Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuSAP liga Semicontact - 3. kolo
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKYREPORTÁŽEHlavní partner
SAP

JEDNOTLIVCIKLUBY
POINTS FIGHTING Děti - přípravka
Eva JURINCOVÁI. místo
I. místo
Eva JURINCOVÁ
SK Leon, z.s.
Štěpán ZAVORALII. místo
II. místo
Štěpán ZAVORAL
Martin Zavoral Team Fighter's
Michael HAUSERIII. místo
III. místo
Michael HAUSER
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žáci -135cm
Roman BAZJUKII. místo
II. místo
Roman BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's
Viktor ŽÍLAIII. místo
III. místo
Viktor ŽÍLA
TJ SPORT MORAVIA

POINTS FIGHTING Mladší žáci -145cm
Jakub BAŠTAI. místo
I. místo
Jakub BAŠTA
Fighter's Gym Teplice
Vitali BAZJUKII. místo
II. místo
Vitali BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's
Roman BAZJUKIII. místo
III. místo
Roman BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žáci -155cm
Richard SUCHÝI. místo
I. místo
Richard SUCHÝ
SK Leon, z.s.
Vitali BAZJUKII. místo
II. místo
Vitali BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's
Jakub MAJERIII. místo
III. místo
Jakub MAJER
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Mladší žáci -165cm
Martin HAUSERI. místo
I. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Richard SUCHÝII. místo
II. místo
Richard SUCHÝ
SK Leon, z.s.
Saša KURYSHEVIII. místo
III. místo
Saša KURYSHEV
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Mladší žáci +165cm
Lukáš SVRČEKI. místo
I. místo
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Martin HAUSERII. místo
II. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -135cm
Bohatová DarinaI. místo
I. místo
Bohatová Darina
Martin Zavoral Team Fighter's
Sofie KERNYTSKÁIII. místo
III. místo
Sofie KERNYTSKÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -145cm
Klára JANKOVÁII. místo
II. místo
Klára JANKOVÁ
TJ SPORT MORAVIA
Sofie KERNYTSKÁIII. místo
III. místo
Sofie KERNYTSKÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -155cm
Gabriela ČEJKOVÁI. místo
I. místo
Gabriela ČEJKOVÁ
SK Leon, z.s.
Klára JANKOVÁII. místo
II. místo
Klára JANKOVÁ
TJ SPORT MORAVIA

POINTS FIGHTING Starší žáci -42kg
Lukáš SVRČEKI. místo
I. místo
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Martin HAUSERII. místo
II. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Richard SUCHÝIII. místo
III. místo
Richard SUCHÝ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -47kg
Lukáš SVRČEKI. místo
I. místo
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Jan OPALENSKÝIII. místo
III. místo
Jan OPALENSKÝ
TJ SPORT MORAVIA

POINTS FIGHTING Starší žáci -52kg
Lukáš SVRČEKI. místo
I. místo
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Zdeněk KOLAFAIII. místo
III. místo
Zdeněk KOLAFA
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Starší žáci -57kg
Jan MIGLII. místo
II. místo
Jan MIGL
KBK Fox Ústí nad Labem

POINTS FIGHTING Starší žáci -63kg
Jan MIGLI. místo
I. místo
Jan MIGL
KBK Fox Ústí nad Labem
Jakub KADLECII. místo
II. místo
Jakub KADLEC
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žákyně -42kg
Kristýna ZEMKOVÁII. místo
II. místo
Kristýna ZEMKOVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žákyně -46kg
Barbora ZETKOVÁI. místo
I. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.
Kristýna ZEMKOVÁII. místo
II. místo
Kristýna ZEMKOVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žákyně -65kg
Sabina HERAINOVAI. místo
I. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.
Barbora ZETKOVÁII. místo
II. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Junioři -63kg
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Jakub KADLECII. místo
II. místo
Jakub KADLEC
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Junioři -69kg
Lukáš ŠEBAI. místo
I. místo
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's
Vojtěch KOTRBAII. místo
II. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Junioři -74kg
Lukáš ŠEBAI. místo
I. místo
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's
Lukáš FRUNCII. místo
II. místo
Lukáš FRUNC
Martin Zavoral Team Fighter's
Vojtěch KOTRBAIII. místo
III. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Junioři -79kg
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Lukáš FRUNCII. místo
II. místo
Lukáš FRUNC
Martin Zavoral Team Fighter's
Lukáš ŠEBAIII. místo
III. místo
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Junioři -84kg
Lukáš ŠEBAI. místo
I. místo
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's
Lukáš FRUNCII. místo
II. místo
Lukáš FRUNC
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Juniorky -65kg
Sabina HERAINOVAII. místo
II. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.