Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuSAP liga Semicontact - 3. kolo
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKYREPORTÁŽEHlavní partner
SAP

Jaroslava NĚMEČKOVÁ
Jaroslava NĚMEČKOVÁ
31. května 2011
3. kolo SAP ligy proběhlo 28. 5. opět v příjemném prostředí na základní škole Na Stínadlech v Teplicích, kterého se zúčastnilo 52 závodníků v dětských a juniorských kategoriích odzápasili 92 zápasů. Z technických důvodů proběhli všechny zápasy na jednom tatami a tudíž se musel upravit čas kola barážových soubojů z 1 x 3 minuty na 1 x 2 minuty. Pro přehlednější průběh celého turnaje byla pro závodníky připravena obrazovka s přesnými údaji probíhajícího zápasu a údaje o zápasu následujícím. Než si závodníci zvykli na tuto novinku, trvala jejich připravenost o něco déle, ale po prvních cca 10 zápasech vše probíhalo bez skluzu.
Na tatami se střídalo 6 rozhodčích včetně hlavního rozhodčího Jana Frány. Všichni účastníci tak mohli sledovat boje jak malých tak velkých závodníků a některé zápasy strhly emoce všech přihlížejících. I když se zápasilo pouze na jednom tatami tak díky přístupu všech zúčastněných turnaj skončil poměrně brzy v 16 hodin.
Malým šrámem tohoto kola byla nesvědomitost některých klubů a jejich závodníků, kteří přestože byli registrováni na tento turnaj předem, se nedostavili k registraci včas. Někteří přijeli s více jak půlhodinovým zpožděním bez toho aniž by dali o svém zpoždění vědět a někteří nedorazili vůbec a taktéž svou absenci nenahlásili. Doufáme, že tento přístup byl pouze ojedinělý a že na 4. kolo SAP ligy, které se uskuteční na podzim 8. října se sejdeme všichni na registraci včas. Místo konání bude upřesněno na stránkách www.csfu.cz a www.teamfighters.eu (stránky SAP ligy), kde najdete i kompletní výsledky včetně reportáží a fotek.


-------------
Dagmar Želivská DDM Teplice:
Již podruhé jsme se stali spoluorganizátory projektu SAP liga semicontact, která byla pořádána v Teplicích. Myšlenka dlouhodobějšího poměřování sil v ne tolik rozšířeném sportu pro veřejnost nás nadchla, a proto jsme přijali výzvu na spolupořádání několika kol v Teplicích, neboť i v našem  nevelkém městě fungují 2 kluby. Ze strany realizačního teamu SAP ligy byly na nás na DDM Teplice kladeny minimální požadavky, které navíc byli cílené, a tak můžeme konstatovat, že celý realizační team SAP ligy funguje naprosto profesionálně. Rádi s nimi budeme kdykoli v budoucnu znovu spolupracovat.