Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuAkce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRCzech Open - K1, Fullcontact
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVIDEOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBY
FULLCONTACT Muži -67kg
2 na startu
Jan OTEVŘELI. místo
I. místo
5 bodů
Jan OTEVŘEL
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Krištof JANDAII. místo
II. místo
Krištof JANDA
Berka Fight centrum z.s.

FULLCONTACT Muži -71kg
2 na startu
David FINSTERLEI. místo
I. místo
5 bodů
David FINSTERLE
Tiger club Zlín,spolek

FULLCONTACT Muži -75kg
5 na startu
Jaroslav ŠROMII. místo
II. místo
10 bodů
Jaroslav ŠROM

Martin TUROŇIII. místo
III. místo
Martin TUROŇ
SK Muay Thai Warriors Olomouc o.s.
Pavel MAKULAIII. místo
III. místo
Pavel MAKULA
SK Ares Karviná


FULLCONTACT Muži -81kg
5 na startu
Petr RAKUSII. místo
II. místo
10 bodů
Petr RAKUS
SK Ares Karviná
Miloš CHARVÁTIII. místo
III. místo
Miloš CHARVÁT
Kickboxing Baník Most
Andy VLACHOPULOSIII. místo
III. místo
Andy VLACHOPULOS
SK Kick-box RED FIST


FULLCONTACT Ženy -60kg
3 na startu
Eva MERTLÍKOVÁII. místo
II. místo
Eva MERTLÍKOVÁ

Anna LANGOVÁIII. místo
III. místo
Anna LANGOVÁ
Pankration gym z.s.

K-1 Junioři -57kg
2 na startu
Matěj SKALICKÝII. místo
II. místo
Matěj SKALICKÝ
Pankration gym z.s.

K-1 Junioři -71kg
3 na startu
Pavel WEINFURTI. místo
I. místo
10 bodů
Pavel WEINFURT
Kickboxing Baník Most
Ihor VALKOII. místo
II. místo
5 bodů
Ihor VALKO
PITBULL
František LOŠŤÁKIII. místo
III. místo
František LOŠŤÁK
KBC Přerov

K-1 Muži -63,5kg
2 na startu
Andriy LUTSAKII. místo
II. místo
Andriy LUTSAK
PITBULL

K-1 Muži -71kg
7 na startu
František LOŠŤÁKI. místo
I. místo
20 bodů
František LOŠŤÁK
KBC Přerov
Vilém LÁCII. místo
II. místo
10 bodů
Vilém LÁC
Pankration gym z.s.
Jiří ŠVECIII. místo
III. místo
Jiří ŠVEC
KBC Přerov


K-1 Muži -75kg
6 na startu
Karel PROVAZEKI. místo
I. místo
20 bodů
Karel PROVAZEK
SK Muay Thai Brno
Alan KARCZEWSKIII. místo
II. místo
10 bodů
Alan KARCZEWSKI
Team Dimos Austria
Petr SMUTNÝIII. místo
III. místo
Petr SMUTNÝ
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Yaroslav BOBROVSKIYIII. místo
III. místo
Yaroslav BOBROVSKIY
PITBULL


K-1 Muži -81kg
8 na startu
Jan HOMOLKAI. místo
I. místo
40 bodů
Jan HOMOLKA
SKS Arena Kladno
Pavel HENNRICHII. místo
II. místo
20 bodů
Pavel HENNRICH
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
Jiří HOLEČEKIII. místo
III. místo
5 bodů
Jiří HOLEČEK
Pankration gym z.s.
Manuel SEMBERAIII. místo
III. místo
5 bodů
Manuel SEMBERA
Team Dimos Austria


K-1 Muži -86kg
3 na startu
Jakub KŇAZEI. místo
I. místo
10 bodů
Jakub KŇAZE

Radek VANČURAII. místo
II. místo
Radek VANČURA
Macak's GYM Pardubice
Miroslav ŠARIŠSKÝIII. místo
III. místo
Miroslav ŠARIŠSKÝ
Kick-box SKP Moravan Prostějov

K-1 Muži -91kg
3 na startu
David KOUTNÝI. místo
I. místo
10 bodů
David KOUTNÝ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
Jakub IBLII. místo
II. místo
5 bodů
Jakub IBL
Mystery Gym Kladno
Radim KUŠNIRAKIII. místo
III. místo
Radim KUŠNIRAK
Berka Fight centrum z.s.

K-1 Muži +91kg
3 na startu
Jakub HUČKOI. místo
I. místo
10 bodů
Jakub HUČKO
KBC Přerov
Pavel KORIČANSKÝII. místo
II. místo
5 bodů
Pavel KORIČANSKÝ
Pankration gym z.s.
Martin HAUSERIII. místo
III. místo
Martin HAUSER
STYX Fighters

K-1 Ženy -60kg
3 na startu
Barbora SÝKOROVÁI. místo
I. místo
10 bodů
Barbora SÝKOROVÁ
Aplik Muay Thai
Petra OLAHOVÁII. místo
II. místo
Petra OLAHOVÁ
Macak's GYM Pardubice
Miroslava JANEČKOVÁIII. místo
III. místo
Miroslava JANEČKOVÁ
Magnum gym Hodonín

LOW KICK Ženy -70kg
2 na startu
Veronika KOHUTOVÁI. místo
I. místo
Veronika KOHUTOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Martina KUCHAŘOVÁII. místo
II. místo
Martina KUCHAŘOVÁ
BONUS GYM z.s.