Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRMČR Lowkick, Lightcontact, KickLight
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽEPartneři
FeEltechApotexDK-beton, s.r.o.Flexible teamPretass, s.r.o.Jiří Lupínek
Fitness SarajevoFaster CZ spol. s r.o.LovosicePeakpoint promotion s.r.o.

JEDNOTLIVCIKLUBY
LIGHTCONTACT Mladší žáci -28kg
11 na startu
Oliver PUNČOCHÁŘII. místo
II. místo
20 bodů
Oliver PUNČOCHÁŘ
Schejbal's Gym Lovosice
Kryštof VONDRÁČEKIII. místo
III. místo
5 bodů
Kryštof VONDRÁČEK
Schejbal's Gym Lovosice


LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
4 na startu
Vítek KOLÁŘIII. místo
III. místo
Vítek KOLÁŘ
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
8 na startu
Zdeněk MARELI. místo
I. místo
40 bodů
Zdeněk MAREL
SK Leon, z.s.
František POTUŽÁKII. místo
II. místo
20 bodů
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim
Jakub VETEŠNÍKIII. místo
III. místo
5 bodů
Jakub VETEŠNÍK
KOBRA KLADNO
Radek ŠTÁDLERIII. místo
III. místo
5 bodů
Radek ŠTÁDLER
Škola bojových umění Narama


LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
5 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
20 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Martin BLAŽEKIII. místo
III. místo
Martin BLAŽEK
Fighter's Gym Teplice
František HORČIII. místo
III. místo
František HORČ
Schejbal's Gym Lovosice


LIGHTCONTACT Mladší žáci -47kg
7 na startu
Ladislav GRUNDZAI. místo
I. místo
20 bodů
Ladislav GRUNDZA
KBC Milda Team z.s.
Adam STRÁNÍKII. místo
II. místo
10 bodů
Adam STRÁNÍK
Aréna Vysočina
David DVOŘÁČEKIII. místo
III. místo
David DVOŘÁČEK
Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S.
Jan KARFÍKIII. místo
III. místo
Jan KARFÍK
Schejbal's Gym Lovosice


LIGHTCONTACT Mladší žáci +47kg
4 na startu
Jakub MAJERI. místo
I. místo
20 bodů
Jakub MAJER
Fighter's Gym Teplice
Ladislav GRUNDZAII. místo
II. místo
10 bodů
Ladislav GRUNDZA
KBC Milda Team z.s.
Nick VETEŠNÍKIII. místo
III. místo
Nick VETEŠNÍK
KOBRA KLADNO
Martin MEZZEIIII. místo
III. místo
Martin MEZZEI
Karate klub Karlovy Vary


LIGHTCONTACT Mladší žákyně -32kg
3 na startu
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Eliška BURSOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Eliška BURSOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Sára ZÁMEČNÍKOVÁIII. místo
III. místo
Sára ZÁMEČNÍKOVÁ
Aréna Vysočina

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -42kg
3 na startu
Natálie HRUBEŠOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Natálie HRUBEŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Klára JANKOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Klára JANKOVÁ
TJ SPORT MORAVIA
Lucie FOJTÁŠKOVÁIII. místo
III. místo
Lucie FOJTÁŠKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -47kg
2 na startu
Lenka MASOPUSTOVÁII. místo
II. místo
Lenka MASOPUSTOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Starší žáci -42kg
4 na startu
Václav ČERNÝI. místo
I. místo
20 bodů
Václav ČERNÝ
HAMMERS GYM z.s.
Filip BLAŽEKII. místo
II. místo
10 bodů
Filip BLAŽEK
Fighter's Gym Teplice
Petr DANČOIII. místo
III. místo
Petr DANČO
Berka Fight centrum z.s.
David NGUYENIII. místo
III. místo
David NGUYEN
Berka Fight centrum z.s.


