Akce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSlovak Open
HLAVNÍ STRANAFOTOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽE
JEDNOTLIVCIKLUBY
POINTS FIGHTING Mladší žáci -37kg
Luboš VANKAIII. místo
III. místo
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -28kg
Jurášková BáraIII. místo
III. místo
Jurášková Bára


POINTS FIGHTING Mladší žákyně -42kg
Martin HAUSERIII. místo
III. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -47kg
Lukáš SVRČEKI. místo
I. místo
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žáci -69kg
Adam FUDJAKIII. místo
III. místo
Adam FUDJAK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žáci +63kg
Aleš MARTÍNEKIII. místo
III. místo
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.

POINTS FIGHTING Starší žákyně -32kg
Klára JANKOVÁIII. místo
III. místo
Klára JANKOVÁ
TJ SPORT MORAVIA

POINTS FIGHTING Starší žákyně -50kg
Sabina HERAINOVAII. místo
II. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Junioři -63kg
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Junioři -69kg
Adam FUDJAKIII. místo
III. místo
Adam FUDJAK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Junioři -74kg
Lukáš ŠEBAII. místo
II. místo
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Junioři -79kg
Lukáš ŠEBAII. místo
II. místo
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Juniorky -65kg
Blanka ŠINDLEROVÁI. místo
I. místo
Blanka ŠINDLEROVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Muži -79kg
Tomáš MÖSTLII. místo
II. místo
Tomáš MÖSTL
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Muži -84kg
Tomáš MÖSTLI. místo
I. místo
Tomáš MÖSTL
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
Luboš VANKAI. místo
I. místo
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Filip HULKOIII. místo
III. místo
Filip HULKO
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
Bohdan BÁRTAIII. místo
III. místo
Bohdan BÁRTA
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žáci -47kg
Sebastian BYTYQIII. místo
II. místo
Sebastian BYTYQI
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -28kg
Jurášková BáraIII. místo
III. místo
Jurášková Bára


LIGHTCONTACT Starší žáci +63kg
Aleš MARTÍNEKII. místo
II. místo
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.
Tomáš CÍSARIII. místo
III. místo
Tomáš CÍSAR
TJ SPORT MORAVIA

LIGHTCONTACT Starší žákyně -32kg
Klára JANKOVÁII. místo
II. místo
Klára JANKOVÁ
TJ SPORT MORAVIA

LIGHTCONTACT Starší žákyně -37kg
Kristýna ZEMKOVÁI. místo
I. místo
Kristýna ZEMKOVÁ
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -46kg
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
Fabiána BYTYQIII. místo
II. místo
Fabiána BYTYQI
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Starší žákyně -50kg
Sabina HERAINOVAI. místo
I. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -74kg
Martin NETRHIII. místo
III. místo
Martin NETRH
TJ SPORT MORAVIA

LIGHTCONTACT Juniorky -50kg
Dayana BELSKAYAII. místo
II. místo
Dayana BELSKAYA
TKBC Praha

LIGHTCONTACT Juniorky -55kg
Denisa FILIPOVÁI. místo
I. místo
Denisa FILIPOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Juniorky -65kg
Blanka ŠINDLEROVÁI. místo
I. místo
Blanka ŠINDLEROVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁII. místo
II. místo
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Muži -69kg
Michal NĚMEČEKII. místo
II. místo
Michal NĚMEČEK
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Muži -74kg
Petr FATKAII. místo
II. místo
Petr FATKA
FIGHTER'S GYM PRAHA
Nosek PetrIII. místo
III. místo
Nosek Petr


LIGHTCONTACT Muži -79kg
Tomáš MÖSTLII. místo
II. místo
Tomáš MÖSTL
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Muži -84kg
Tomáš BEZDĚKOVSKÝIII. místo
III. místo
Tomáš BEZDĚKOVSKÝ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.

LIGHTCONTACT Muži -89kg
Michal LUPÍNEKI. místo
I. místo
Michal LUPÍNEK
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Muži -94kg
Petr PASTYŘÍKI. místo
I. místo
Petr PASTYŘÍK
SK Leon, z.s.
Michal ADÁMEKII. místo
II. místo
Michal ADÁMEK
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.

LIGHTCONTACT Ženy -60kg
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁII. místo
II. místo
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Ženy -65kg

LIGHTCONTACT Ženy +65kg
Monika HÁJKOVÁII. místo
II. místo
Monika HÁJKOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora

FULLCONTACT Ženy -65kg
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁI. místo
I. místo
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.