Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFu17. Arena Team X CUP
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽEHlavní partner
Team X

Partneři
Kooperex s.r.o.Pivo Richard
Ekoprodukt FitnessTenza

Mediální partner
NEWS 3000

JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
K-1 Muži -63,5kg
3 na startu
Šimon PROCHÁZKAII. místo
II. místo
Šimon PROCHÁZKA
Tiger club Zlín,spolek
Lubomír KONEČNÝIII. místo
III. místo
Lubomír KONEČNÝ
ARENA FIGHT CLUB BRNO

K-1 Muži -71kg
7 na startu
Patrik FILIPOVIČI. místo
I. místo
Patrik FILIPOVIČ
K-1 CLUB BRNO
Jan ODEHNALII. místo
II. místo
Jan ODEHNAL
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Jan VIDECKÝIII. místo
III. místo
Jan VIDECKÝ
Fighters centrum Spartakus
Dominik DOLÁK
IV. místo
Dominik DOLÁK
Fight-Gym, Thai Kick Boxing Ostrava


K-1 Muži -75kg
4 na startu
Tomáš ŠOPI. místo
I. místo
Tomáš ŠOP
Hamr gym
Artur KNEBLII. místo
II. místo
Artur KNEBL
Fighters centrum Spartakus
Lukáš PONČAIII. místo
III. místo
Lukáš PONČA
Hamr gym
Tomáš REGEC
IV. místo
Tomáš REGEC



K-1 Muži -81kg
7 na startu
Filip TUREČEKI. místo
I. místo
Filip TUREČEK
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Robert TOMŠŮII. místo
II. místo
Robert TOMŠŮ
Thaibox gym Zlín
David DRÁBEKIII. místo
III. místo
David DRÁBEK
Fighters centrum Spartakus
Lukáš ANDRÝSEK
IV. místo
Lukáš ANDRÝSEK
Fighters centrum Spartakus


K-1 Muži -86kg
4 na startu
Martin ŘEZNÍČEKI. místo
I. místo
Martin ŘEZNÍČEK
Fight-gym Ostrava
Pavel PRACHAŘII. místo
II. místo
Pavel PRACHAŘ
Thaibox gym Zlín
Pavel SLOVENČÍKIII. místo
III. místo
Pavel SLOVENČÍK
Tiger club Zlín,spolek
Martin GRAJZAIII. místo
III. místo
Martin GRAJZA
ARENA FIGHT CLUB BRNO


K-1 Muži +91kg
3 na startu
Tarek BATIHAI. místo
I. místo
Tarek BATIHA
Hamr gym
Michal TRHLÍKII. místo
II. místo
Michal TRHLÍK
SK Muay Thai Warriors Olomouc o.s.
Milan ŠVESTKAIII. místo
III. místo
Milan ŠVESTKA
Arena Břeclav

K-1 Junioři -75kg
3 na startu
Blahoslav MARŠÁLEKI. místo
I. místo
Blahoslav MARŠÁLEK
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Jan ŠPLÍCHALII. místo
II. místo
Jan ŠPLÍCHAL
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Michal RINCHENBACHIII. místo
III. místo
Michal RINCHENBACH


K-1 Ženy -60kg
3 na startu
Ludmila VOBECKÁI. místo
I. místo
Ludmila VOBECKÁ
Hamr gym
Martina POLKOVÁII. místo
II. místo
Martina POLKOVÁ
RK Valetudo Znojmo
Alena NAVRÁTILOVÁIII. místo
III. místo
Alena NAVRÁTILOVÁ
ARENA FIGHT CLUB BRNO

K-1 Ženy +60kg
3 na startu
Markéta SVOBODOVÁI. místo
I. místo
Markéta SVOBODOVÁ

Hana KRAHULCOVÁII. místo
II. místo
Hana KRAHULCOVÁ
Tiger club Zlín,spolek
Hana TROCHTOVÁIII. místo
III. místo
Hana TROCHTOVÁ
RK Valetudo Znojmo

K-1 Starší žáci -50kg
3 na startu
Andreas ČEHOVSKÝI. místo
I. místo
Andreas ČEHOVSKÝ
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Michael WEIBRENNERII. místo
II. místo
Michael WEIBRENNER
MT Buldozer
David DVOŘÁČEKIII. místo
III. místo
David DVOŘÁČEK
Fight club Nové Město n.M./Žďár n.S.