Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuAkce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRMČR K-1
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVIDEOGALERIEVÝSLEDKYHlavní partneři
Profi Therm CZ
Likost

Partneři
ApotexPretass, s.r.o.Siar Office s.r.o.Solaria PrahaM-REAAC dodávkyFaster CZ spol. s r.o.Peakpoint promotion s.r.o.MedovníkLUBR a.s.AB TirAZ GROUPSilnice Group
OresiSinksCasidoMuletaArmat spol. s r.o.PPM FactumHondaGatheris s.r.o.GolemČeská unie bojových uměníLavendon s.r.o.MithrascomHootersGOGaastra

Mediální partneři
Euro sportNOVA sportFanNáš regionSudbury a.s.Fan onlineLíbím se ti .czNEWS 3000
Help musicTicketstreamDakacom.czKnockOut MagazineČT4 - sportHomer LiveMedia live

JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
Vítěz
Poražený
Jan ŠÁMAL
Jan ŠÁMAL
Bulldog Gym Czech Figters team
K-1
Muži -71kg
KO
Milan ŠEDA
BONUS GYM z.s.
Milan ŠEDA
Alan KARCZEWSKI
Alan KARCZEWSKI
Team Dimos Austria
K-1
Muži -71kg
KO
Břetislav ŠPÁC
G-Titán Žatec
Břetislav ŠPÁC
Jiří HOLEČEK
Jiří HOLEČEK
Pankration gym z.s.
K-1
Muži -81kg
P 3:0
Zbigniew STAWICKI
Hunter Gym
Zbigniew STAWICKI
Amadeusz TOBOLA
Amadeusz TOBOLA
Paco Team Katowice
K-1
Muži -81kg
P 3:0
Robert PECINA
MMA Karlovy Vary
Robert PECINA
Miroslav TRUNEČEK
Miroslav TRUNEČEK
Muay thai Chomutov Zak´s team
K-1
Muži -81kg
P 3:0
Radek ŠOPOV
MMA Karlovy Vary
Radek ŠOPOV
Lukasz RAMBALSKI
Lukasz RAMBALSKI
Hunter Gym
K-1
Muži -81kg
P 3:0
Jan JUŘÍČEK
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Jan JUŘÍČEK
Michal LUPÍNEK
Michal LUPÍNEK
Schejbal's Gym Lovosice
K-1
Muži -81kg
P 2:1
Jan LUKŠ
Gladiators Gym České Budějovice
Jan LUKŠ
Katarzyna JAWORSKA
Katarzyna JAWORSKA
Paco Team Katowice
K-1
Ženy -65kg
P 2:1
Denisa ONDERKOVÁ
Hamr gym,muay thai Ostrava a Havířov
Denisa ONDERKOVÁ
Filip ŠIMEČEK
Filip ŠIMEČEK
Gladiators Gym České Budějovice
K-1
Muži -63,5kg
RSC
Martin BEDNÁŘ
SK THAI BOZAKO
Martin BEDNÁŘ
Jan KRAJÍČEK
Jan KRAJÍČEK
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
K-1
Muži -67kg
P 3:0
Krystian CIERBIKOWSKI
Paco Team Katowice
Krystian CIERBIKOWSKI
David NEKOLA
David NEKOLA
G-Titán Žatec
K-1
Muži -67kg
P 2:1
Tomasz WALKOWIAK
Hunter Gym
Tomasz WALKOWIAK
Luboš LESÁK
Luboš LESÁK
Macak's GYM Pardubice
K-1
Muži -67kg
RSC
Vojtěch SMETANA
Schejbal's Gym Lovosice
Vojtěch SMETANA
Bc. Gor HARUTJUNJAN
Bc. Gor HARUTJUNJAN
Kutil Gym Praha
K-1
Muži -71kg
P 2:1
Mário PODLUŽANSKÝ
Kosagym Praha
Mário PODLUŽANSKÝ
Daniel JĘDRZEJEWSKI
Daniel JĘDRZEJEWSKI
Hunter Gym
K-1
Muži -71kg
P 3:0
Jan ŠÁMAL
Bulldog Gym Czech Figters team
Jan ŠÁMAL
Michal MÁLEK
Michal MÁLEK
KBC Milda Team z.s.
K-1
Muži -71kg
KO
Tomáš MACÁK
Leonidas Gym Sokolov
Tomáš MACÁK
Alan KARCZEWSKI
Alan KARCZEWSKI
Team Dimos Austria
K-1
Muži -71kg
AB
Krištof JANDA
Berka Fight centrum z.s.
