÁII. místo
II. místo
Olga LESKOVÁ
SK Prague of Combat Styles

LIGHTCONTACT Junioři -63kg
3 na startu

LIGHTCONTACT Junioři -69kg
2 na startu
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
5 bodů
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Karel FRANCII. místo
II. místo
Karel FRANC
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Junioři -79kg
3 na startu
Adam KAVANI. místo
I. místo
10 bodů
Adam KAVAN
SK Kickbox Chodov
Dominik KAIZRII. místo
II. místo
5 bodů
Dominik KAIZR
SKS Arena Kladno
Petr HAVLÍČEKIII. místo
III. místo
Petr HAVLÍČEK


LIGHTCONTACT Ženy -50kg
2 na startu
Petra VOJÍŘOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Petra VOJÍŘOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Nikola HAMMEROVÁII. místo
II. místo
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.

LIGHTCONTACT Ženy -60kg
3 na startu
Anna PLAVČANOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Anna PLAVČANOVÁ
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Ženy -65kg
2 na startu

LIGHTCONTACT Ženy +65kg
3 na startu
Andrea BALAZOVÁII. místo
II. místo
Andrea BALAZOVÁ
SK Prague of Combat Styles

LIGHTCONTACT Muži -63kg
2 na startu
Filip ZACHAŘII. místo
II. místo
Filip ZACHAŘ
SK Prague of Combat Styles

LIGHTCONTACT Muži -69kg
2 na startu
Michal NĚMEČEKI. místo
I. místo
5 bodů
Michal NĚMEČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Filip ZACHAŘII. místo
II. místo
Filip ZACHAŘ
SK Prague of Combat Styles

LIGHTCONTACT Muži -74kg
3 na startu
Michal KRÁSAI. místo
I. místo
10 bodů
Michal KRÁSA
SK KOSAGYM PRAHA
Tomáš KINDLII. místo
II. místo
5 bodů
Tomáš KINDL
SKS Arena Kladno
Marek DVOŘÁČEKIII. místo
III. místo
Marek DVOŘÁČEK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Muži -79kg
7 na startu
Daniel ŽABAII. místo
II. místo
10 bodů
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim
Petr ČERNÝIII. místo
III. místo
5 bodů
Petr ČERNÝ
KBK Fox Ústí nad Labem

LIGHTCONTACT Muži -84kg
4 na startu
Daniel ŽABAII. místo
II. místo
10 bodů
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim

LIGHTCONTACT Muži -89kg
5 na startu
Petr PASTYŘÍKIII. místo
III. místo
5 bodů
Petr PASTYŘÍK
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Muži +94kg
4 na startu
Petr KAREŠI. místo
I. místo
20 bodů
Petr KAREŠ
Iron Fighters, z.s.
Jaroslav MEDUNAIII. místo
III. místo
5 bodů
Jaroslav MEDUNA
Spolek SoRu gym Chrudim

KICK LIGHT Juniorky -55kg
4 na startu
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
Jaroslava NOVOTNÁII. místo
II. místo
10 bodů
Jaroslava NOVOTNÁ
Pankration gym z.s.

KICK LIGHT Junioři -57kg
2 na startu
Matěj SKALICKÝII. místo
II. místo
Matěj SKALICKÝ
Pankration gym z.s.

KICK LIGHT Junioři -69kg
2 na startu
Vojtěch SMETANAI. místo
I. místo
5 bodů
Vojtěch SMETANA
Schejbal's Gym Lovosice
Petr PALIARII. místo
II. místo
Petr PALIAR
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Junioři -74kg
4 na startu
Aleš MARTÍNEKI. místo
I. místo
20 bodů
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.
Adam CECHNERII. místo
II. místo
10 bodů
Adam CECHNER
Schejbal's Gym Lovosice
Dominik MAREŠIII. místo
III. místo
5 bodů
Dominik MAREŠ
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Junioři -79kg
3 na startu
Petr GOMBITAI. místo
I. místo
10 bodů
Petr GOMBITA
Schejbal's Gym Lovosice
Adam KAVANII. místo
II. místo
5 bodů
Adam KAVAN
SK Kickbox Chodov
David KŘÍSTEKIII. místo
III. místo
David KŘÍSTEK
SK Kick-box RED FIST