LIGHTCONTACT Starší žáci -47kg
4 na startu
Ladislav GRUNDZAI. místo
I. místo
20 bodů
Ladislav GRUNDZA
KBC Milda Team z.s.
Jan OPALENSKÝIII. místo
III. místo
Jan OPALENSKÝ
TJ SPORT MORAVIA
Nykola ZYGMUNDIII. místo
III. místo
Nykola ZYGMUND
Škola bojových umění Narama


LIGHTCONTACT Starší žáci -52kg
4 na startu
Petr VODENKAI. místo
I. místo
20 bodů
Petr VODENKA
Sportfight gym o.s.
Martin HAUSERII. místo
II. místo
10 bodů
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Richard KŇAŽKOIII. místo
III. místo
Richard KŇAŽKO
Fighter's Gym Teplice
Michal BARTŮNĚKIII. místo
III. místo
Michal BARTŮNĚK
KBC Příbram


LIGHTCONTACT Starší žáci -57kg
5 na startu
Viktor BERANI. místo
I. místo
20 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim
David KOTRČII. místo
II. místo
10 bodů
David KOTRČ
KBC Příbram
Michal ŠRYTRIII. místo
III. místo
Michal ŠRYTR
Iron Fighters, z.s.
Josef HOLDYIII. místo
III. místo
Josef HOLDY
SK Leon, z.s.


LIGHTCONTACT Starší žáci -63kg
2 na startu
Filip NAJMONI. místo
I. místo
5 bodů
Filip NAJMON
SKS Arena Kladno
Tadeáš RŮŽIČKAII. místo
II. místo
Tadeáš RŮŽIČKA
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Starší žáci -69kg
4 na startu
Tadeáš RŮŽIČKAI. místo
I. místo
20 bodů
Tadeáš RŮŽIČKA
Martin Zavoral Team Fighter's
Filip NAJMONII. místo
II. místo
10 bodů
Filip NAJMON
SKS Arena Kladno
Tomáš LAUBEIII. místo
III. místo
Tomáš LAUBE
Valdman's gym Kutná Hora
Milan HONZÍREKIII. místo
III. místo
Milan HONZÍREK
DREAM TEAM kickbox Brno z.s.


LIGHTCONTACT Starší žáci +69kg
6 na startu
Jakub HAVRANII. místo
II. místo
10 bodů
Jakub HAVRAN
Aréna Vysočina
Nikolas BERKAIII. místo
III. místo
Nikolas BERKA
Berka Fight centrum z.s.
Martin VIKTORINIII. místo
III. místo
Martin VIKTORIN
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


LIGHTCONTACT Starší žákyně -46kg
3 na startu
Gabriela ČEJKOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Gabriela ČEJKOVÁ
SK Leon, z.s.
Jana MALÍKOVÁII. místo
II. místo
Jana MALÍKOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Karolína LANDOVÁIII. místo
III. místo
Karolína LANDOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Starší žákyně -50kg
4 na startu
Barbora ZETKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.
Kristýna ZEMKOVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Kristýna ZEMKOVÁ
SK Leon, z.s.
Simona TITKOVÁIII. místo
III. místo
Simona TITKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Barbora VACKOVÁIII. místo
III. místo
Barbora VACKOVÁ
KBK Fox Ústí nad Labem


LIGHTCONTACT Starší žákyně -55kg
3 na startu
Ninel YELISEYEVAII. místo
II. místo
Ninel YELISEYEVA
Fighter's Gym Teplice
Barbora ZETKOVÁIII. místo
III. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -60kg
2 na startu
Sabina HERAINOVAI. místo
I. místo
5 bodů
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.
Taťána JURČIČKOVÁII. místo
II. místo
Taťána JURČIČKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Junioři -57kg
2 na startu
Josef HOLDYII. místo
II. místo
Josef HOLDY
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -63kg
1 na startu
Lukáš KOTASI. místo
I. místo
Lukáš KOTAS
Valdman's gym Kutná Hora