Krištof JANDA
Yaroslav BOBROVSKIY
Yaroslav BOBROVSKIY
PITBULL
K-1
Muži -75kg
P 3:0
Patrik DAVID
Pankration gym z.s.
Patrik DAVID
Michal VACEK
Michal VACEK
ARENA FIGHT CLUB BRNO
K-1
Muži -75kg
KO
Tomáš TARANT
Kick Box club Mariánské Lázně
Tomáš TARANT
Petr MATĚJKA
Petr MATĚJKA
Škola bojových umění Narama
K-1
Muži -75kg
KO
Jan MALACH
Berka Fight centrum z.s.
Jan MALACH
Lirim AHMETI
Lirim AHMETI
Fox Gym
K-1
Muži -75kg
P 3:0
Antonín LUKEŠ
Association the-champions Příbram o.s.
Antonín LUKEŠ
Adam KOCOUREK
Adam KOCOUREK
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Muži -81kg
P 3:0
Jiří HOLEČEK
Pankration gym z.s.
Jiří HOLEČEK
Jan BROŽÍČEK
Jan BROŽÍČEK
SKBU HOSTIVAŘ Praha
K-1
Muži -81kg
P 3:0
Amadeusz TOBOLA
Paco Team Katowice
Amadeusz TOBOLA
Jan HOMOLKA
Jan HOMOLKA
SKS Arena Kladno
K-1
Muži -81kg
P 3:0
Miroslav TRUNEČEK
Muay thai Chomutov Zak´s team
Miroslav TRUNEČEK
Lukasz RAMBALSKI
Lukasz RAMBALSKI
Hunter Gym
K-1
Muži -81kg
P 2:1
Michal LUPÍNEK
Schejbal's Gym Lovosice
Michal LUPÍNEK
David KOUTNÝ
David KOUTNÝ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
K-1
Muži -86kg
KO
Jakub KŇAZE
KBC Příbram
Jakub KŇAZE
Pavel ŠEVČÍK
Pavel ŠEVČÍK
Iron Fighters, z.s.
K-1
Muži -86kg
P 3:0
Radek VANČURA
Macak's GYM Pardubice
Radek VANČURA
Michal BALÁŽ
Michal BALÁŽ
Spartans BA
K-1
Muži -86kg
P 2:1
Miroslav PŘIBÁŇ
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
Miroslav PŘIBÁŇ
Bogdan MOROZ
Bogdan MOROZ
Federation of Thai boxing in Volyn
K-1
Muži -86kg
KO
Pavel VOJÍK
Schejbal's Gym Lovosice
Pavel VOJÍK
Václav PEJSAR
Václav PEJSAR
Škola bojových umění Narama
K-1
Muži +91kg
RSC
Vladislav HRBÁČEK
G-Titán Žatec
Vladislav HRBÁČEK
Ihor VALKO
Ihor VALKO
PITBULL
K-1
Junioři -71kg
P 3:0
Cao-Cuong NGUYEN
Berka Fight centrum z.s.
Cao-Cuong NGUYEN
Radek TVARŮŽKA
Radek TVARŮŽKA
Kickboxing Baník Most
K-1
Junioři -75kg
RSC
Lukáš NOVOSAD
TJ Rytmus Boskovice - Thai a Kickboxing
Lukáš NOVOSAD
Matůš JURÁČEK
Matůš JURÁČEK
SKBU HOSTIVAŘ Praha
K-1
Junioři -81kg
P 3:0
Aleš BEK
Berka Fight centrum z.s.
Aleš BEK
Lucia KRAJČOVIČ
Lucia KRAJČOVIČ
Hanuman Gym Bratislava
K-1
Ženy -56kg
P 3:0
Nikol GRUBEROVÁ
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
Nikol GRUBEROVÁ
Monika MOTLÍČKOVÁ
Monika MOTLÍČKOVÁ
Legacy Gym Thailand
K-1
Ženy -65kg
P 3:0
Aleksandra PIASECKA
Hunter Gym
Aleksandra PIASECKA
Barbora SÝKOROVÁ
Barbora SÝKOROVÁ
Aplik Muay Thai
K-1
Ženy -65kg
P 3:0
Katarzyna JAWORSKA
Paco Team Katowice
Katarzyna JAWORSKA
Mateusz JAGIELSKI
Mateusz JAGIELSKI
Paco Team Katowice
K-1
Muži -60kg
P 3:0
Jaroslav KOZELKA
Iron Fighters, z.s.
Jaroslav KOZELKA
Ing. Ruslan SHAKHALDAEV
Ing. Ruslan SHAKHALDAEV
Association the-champions Příbram o.s.
