Soustředění Semicontact, Lightcontact
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEREPORTÁŽE
Jaroslava NĚMEČKOVÁ
Jaroslava NĚMEČKOVÁ
8. září 2011
V prvním srpnovém týdnu proběhlo již třetí letní soustředění klubu Martin Zavoral Team Fighter‘s zaměřené na semicontact a lightcontact pod vedením trenéra Martina Zavorala ve sportovním areálu v Měděnci. Ivo Šnajdr (provozovatel tohoto střediska) jako každoročně zajistil kompletní servis pro uspořádání tohoto soustředění. Letos nám Ivo vyšel vstříc, že respektoval námi dodaný jídelníček, který byl dodržen do posledního detailu a navíc byl obohacen o zeleninové saláty. Tímto mu děkujeme a jsme rádi, že třetího letního soustředění se zúčastnilo přes 50 závodníků z různých klubů z České republiky.

Jaroslava Němečková

-----

Komentář Daniely:

V sobotu 6.8 v poledne jsme se sešli u McD´s na Smíchově a společně vyrazili směr Krušné hory. Kolem 15h jsme dorazili do Měděnce, kde na nás už čekala Jarka s instrukcemi k ubytování, které díky tomu proběhlo hladce, a odpoledne jsme stihli první společný trénink.

Každý den začínal ranním během ke kapličce. Vzhledem k obvykle náročnému večernímu programu bylo zapotřebí sportovce motivovat, aby včas vstali a vyběhli. Kdo doběhne dřív než Forrest, dostane od Zaviho bůra.. Na soustředění jsem byla poprvé a Forresta jsem do té doby neznala, takže jsem se chvíli možná cítila motivovaně. :-) Nicméně moje naděje vyhasly hned první ráno, kdy než jsem se stačila rozkoukat a vyběhnout, Forrest už mizel v mlze rozlévající se kolem kopečku ke kapličce. Po prvním běhu jsem se tedy spokojila s nadějí, že poslední den soustředění ke kapličce snad alespoň doběhnu.

První polovinu soustředění probíhaly tréninky tak, že dopoledne trénovaly odděleně děti a my ostatní jsme “dováděli“ v písku. Pískové hrátky byly celkem náročné, ale dost zábavné. Hlavně pro přihlížející děti, které nám s radostí počítaly rovinky a dávaly pozor, aby se někdo náhodou nechtěl o 1, 2 rovinky v psím či žabím stylu ochudit. Po obědě a po pauze na odpočinek začínal některým semi-contact a dál následovaly odděleně trénink dětí, kondiční trénink a závodníci. Po večeři byl čas na relax a zábavu. :-) Hned první večer se nám o ni postaral místní umělec, který nás nejprve obohatil hudebním vstupem a pokračoval historkami ze svého soukromého života. Během soustředění nás navštívil ještě několikrát a pro velký úspěch pro nás uspořádal i autogramiádu :-)

Středa byla volný odpočinkový den. Někteří ho využili k návštěvě sauny, jiní zase na doporučení vášnivého houbaře Dana vyrazili na houby a některé úlovky byly vskutku výstavní!

Od čtvrtka trénovali už všichni dopoledne na tatami – trénink dětí, kondiční trénink a závodníci. Odpoledne začínal nejdřív semi-contact, pak děti, light-contact a závodníci. Ve čtvrtek večer jsme společně oslavili Forrestovy narozeniny a v pátek večer byla závěrečná grilovačka. Za tu patří dík hlavně Jarce, Zavimu a všem pánům, kteří se podíleli na grilování masa. Na tomto místě bych také znovu ráda poděkovala Cvrčkovi za tu luxusní porci, kterou mi donesl až pod nos. :-)

V sobotu 13.8. už nás čekalo jen balení a cesta domů..
I když zatím nemám s čím srovnávat, myslím, že soustředění se moc povedlo a všichni jsme si ho užili. Děkuju Jarce za organizaci, Zavimu za super tréninky a zábavu po večerech, za sestavení zdravého jídelníčku Pavlovi Suchánkovi, kuchařům v Měděnci, že ho dodrželi do posledního puntíku a všem za skvělou atmosféru.

Vaše doktorka :-)