LIGHTCONTACT Junioři -69kg
3 na startu
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
10 bodů
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Dominik PAGURKOII. místo
II. místo
5 bodů
Dominik PAGURKO
HAMMERS GYM z.s.
Viktor HŘEBAČKAIII. místo
III. místo
Viktor HŘEBAČKA
DREAM TEAM kickbox Brno z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -74kg
4 na startu
Matěj BELIČKAII. místo
II. místo
10 bodů
Matěj BELIČKA
SKS Arena Kladno
Filip OBERDORFERIII. místo
III. místo
Filip OBERDORFER
Iron Fighters, z.s.
Tomáš HAMERNÍKIII. místo
III. místo
Tomáš HAMERNÍK
Aréna Vysočina


LIGHTCONTACT Junioři -79kg
2 na startu
Dalibor ŠPAČEKII. místo
II. místo
Dalibor ŠPAČEK
SPK MORAVAN Prostějov

LIGHTCONTACT Junioři -84kg
2 na startu
Adam KAVANI. místo
I. místo
5 bodů
Adam KAVAN
SK Kickbox Chodov

LIGHTCONTACT Juniorky -70kg
2 na startu
Zuzana JÍROVÁII. místo
II. místo
Zuzana JÍROVÁ
SK Prague of Combat Styles

LIGHTCONTACT Muži -69kg
6 na startu
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
20 bodů
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Aleš HRÁCHIII. místo
III. místo
Aleš HRÁCH
KOBRA KLADNO
David PROCHÁZKAIII. místo
III. místo
David PROCHÁZKA
DREAM TEAM kickbox Brno z.s.


LIGHTCONTACT Muži -74kg
7 na startu
Stanislav DYKASTIII. místo
III. místo
Stanislav DYKAST
Schejbal's Gym Lovosice


LIGHTCONTACT Muži -79kg
6 na startu
Stanislav KOLENAII. místo
II. místo
10 bodů
Stanislav KOLENA
SKP RAPID PLZEŇ z.s.
Daniel ŽABAIII. místo
III. místo
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim
Tomáš EIBLIII. místo
III. místo
Tomáš EIBL
Gladiators Gym České Budějovice


LIGHTCONTACT Muži -84kg
5 na startu
Daniel ŽABAII. místo
II. místo
10 bodů
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim
Daniel VICENDAIII. místo
III. místo
Daniel VICENDA
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Dominik JANČAIII. místo
III. místo
Dominik JANČA
Aréna Vysočina


LIGHTCONTACT Muži -89kg
4 na startu
Petr PASTYŘÍKI. místo
I. místo
20 bodů
Petr PASTYŘÍK
SK Leon, z.s.
p. Pavel PLOCHII. místo
II. místo
10 bodů
p. Pavel PLOCH
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Mgr. František STRÁNÍKIII. místo
III. místo
Mgr. František STRÁNÍK
Aréna Vysočina
Jan JURKAIII. místo
III. místo
Jan JURKA
SKP RAPID PLZEŇ z.s.


LIGHTCONTACT Muži -94kg
3 na startu
Georgij FIBICHI. místo
I. místo
10 bodů
Georgij FIBICH
Iron Fighters, z.s.
Jan JURKAII. místo
II. místo
Jan JURKA
SKP RAPID PLZEŇ z.s.
Petr PASTYŘÍKIII. místo
III. místo
Petr PASTYŘÍK
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Muži +94kg
2 na startu
Lukáš SKIRCAI. místo
I. místo
5 bodů
Lukáš SKIRCA
SK Aries gym
Martin VIKTORINII. místo
II. místo
Martin VIKTORIN
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Ženy -55kg
2 na startu
Monika HUPCEJOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Monika HUPCEJOVÁ
Grassel gym Praha
Michaela FIALOVÁII. místo
II. místo
Michaela FIALOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Veteráni -84kg
4 na startu
Miloš ČERNÝI. místo
I. místo
Miloš ČERNÝ
SK Kickbox Chodov
Igor SMOLAII. místo
II. místo
Igor SMOLA
Martin Zavoral Team Fighter's
Vladimír DUBIII. místo
III. místo
Vladimír DUB
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Štěpán JURÁŠIII. místo
III. místo
Štěpán JURÁŠ
Valdman's gym Kutná Hora


LIGHTCONTACT Veteráni +84kg
3 na startu
Martin VIKTORINI. místo
I. místo
Martin VIKTORIN
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
František JIROUTII. místo
II. místo
František JIROUT
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Roman FOREJTIII. místo
III. místo
Roman FOREJT
KBC Milda Team z.s.

