Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFu16. Arena Team X CUP
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽEHlavní partner
Team X

Partneři
TENZA, a.s.Elektromont Brno, akciová společnost
Kooperex s.r.o.Pivo Richard

JEDNOTLIVCIKLUBY
K-1 Muži -60kg
Jaroslav KOZELKAI. místo
I. místo
Jaroslav KOZELKA
Iron Fighters, z.s.
Tien-Dat NGUYENII. místo
II. místo
Tien-Dat NGUYEN
REDNECKS Gym z.s.


K-1 Muži -63,5kg
Janků MarekI. místo
I. místo
Janků Marek
Thaiboxing Zlín
Patrik FILIPOVIČII. místo
II. místo
Patrik FILIPOVIČ
K-1 CLUB BRNO

K-1 Muži -67kg
Kozerenko VladislavI. místo
I. místo
Kozerenko Vladislav
Thaiboxing Zlín
Alexander PÁLFFYII. místo
II. místo
Alexander PÁLFFY
TCB GYM
Cao-Cuong NGUYENIII. místo
III. místo
Cao-Cuong NGUYEN
Berka Fight centrum z.s.
Libracký PetrIII. místo
III. místo
Libracký Petr
Thaibox Hustopeče


K-1 Muži -71kg
Pavel KNOTI. místo
I. místo
Pavel KNOT
Tiger club Zlín,spolek
Lukáš KAMENICKÝII. místo
II. místo
Lukáš KAMENICKÝ
Apolo fight gym Ústí nad Labem
Dxh CJIII. místo
III. místo
Dxh CJ
SK THAI BOZAKO
Václav KOVÁŘIII. místo
III. místo
Václav KOVÁŘ
Apolo fight gym Ústí nad Labem


K-1 Muži -75kg
Gajdošík JakubI. místo
I. místo
Gajdošík Jakub
Thaiboxing Zlín
David KŘÍSTEKII. místo
II. místo
David KŘÍSTEK
SK Kick-box RED FIST
Václav NYPLIII. místo
III. místo
Václav NYPL
Apolo fight gym Ústí nad Labem
Šrom JaroslavIII. místo
III. místo
Šrom Jaroslav
Tiger club Zlín,spolek


K-1 Muži -81kg
Filip TUREČEKI. místo
I. místo
Filip TUREČEK
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Kohoutek JaroslavII. místo
II. místo
Kohoutek Jaroslav
Thaiboxing Zlín
Jakub BARTOŠIII. místo
III. místo
Jakub BARTOŠ
Arena Kickbox Břeclav
Petr KRULIŠIII. místo
III. místo
Petr KRULIŠ
TCB GYM


K-1 Muži -86kg
Lukáš DVOŘÁKI. místo
I. místo
Lukáš DVOŘÁK
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Vítězslav LÁTALII. místo
II. místo
Vítězslav LÁTAL
SK Muay Thai Warriors Olomouc o.s.
Josef MIKEŠIII. místo
III. místo
Josef MIKEŠ
Fighters centrum Spartakus
Petr KRAFTIII. místo
III. místo
Petr KRAFT
Karate klub Karlovy Vary


K-1 Muži -91kg
Jindřich SYŘIŠTĚI. místo
I. místo
Jindřich SYŘIŠTĚ
Iron Fighters, z.s.
Marek KOČKAII. místo
II. místo
Marek KOČKA
SK Leon, z.s.
Jan JURIKIII. místo
III. místo
Jan JURIK
Spolek SoRu gym Chrudim
David KOTIII. místo
III. místo
David KOT
K-1 CLUB BRNO


K-1 Muži +91kg
Zdenko ZELOI. místo
I. místo
Zdenko ZELO
Tiger club Zlín,spolek
Ondřej PROKEŠII. místo
II. místo
Ondřej PROKEŠ
Fighter's club Uherské Hradiště
Patrik DITTRICHIII. místo
III. místo
Patrik DITTRICH
Berka Fight centrum z.s.
Filip PRUŠÁKIII. místo
III. místo
Filip PRUŠÁK
BONUS GYM z.s.