K-1
Muži -60kg
P 3:0
Martin GRUBER
KSC Fightcrew
Martin GRUBER
Jan HOLEC
Jan HOLEC
X Gym Praha
K-1
Muži -63,5kg
P 3:0
Andriy LUTSAK
PITBULL
Andriy LUTSAK
Filip ŠIMEČEK
Filip ŠIMEČEK
Gladiators Gym České Budějovice
K-1
Muži -63,5kg
P 2:1
Lukasz WALCZAK
Paco Team Katowice
Lukasz WALCZAK
Jan KRAJÍČEK
Jan KRAJÍČEK
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
K-1
Muži -67kg
P 3:0
Miroslav DUBOVICKÝ
Schejbal's Gym Lovosice
Miroslav DUBOVICKÝ
Luboš LESÁK
Luboš LESÁK
Macak's GYM Pardubice
K-1
Muži -67kg
AB
David NEKOLA
G-Titán Žatec
David NEKOLA
Bc. Gor HARUTJUNJAN
Bc. Gor HARUTJUNJAN
Kutil Gym Praha
K-1
Muži -71kg
P 2:1
Daniel JĘDRZEJEWSKI
Hunter Gym
Daniel JĘDRZEJEWSKI
Alan KARCZEWSKI
Alan KARCZEWSKI
Team Dimos Austria
K-1
Muži -71kg
KO
Michal MÁLEK
KBC Milda Team z.s.
Michal MÁLEK
Michal VACEK
Michal VACEK
ARENA FIGHT CLUB BRNO
K-1
Muži -75kg
AB
Yaroslav BOBROVSKIY
PITBULL
Yaroslav BOBROVSKIY
Lirim AHMETI
Lirim AHMETI
Fox Gym
K-1
Muži -75kg
P 3:0
Petr MATĚJKA
Škola bojových umění Narama
Petr MATĚJKA
Adam KOCOUREK
Adam KOCOUREK
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Muži -81kg
P 3:0
Jan BROŽÍČEK
SKBU HOSTIVAŘ Praha
Jan BROŽÍČEK
Jan HOMOLKA
Jan HOMOLKA
SKS Arena Kladno
K-1
Muži -81kg
P 3:0
Lukasz RAMBALSKI
Hunter Gym
Lukasz RAMBALSKI
David KOUTNÝ
David KOUTNÝ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
K-1
Muži -86kg
P 2:1
Pavel ŠEVČÍK
Iron Fighters, z.s.
Pavel ŠEVČÍK
Michal BALÁŽ
Michal BALÁŽ
Spartans BA
K-1
Muži -86kg
P 3:0
Bogdan MOROZ
Federation of Thai boxing in Volyn
Bogdan MOROZ
Georgij FIBICH
Georgij FIBICH
Iron Fighters, z.s.
K-1
Muži -91kg
P 3:0
Jakub IBL
Mystery Gym
Jakub IBL
Radim KUŠNIRAK
Radim KUŠNIRAK
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Muži -91kg
P 2:1
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice
Stanislav GODLA
Jakub MENCL
Jakub MENCL
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
K-1
Muži +91kg
KO
Marcin BIEGAŃSKI
Paco Team Katowice
Marcin BIEGAŃSKI
Peter BALÁŽ
Peter BALÁŽ
Kickboxing Fighters Club
K-1
Muži +91kg
P 3:0
Václav PEJSAR
Škola bojových umění Narama
Václav PEJSAR
Jan KORČÁK
Jan KORČÁK
Gladiators Gym České Budějovice
K-1
Junioři -60kg
P 3:0
Matěj SKALICKÝ
Pankration gym z.s.
Matěj SKALICKÝ
Tomáš BARTŮNĚK
Tomáš BARTŮNĚK
Association the-champions Příbram o.s.
K-1
Junioři -63,5kg
P 2:1
Mateusz BIALECKI
Smok Toruń
Mateusz BIALECKI
Pavel WEINFURT
Pavel WEINFURT
Kickboxing Baník Most
K-1
Junioři -71kg
WO
Ihor VALKO
PITBULL
Ihor VALKO
Jiří KULIŠŤÁK
Jiří KULIŠŤÁK
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
K-1
Junioři -75kg
KO
Radek TVARŮŽKA
Kickboxing Baník Most
Radek TVARŮŽKA
Matůš JURÁČEK
Matůš JURÁČEK
SKBU HOSTIVAŘ Praha
K-1
Junioři -81kg
P 3:0
Jan GREISIGER
G-Titán Žatec
Jan GREISIGER
Katarzyna JAWORSKA
Katarzyna JAWORSKA
Paco Team Katowice
K-1
Ženy -65kg
WO
Aleksandra PIASECKA
Hunter Gym
Aleksandra PIASECKA
Martin GRUBER
Martin GRUBER
KSC Fightcrew
K-1
Muži -60kg
WO
Jaroslav KOZELKA
Iron Fighters, z.s.