LIGHTCONTACT Masters muži -84kg
2 na startu
Miloš ČERNÝI. místo
I. místo
Miloš ČERNÝ
SK Kickbox Chodov
Igor SMOLAII. místo
II. místo
Igor SMOLA
Martin Zavoral Team Fighter's

KICK LIGHT Starší žáci -42kg
2 na startu
Luboš VANKAI. místo
I. místo
5 bodů
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Patrik ZÁDĚRAII. místo
II. místo
Patrik ZÁDĚRA
Berka Fight centrum z.s.

KICK LIGHT Starší žáci -52kg
2 na startu
Michal BARTŮNĚKI. místo
I. místo
5 bodů
Michal BARTŮNĚK
KBC Příbram
Jakub KODLII. místo
II. místo
Jakub KODL
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Starší žáci -57kg
4 na startu
Viktor BERANI. místo
I. místo
20 bodů
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim
Matěj HAVRANII. místo
II. místo
10 bodů
Matěj HAVRAN
Aréna Vysočina
David KOTRČIII. místo
III. místo
David KOTRČ
KBC Příbram
Michal ŠRYTRIII. místo
III. místo
Michal ŠRYTR
Iron Fighters, z.s.


KICK LIGHT Starší žáci -63kg
4 na startu
Petr ZÁDĚRAI. místo
I. místo
20 bodů
Petr ZÁDĚRA
Iron Fighters, z.s.
Antonín TENKAČII. místo
II. místo
10 bodů
Antonín TENKAČ
Berka Fight centrum z.s.
Marek KAVINAIII. místo
III. místo
Marek KAVINA
SK Aries gym
Dominik POPELKAIII. místo
III. místo
Dominik POPELKA
Karate klub Karlovy Vary


KICK LIGHT Starší žáci -69kg
6 na startu
Štěpán KALOUSI. místo
I. místo
20 bodů
Štěpán KALOUS
Schejbal's Gym Lovosice
Martin KUBAII. místo
II. místo
10 bodů
Martin KUBA
Schejbal's Gym Lovosice
Richard STRÁNSKÝIII. místo
III. místo
Richard STRÁNSKÝ
Karate klub Karlovy Vary
Ondřej SLUNEČKOIII. místo
III. místo
Ondřej SLUNEČKO
Berka Fight centrum z.s.


KICK LIGHT Starší žáci +69kg
6 na startu
Denis JEŽEKII. místo
II. místo
10 bodů
Denis JEŽEK
Berka Fight centrum z.s.
Nikolas BERKAIII. místo
III. místo
Nikolas BERKA
Berka Fight centrum z.s.
Václav KAVANIII. místo
III. místo
Václav KAVAN
SK Kickbox Chodov


KICK LIGHT Starší žákyně -55kg
2 na startu
Barbora MAREŠOVÁII. místo
II. místo
Barbora MAREŠOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Starší žákyně -60kg
2 na startu
Taťána JURČIČKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Taťána JURČIČKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Andrea FARSKÁII. místo
II. místo
Andrea FARSKÁ
KBC Milda Team z.s.

