Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuAkce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRMČR K-1
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVIDEOGALERIEVÝSLEDKYHlavní partneři
Profi Therm CZ
Likost

Partneři
AZ GROUPMedovníkFaster CZ spol. s r.o.Silnice GroupAB TirPretass, s.r.o.ApotexSolaria PrahaM-REASiar Office s.r.o.LUBR a.s.Peakpoint promotion s.r.o.AC dodávky
GOHootersPPM FactumMuletaHondaLavendon s.r.o.GolemČeská unie bojových uměníOresiGaastraGatheris s.r.o.MithrascomSinksArmat spol. s r.o.Casido

Mediální partneři
Líbím se ti .czNOVA sportNáš regionNEWS 3000Euro sportFan onlineFanSudbury a.s.
ČT4 - sportDakacom.czTicketstreamKnockOut MagazineMedia liveHomer LiveHelp music

JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
K-1 Junioři -60kg
2 na startu
Matěj SKALICKÝII. místo
II. místo
Matěj SKALICKÝ
Pankration gym z.s.

K-1 Junioři -63,5kg
2 na startu
Mateusz BIALECKIII. místo
II. místo
Mateusz BIALECKI
Smok Toruń

K-1 Junioři -71kg
3 na startu
Pavel WEINFURTI. místo
I. místo
10 bodů
Pavel WEINFURT
Kickboxing Baník Most
Ihor VALKOII. místo
II. místo
5 bodů
Ihor VALKO
PITBULL
Cao-Cuong NGUYENIII. místo
III. místo
Cao-Cuong NGUYEN
Berka Fight centrum z.s.

K-1 Junioři -75kg
3 na startu
Radek TVARŮŽKAII. místo
II. místo
5 bodů
Radek TVARŮŽKA
Kickboxing Baník Most
Lukáš NOVOSADIII. místo
III. místo
Lukáš NOVOSAD
SK THAI BOZAKO

K-1 Junioři -81kg
3 na startu
Matůš JURÁČEKI. místo
I. místo
10 bodů
Matůš JURÁČEK
SKBU HOSTIVAŘ Praha
Jan GREISIGERII. místo
II. místo
Jan GREISIGER
G-Titán Žatec
Aleš BEKIII. místo
III. místo
Aleš BEK
Berka Fight centrum z.s.

K-1 Muži -60kg
4 na startu
Ing. Ruslan SHAKHALDAEVI. místo
I. místo
20 bodů
Ing. Ruslan SHAKHALDAEV
Association the-champions Příbram o.s.
Mateusz JAGIELSKIII. místo
II. místo
10 bodů
Mateusz JAGIELSKI
Paco Team Katowice
Martin GRUBERIII. místo
III. místo
5 bodů
Martin GRUBER
KSC Fightcrew
Jaroslav KOZELKA
IV. místo
Jaroslav KOZELKA
Iron Fighters, z.s.


K-1 Muži -63,5kg
5 na startu
Jan HOLECI. místo
I. místo
20 bodů
Jan HOLEC
X Gym Praha
Andriy LUTSAKIII. místo
III. místo
5 bodů
Andriy LUTSAK
PITBULL
Lukasz WALCZAK
IV. místo
Lukasz WALCZAK
Paco Team Katowice


K-1 Muži -67kg
7 na startu
Luboš LESÁKI. místo
I. místo
20 bodů
Luboš LESÁK
Macak's GYM Pardubice
David NEKOLAIII. místo
III. místo
5 bodů
David NEKOLA
G-Titán Žatec
Miroslav DUBOVICKÝ
IV. místo
Miroslav DUBOVICKÝ
Schejbal's Gym Lovosice


K-1 Muži -71kg
10 na startu
Alan KARCZEWSKII. místo
I. místo
40 bodů
Alan KARCZEWSKI
Team Dimos Austria
Bc. Gor HARUTJUNJANII. místo
II. místo
20 bodů
Bc. Gor HARUTJUNJAN
Kutil Gym Praha
Daniel JĘDRZEJEWSKIIII. místo
III. místo
10 bodů
Daniel JĘDRZEJEWSKI
Hunter Gym
Michal MÁLEK
IV. místo
5 bodů
Michal MÁLEK
KBC Milda Team z.s.


K-1 Muži -75kg
8 na startu
Michal VACEKI. místo
I. místo
40 bodů
Michal VACEK
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Lirim AHMETIII. místo
II. místo
20 bodů
Lirim AHMETI
Fox Gym
Yaroslav BOBROVSKIYIII. místo
III. místo
10 bodů
Yaroslav BOBROVSKIY
PITBULL


K-1 Muži -81kg
13 na startu
Adam KOCOUREKI. místo
I. místo
40 bodů
Adam KOCOUREK
Berka Fight centrum z.s.
Jan HOMOLKAII. místo
II. místo
20 bodů
Jan HOMOLKA
SKS Arena Kladno
Lukasz RAMBALSKIIII. místo
III. místo
10 bodů
Lukasz RAMBALSKI
Hunter Gym
Jan BROŽÍČEK
IV. místo
5 bodů
Jan BROŽÍČEK
SKBU HOSTIVAŘ Praha


K-1 Muži -86kg
8 na startu
Michal BALÁŽI. místo
I. místo
40 bodů
Michal BALÁŽ
Spartans BA
David KOUTNÝII. místo
II. místo
20 bodů
David KOUTNÝ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
Bogdan MOROZIII. místo
III. místo
10 bodů
Bogdan MOROZ
Federation of Thai boxing in Volyn
Pavel ŠEVČÍK
IV. místo
5 bodů
Pavel ŠEVČÍK
Iron Fighters, z.s.


K-1 Muži -91kg
4 na startu
Radim KUŠNIRAKI. místo
I. místo
20 bodů
Radim KUŠNIRAK
Berka Fight centrum z.s.
Georgij FIBICHII. místo
II. místo
10 bodů
Georgij FIBICH
Iron Fighters, z.s.
Jakub IBLIII. místo
III. místo
5 bodů
Jakub IBL
Mystery Gym
Stanislav GODLA
IV. místo
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice


K-1 Muži +91kg
5 na startu
Peter BALÁŽII. místo
II. místo
10 bodů
Peter BALÁŽ
Kickboxing Fighters Club
Marcin BIEGAŃSKI
IV. místo
Marcin BIEGAŃSKI
Paco Team Katowice


K-1 Ženy -56kg
3 na startu
Lucia KRAJČOVIČI. místo
I. místo
10 bodů
Lucia KRAJČOVIČ
Hanuman Gym Bratislava
Michaela KERLEHOVÁII. místo
II. místo
Michaela KERLEHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Nikol GRUBEROVÁIII. místo
III. místo
Nikol GRUBEROVÁ
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing

K-1 Ženy -60kg
2 na startu
Petra ČÁSTKOVÁI. místo
I. místo
5 bodů
Petra ČÁSTKOVÁ
Hanuman Gym Praha
Petra OLAHOVÁII. místo
II. místo
Petra OLAHOVÁ
Macak's GYM Pardubice

K-1 Ženy -65kg
5 na startu
Monika MOTLÍČKOVÁI. místo
I. místo
20 bodů
Monika MOTLÍČKOVÁ
Legacy Gym Thailand
Barbora SÝKOROVÁII. místo
II. místo
10 bodů
Barbora SÝKOROVÁ
Aplik Muay Thai
Katarzyna JAWORSKAIII. místo
III. místo
5 bodů
Katarzyna JAWORSKA
Paco Team Katowice
Aleksandra PIASECKA
IV. místo
Aleksandra PIASECKA
Hunter Gym