KICK LIGHT Junioři +94kg
2 na startu
Jan GALBAVÝI. místo
I. místo
5 bodů
Jan GALBAVÝ
KBC Milda Team z.s.
David FILOII. místo
II. místo
David FILO
SK Kick-box RED FIST

KICK LIGHT Ženy -60kg
4 na startu
Anna PLAVČANOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Anna PLAVČANOVÁ
SKS Arena Kladno
Taťána JURČIČKOVÁIII. místo
III. místo
5 bodů
Taťána JURČIČKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

KICK LIGHT Muži -63kg
2 na startu
Karel KOUSAL -I. místo
I. místo
5 bodů
Karel KOUSAL -
Iron Fighters, z.s.
Filip ZACHAŘII. místo
II. místo
Filip ZACHAŘ
SK Prague of Combat Styles

KICK LIGHT Muži -69kg
3 na startu
Ing. Jan PAVLASI. místo
I. místo
10 bodů
Ing. Jan PAVLAS
Fight club Říčany
Pavel FUCHSII. místo
II. místo
Pavel FUCHS
Schejbal's Gym Lovosice
Petr FORMÁNEKIII. místo
III. místo
Petr FORMÁNEK
HAMMERS GYM z.s.

KICK LIGHT Muži -74kg
6 na startu
Michal MÁLEKI. místo
I. místo
20 bodů
Michal MÁLEK
KBC Milda Team z.s.
Tomáš EKRTII. místo
II. místo
10 bodů
Tomáš EKRT
Schejbal's Gym Lovosice
Ondřej TRÁVNÍČEKIII. místo
III. místo
5 bodů
Ondřej TRÁVNÍČEK
Iron Fighters, z.s.

KICK LIGHT Muži -79kg
7 na startu
Ing. Jan FENDRICHI. místo
I. místo
20 bodů
Ing. Jan FENDRICH
Iron Fighters, z.s.
Libor KACHYŇAIII. místo
III. místo
5 bodů
Libor KACHYŇA
SK Kick-box RED FIST

KICK LIGHT Muži -84kg
5 na startu
Pavel MÜLLERIII. místo
III. místo
5 bodů
Pavel MÜLLER
Fight club Říčany

KICK LIGHT Muži -89kg
1 na startu
Ondra ĎURČOI. místo
I. místo
Ondra ĎURČO
KBC Milda Team z.s.

KICK LIGHT Muži -94kg
3 na startu
Pavel VOJÍKI. místo
I. místo
10 bodů
Pavel VOJÍK
Schejbal's Gym Lovosice
Josef VODÁKII. místo
II. místo
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.
Jan JURIKIII. místo
III. místo
Jan JURIK
Spolek SoRu gym Chrudim

FORMY Chlapci a dívky
1 na startu
Anna KOUKOLÍKOVÁI. místo
I. místo
Anna KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno

FORMY Mladší žákyně
2 na startu
Magda KOUKOLÍKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Magda KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno
Kristýna STEHLÍKOVÁII. místo
II. místo
Kristýna STEHLÍKOVÁ
Karate klub Kladno

FORMY Mladší žáci
3 na startu
Lukáš KNECHTLI. místo
I. místo
10 bodů
Lukáš KNECHTL
Karate klub Kladno
Jakub VOLÁKII. místo
II. místo
5 bodů
Jakub VOLÁK
KA1 SPORT KLUB OSTRAVA
Oldřich SÝKORAIII. místo
III. místo
Oldřich SÝKORA
Karate klub Kladno

FORMY Starší žáci
1 na startu
Jan HANZALÍKI. místo
I. místo
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno

FORMY Juniorky
2 na startu
Kristýna DANÍČKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Kristýna DANÍČKOVÁ
Karate klub Kladno
 II. místo
II. místo

KA1 SPORT KLUB OSTRAVA

FORMY Muži
1 na startu
Matouš BRICHCÍNI. místo
I. místo
Matouš BRICHCÍN