KICK LIGHT Junioři -63kg
3 na startu
Dung NGO-DINHI. místo
I. místo
10 bodů
Dung NGO-DINH
Karate klub Karlovy Vary
Tomáš NOVOTNÝII. místo
II. místo
Tomáš NOVOTNÝ
Schejbal's Gym Lovosice
Jan KORČÁKIII. místo
III. místo
Jan KORČÁK
Gladiators Gym České Budějovice

KICK LIGHT Junioři -69kg
2 na startu
Vladimír VYSKOČILI. místo
I. místo
5 bodů
Vladimír VYSKOČIL
Schejbal's Gym Lovosice
Štěpán KALOUSII. místo
II. místo
Štěpán KALOUS
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Junioři -74kg
6 na startu
Aleš MARTÍNEKI. místo
I. místo
20 bodů
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.
Jan RÖSSLERIII. místo
III. místo
Jan RÖSSLER
Schejbal's Gym Lovosice
Jiří KULIŠŤÁKIII. místo
III. místo
Jiří KULIŠŤÁK
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm


KICK LIGHT Junioři -79kg
2 na startu
David KŘÍSTEKI. místo
I. místo
5 bodů
David KŘÍSTEK
SK Kick-box RED FIST
Lukáš HRDLIČKAII. místo
II. místo
Lukáš HRDLIČKA
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Junioři -84kg
2 na startu
Adam KAVANI. místo
I. místo
5 bodů
Adam KAVAN
SK Kickbox Chodov
Jiří PROCHÁZKAII. místo
II. místo
Jiří PROCHÁZKA
Aréna Vysočina

KICK LIGHT Junioři +94kg
2 na startu
Jan GALBAVÝI. místo
I. místo
5 bodů
Jan GALBAVÝ
KBC Milda Team z.s.
David FILOII. místo
II. místo
David FILO
SK Kick-box RED FIST

KICK LIGHT Muži -63kg
2 na startu
Jaroslav KOZELKAI. místo
I. místo
5 bodů
Jaroslav KOZELKA
Iron Fighters, z.s.
Karel KOUSAL -II. místo
II. místo
Karel KOUSAL -
Iron Fighters, z.s.

KICK LIGHT Muži -69kg
3 na startu
Tomáš PEŠAI. místo
I. místo
10 bodů
Tomáš PEŠA
Aréna Vysočina
Jan STOFFERII. místo
II. místo
Jan STOFFER
DREAM TEAM kickbox Brno z.s.
Jan BERÁKIII. místo
III. místo
Jan BERÁK
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Muži -74kg
5 na startu
Radim LINHARTIII. místo
III. místo
Radim LINHART
Gladiators Gym České Budějovice
Ondřej TRÁVNÍČEKIII. místo
III. místo
Ondřej TRÁVNÍČEK
Iron Fighters, z.s.


KICK LIGHT Muži -79kg
4 na startu
Tomáš EKRTIII. místo
III. místo
Tomáš EKRT
Schejbal's Gym Lovosice
Libor KACHYŇAIII. místo
III. místo
Libor KACHYŇA
SK Kick-box RED FIST


KICK LIGHT Muži -84kg
4 na startu
Václav NOVOTNÝII. místo
II. místo
10 bodů
Václav NOVOTNÝ
Schejbal's Gym Lovosice
Michael ŠKUBAIII. místo
III. místo
Michael ŠKUBA
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Muži -89kg
4 na startu
Ondra ĎURČOI. místo
I. místo
20 bodů
Ondra ĎURČO
KBC Milda Team z.s.
Jan POLÁKII. místo
II. místo
10 bodů
Jan POLÁK
Iron Fighters, z.s.
Petr VONDRÁKIII. místo
III. místo
Petr VONDRÁK
Schejbal's Gym Lovosice
Pavel POKUTAIII. místo
III. místo
Pavel POKUTA
VIPER CLUB Česká Lípa


KICK LIGHT Muži -94kg
2 na startu
Michal LUPÍNEKI. místo
I. místo
5 bodů
Michal LUPÍNEK
Schejbal's Gym Lovosice
Josef VODÁKII. místo
II. místo
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.

