Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuSAP liga Semicontact - 4. kolo
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKYHlavní partner
SAP

Partneři
Mc David
Enervit

JEDNOTLIVCIKLUBY
POINTS FIGHTING Děti - přípravka
Adam JANEKI. místo
I. místo
Adam JANEK
TJ SPORT MORAVIA
Jiří ŘÍHAII. místo
II. místo
Jiří ŘÍHA
Martin Zavoral Team Fighter's
Daniel JELISEJEVIII. místo
III. místo
Daniel JELISEJEV
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Mladší žáci -135cm
Viktor ŽÍLAI. místo
I. místo
Viktor ŽÍLA
TJ SPORT MORAVIA
Ondřej PUCII. místo
II. místo
Ondřej PUC
KBK Fox Ústí nad Labem
Roman BAZJUKIII. místo
III. místo
Roman BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žáci -145cm
Jakub BAŠTAI. místo
I. místo
Jakub BAŠTA
Fighter's Gym Teplice
Marek LABUŤII. místo
II. místo
Marek LABUŤ
Fighter's Gym Teplice
Bohdan BÁRTAIII. místo
III. místo
Bohdan BÁRTA
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žáci -155cm
Barbora ZETKOVÁI. místo
I. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.
Jakub MAJERII. místo
II. místo
Jakub MAJER
Fighter's Gym Teplice
Zdeněk MARELIII. místo
III. místo
Zdeněk MAREL
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žáci -165cm
Martin HAUSERI. místo
I. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Zdeněk MARELII. místo
II. místo
Zdeněk MAREL
SK Leon, z.s.
Jakub MAJERIII. místo
III. místo
Jakub MAJER
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -135cm
Klára NEDVĚDOVÁII. místo
II. místo
Klára NEDVĚDOVÁ
Fighter's Gym Teplice
Sofie KERNYTSKÁIII. místo
III. místo
Sofie KERNYTSKÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -145cm
Eva BALCAROVÁI. místo
I. místo
Eva BALCAROVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Kristýna RYČOVSKÁII. místo
II. místo
Kristýna RYČOVSKÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Klára NEDVĚDOVÁIII. místo
III. místo
Klára NEDVĚDOVÁ
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -155cm
Klára JANKOVÁI. místo
I. místo
Klára JANKOVÁ
TJ SPORT MORAVIA
Eva BALCAROVÁII. místo
II. místo
Eva BALCAROVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Karolína KONDRÁTOVÁIII. místo
III. místo
Karolína KONDRÁTOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -165cm
Karolína KONDRÁTOVÁI. místo
I. místo
Karolína KONDRÁTOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Klára JANKOVÁII. místo
II. místo
Klára JANKOVÁ
TJ SPORT MORAVIA

POINTS FIGHTING Starší žáci -42kg
Lukáš SVRČEKI. místo
I. místo
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Bohdan BÁRTAII. místo
II. místo
Bohdan BÁRTA
SK Leon, z.s.
Jan OPALENSKÝIII. místo
III. místo
Jan OPALENSKÝ
TJ SPORT MORAVIA

POINTS FIGHTING Starší žáci -47kg
Lukáš SVRČEKI. místo
I. místo
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Jan OPALENSKÝII. místo
II. místo
Jan OPALENSKÝ
TJ SPORT MORAVIA
Martin HAUSERIII. místo
III. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -52kg
Lukáš SVRČEKI. místo
I. místo
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Barbora ZETKOVÁII. místo
II. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -57kg
Filip NAJMONI. místo
I. místo
Filip NAJMON
SKS Arena Kladno
Barbora ZETKOVÁII. místo
II. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.
Martin HAUSERIII. místo
III. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -63kg
Anna ROSENOVÁI. místo
I. místo
Anna ROSENOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Filip NAJMONII. místo
II. místo
Filip NAJMON
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Starší žákyně -42kg
Kristýna ZEMKOVÁI. místo
I. místo
Kristýna ZEMKOVÁ
SK Leon, z.s.
Gabriela ČEJKOVÁII. místo
II. místo
Gabriela ČEJKOVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žákyně +65kg
Karpíšková KATEŘINAII. místo
II. místo
Karpíšková KATEŘINA
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Junioři -63kg
Martin BISKUPI. místo
I. místo
Martin BISKUP
SKS Arena Kladno
Anna ROSENOVÁII. místo
II. místo
Anna ROSENOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Filip NAJMONIII. místo
III. místo
Filip NAJMON
SKS Arena Kladno