Jaroslav KOZELKA
Andriy LUTSAK
Andriy LUTSAK
PITBULL
K-1
Muži -63,5kg
KO
Lukasz WALCZAK
Paco Team Katowice
Lukasz WALCZAK
David NEKOLA
David NEKOLA
G-Titán Žatec
K-1
Muži -67kg
WO
Miroslav DUBOVICKÝ
Schejbal's Gym Lovosice
Miroslav DUBOVICKÝ
Daniel JĘDRZEJEWSKI
Daniel JĘDRZEJEWSKI
Hunter Gym
K-1
Muži -71kg
WO
Michal MÁLEK
KBC Milda Team z.s.
Michal MÁLEK
Yaroslav BOBROVSKIY
Yaroslav BOBROVSKIY
PITBULL
K-1
Muži -75kg
WO
Petr MATĚJKA
Škola bojových umění Narama
Petr MATĚJKA
Lukasz RAMBALSKI
Lukasz RAMBALSKI
Hunter Gym
K-1
Muži -81kg
WO
Jan BROŽÍČEK
SKBU HOSTIVAŘ Praha
Jan BROŽÍČEK
Bogdan MOROZ
Bogdan MOROZ
Federation of Thai boxing in Volyn
K-1
Muži -86kg
WO
Pavel ŠEVČÍK
Iron Fighters, z.s.
Pavel ŠEVČÍK
Jakub IBL
Jakub IBL
Mystery Gym
K-1
Muži -91kg
WO
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice
Stanislav GODLA
Václav PEJSAR
Václav PEJSAR
Škola bojových umění Narama
K-1
Muži +91kg
WO
Marcin BIEGAŃSKI
Paco Team Katowice
Marcin BIEGAŃSKI
Lucia KRAJČOVIČ
Lucia KRAJČOVIČ
Hanuman Gym Bratislava
K-1
Ženy -56kg
P 3:0
Michaela KERLEHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Michaela KERLEHOVÁ
Petra ČÁSTKOVÁ
Petra ČÁSTKOVÁ
Hanuman Gym Praha
K-1
Ženy -60kg
P 3:0
Petra OLAHOVÁ
Macak's GYM Pardubice
Petra OLAHOVÁ
Monika MOTLÍČKOVÁ
Monika MOTLÍČKOVÁ
Legacy Gym Thailand
K-1
Ženy -65kg
P 3:0
Barbora SÝKOROVÁ
Aplik Muay Thai
Barbora SÝKOROVÁ
Ing. Ruslan SHAKHALDAEV
Ing. Ruslan SHAKHALDAEV
Association the-champions Příbram o.s.
K-1
Muži -60kg
WO
Mateusz JAGIELSKI
Paco Team Katowice
Mateusz JAGIELSKI
Jan HOLEC
Jan HOLEC
X Gym Praha
K-1
Muži -63,5kg
RSC
Filip ŠIMEČEK
Gladiators Gym České Budějovice
Filip ŠIMEČEK
Luboš LESÁK
Luboš LESÁK
Macak's GYM Pardubice
K-1
Muži -67kg
KO
Jan KRAJÍČEK
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
Jan KRAJÍČEK
Alan KARCZEWSKI
Alan KARCZEWSKI
Team Dimos Austria
K-1
Muži -71kg
P 3:0
Bc. Gor HARUTJUNJAN
Kutil Gym Praha
Bc. Gor HARUTJUNJAN
Michal VACEK
Michal VACEK
ARENA FIGHT CLUB BRNO
K-1
Muži -75kg
P 3:0
Lirim AHMETI
Fox Gym
Lirim AHMETI
Adam KOCOUREK
Adam KOCOUREK
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Muži -81kg
P 3:0
Jan HOMOLKA
SKS Arena Kladno
Jan HOMOLKA
Michal BALÁŽ
Michal BALÁŽ
Spartans BA
K-1
Muži -86kg
P 2:1
David KOUTNÝ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
David KOUTNÝ
Radim KUŠNIRAK
Radim KUŠNIRAK
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Muži -91kg
WO
Georgij FIBICH
Iron Fighters, z.s.
Georgij FIBICH
Jakub MENCL
Jakub MENCL
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
K-1
Muži +91kg
P 3:0
Peter BALÁŽ
Kickboxing Fighters Club
Peter BALÁŽ