KICK LIGHT Ženy -50kg
2 na startu
Petra VOJÍŘOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Petra VOJÍŘOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Simona TITKOVÁII. místo
II. místo
Simona TITKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

KICK LIGHT Ženy -60kg
3 na startu
Anna PLAVČANOVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Anna PLAVČANOVÁ
SKS Arena Kladno
Monika HUPCEJOVÁII. místo
II. místo
5 bodů
Monika HUPCEJOVÁ
Grassel gym Praha
Michaela FIALOVÁIII. místo
III. místo
Michaela FIALOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

KICK LIGHT Veteráni -84kg
2 na startu
Teodor BERNADÍKI. místo
I. místo
Teodor BERNADÍK
MAGOR GYM Varnsdorf
p. Pavel PLOCHII. místo
II. místo
p. Pavel PLOCH
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.

KICK LIGHT Veteráni +84kg
3 na startu
Stanislav MENCLÍKI. místo
I. místo
Stanislav MENCLÍK
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Josef VODÁKII. místo
II. místo
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.
Roman FOREJTIII. místo
III. místo
Roman FOREJT
KBC Milda Team z.s.

KICK LIGHT Masters muži +84kg
2 na startu
Milan DUŠEKI. místo
I. místo
Milan DUŠEK
KBC Milda Team z.s.
Václav BEČVÁŘII. místo
II. místo
Václav BEČVÁŘ
KBC Milda Team z.s.

LOW KICK Junioři -60kg
6 na startu
Jiří HOPPI. místo
I. místo
20 bodů
Jiří HOPP
Lanna Gym
Tomáš BARTŮNĚKII. místo
II. místo
10 bodů
Tomáš BARTŮNĚK
KBC Příbram

LOW KICK Junioři -67kg
3 na startu
Robert HOPPI. místo
I. místo
10 bodů
Robert HOPP
Lanna Gym
Kryštof MAREŠII. místo
II. místo
Kryštof MAREŠ
Lanna Gym
Cao-Cuong NGUYENIII. místo
III. místo
Cao-Cuong NGUYEN
Berka Fight centrum z.s.

LOW KICK Junioři -71kg
8 na startu
Dominik MAREŠII. místo
II. místo
20 bodů
Dominik MAREŠ
Schejbal's Gym Lovosice
Marcello CALVITTIIII. místo
III. místo
10 bodů
Marcello CALVITTI
KBK Fox Ústí nad Labem
Filip OBERDORFER
IV. místo
5 bodů
Filip OBERDORFER
Iron Fighters, z.s.


LOW KICK Junioři -75kg
8 na startu
Aleš MARTÍNEKI. místo
I. místo
40 bodů
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.
Jan GREISIGERII. místo
II. místo
20 bodů
Jan GREISIGER
G-Titán Žatec
Matěj KRAČMER
IV. místo
5 bodů
Matěj KRAČMER
VIPER CLUB Česká Lípa


LOW KICK Junioři -81kg
4 na startu
Daniel NAVARAI. místo
I. místo
20 bodů
Daniel NAVARA
KBC Příbram
Jiří PROCHÁZKA
IV. místo
Jiří PROCHÁZKA
Aréna Vysočina


LOW KICK Junioři -91kg
3 na startu
Jan GALBAVÝI. místo
I. místo
10 bodů
Jan GALBAVÝ
KBC Milda Team z.s.
David FILOII. místo
II. místo
David FILO
SK Kick-box RED FIST
Petr PODLEŠÁKIII. místo
III. místo
Petr PODLEŠÁK
MAGOR GYM Varnsdorf

LOW KICK Juniorky -56kg
4 na startu
Michaela ŽIHANSKÁII. místo
II. místo
10 bodů
Michaela ŽIHANSKÁ
Berka Fight centrum z.s.
Fabiána BYTYQIIII. místo
III. místo
5 bodů
Fabiána BYTYQI
SK Aries gym
Barbora MAREŠOVÁ
IV. místo
Barbora MAREŠOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice


LOW KICK Juniorky -60kg
2 na startu
Anna TOMANOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Anna TOMANOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Sabina HERAINOVAII. místo
II. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.

LOW KICK Juniorky -70kg
2 na startu
Zuzana JÍROVÁII. místo
II. místo
Zuzana JÍROVÁ
SK Prague of Combat Styles

LOW KICK Muži -60kg
4 na startu
Jiří HOPPI. místo
I. místo
20 bodů
Jiří HOPP
Lanna Gym
Jaroslav KOZELKAII. místo
II. místo
10 bodů
Jaroslav KOZELKA
Iron Fighters, z.s.
Ondřej MACHALA
IV. místo
Ondřej MACHALA
KBC Příbram


LOW KICK Muži -63,5kg
5 na startu
Jan HOLECI. místo
I. místo
20 bodů
Jan HOLEC
X Gym Praha
Miroslav DUBOVICKÝII. místo
II. místo
10 bodů
Miroslav DUBOVICKÝ
Schejbal's Gym Lovosice
Daniel NYPL
IV. místo
Daniel NYPL
Berka Fight centrum z.s.


LOW KICK Muži -67kg
7 na startu
Vojtěch SMETANAII. místo
II. místo
10 bodů
Vojtěch SMETANA
Schejbal's Gym Lovosice
Jan OTEVŘELIII. místo
III. místo
5 bodů
Jan OTEVŘEL
ARENA FIGHT CLUB BRNO
František FRYDRYCH
IV. místo
František FRYDRYCH
KBC Příbram


LOW KICK Muži -71kg
7 na startu
Michal MÁLEKII. místo
II. místo
10 bodů
Michal MÁLEK
KBC Milda Team z.s.
Ondřej TRÁVNÍČEKIII. místo
III. místo
5 bodů
Ondřej TRÁVNÍČEK
Iron Fighters, z.s.
Jura VASILIŠIN
IV. místo
Jura VASILIŠIN
KBC Příbram


LOW KICK Muži -75kg
7 na startu
Petr HODEKII. místo
II. místo
10 bodů
Petr HODEK
Yamabushi Kraslice
Miroslav KOKTAIII. místo
III. místo
5 bodů
Miroslav KOKTA
MAGOR GYM Varnsdorf
Petr MATĚJKA
IV. místo
Petr MATĚJKA
Škola bojových umění Narama


LOW KICK Muži -81kg
6 na startu
Adam KOCOUREKI. místo
I. místo
20 bodů
Adam KOCOUREK
Berka Fight centrum z.s.
Lukáš NAVRÁTILII. místo
II. místo
10 bodů
Lukáš NAVRÁTIL
Škola bojových umění Narama
Jan MALACHIII. místo
III. místo
5 bodů
Jan MALACH
Berka Fight centrum z.s.
Šimon KUTAČ
IV. místo
Šimon KUTAČ
Škola bojových umění Narama


LOW KICK Muži -86kg
3 na startu
Pavel VOJÍKII. místo
II. místo
Pavel VOJÍK
Schejbal's Gym Lovosice
Tomáš TRNEČKAIII. místo
III. místo
Tomáš TRNEČKA
VIPER CLUB Česká Lípa

LOW KICK Muži -91kg
4 na startu
Georgij FIBICHI. místo
I. místo
20 bodů
Georgij FIBICH
Iron Fighters, z.s.
Stanislav GODLAII. místo
II. místo
10 bodů
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice
Michal LAIBLIII. místo
III. místo
5 bodů
Michal LAIBL
Berka Fight centrum z.s.
Marek KOČKA
IV. místo
Marek KOČKA
SK Leon, z.s.


LOW KICK Muži +91kg
4 na startu
Petr KAREŠI. místo
I. místo
20 bodů
Petr KAREŠ
Iron Fighters, z.s.
Václav KAČÍREK
IV. místo
Václav KAČÍREK
Schejbal's Gym Lovosice


LOW KICK Ženy -60kg
2 na startu
Anna PLAVČANOVÁII. místo
II. místo
Anna PLAVČANOVÁ
SKS Arena Kladno

LOW KICK Veteráni +84kg
3 na startu
Stanislav GODLAI. místo
I. místo
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice
Marek ŠPLÍCHALII. místo
II. místo
Marek ŠPLÍCHAL

Josef VODÁKIII. místo
III. místo
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.