Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuSAP liga Semicontact - 2. kolo
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKYREPORTÁŽEHlavní partner
SAP

JEDNOTLIVCIKLUBY
POINTS FIGHTING Mladší žáci -135cm
Michael FEJSÁKI. místo
I. místo
Michael FEJSÁK
SK KOSAGYM KADAŇ
Jiří ŘÍHAII. místo
II. místo
Jiří ŘÍHA
Fighter's Gym Teplice
Roman BAZJUKIII. místo
III. místo
Roman BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žáci -145cm
Richard SUCHÝI. místo
I. místo
Richard SUCHÝ
SK Leon, z.s.
Bohdan BÁRTAII. místo
II. místo
Bohdan BÁRTA
SK Leon, z.s.
Vojtěch KRÁLIII. místo
III. místo
Vojtěch KRÁL
SK KOSAGYM KADAŇ

POINTS FIGHTING Mladší žáci -155cm
Richard SUCHÝI. místo
I. místo
Richard SUCHÝ
SK Leon, z.s.
Jakub MAJERII. místo
II. místo
Jakub MAJER
Fighter's Gym Teplice
Jakub BAŠTAIII. místo
III. místo
Jakub BAŠTA
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Mladší žáci -165cm
Martin HAUSERI. místo
I. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Vadim TKAČENKOII. místo
II. místo
Vadim TKAČENKO
SKS Arena Kladno
Jakub MAJERIII. místo
III. místo
Jakub MAJER
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Mladší žáci +165cm
Vadim TKAČENKOI. místo
I. místo
Vadim TKAČENKO
SKS Arena Kladno
Martin HAUSERII. místo
II. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Jan OPALENSKÝIII. místo
III. místo
Jan OPALENSKÝ
TJ SPORT MORAVIA

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -135cm
Kristýna RYČOVSKÁI. místo
I. místo
Kristýna RYČOVSKÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Egerová MarkétaII. místo
II. místo
Egerová Markéta
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -145cm
Kristýna RYČOVSKÁI. místo
I. místo
Kristýna RYČOVSKÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -155cm
Nikola HEREJKOVÁI. místo
I. místo
Nikola HEREJKOVÁ
SK KOSAGYM KADAŇ
Klára JANKOVÁII. místo
II. místo
Klára JANKOVÁ
TJ SPORT MORAVIA

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -165cm
Nikola HEREJKOVÁI. místo
I. místo
Nikola HEREJKOVÁ
SK KOSAGYM KADAŇ
Klára JANKOVÁII. místo
II. místo
Klára JANKOVÁ
TJ SPORT MORAVIA

POINTS FIGHTING Starší žáci -42kg
Lukáš SVRČEKI. místo
I. místo
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Richard SUCHÝII. místo
II. místo
Richard SUCHÝ
SK Leon, z.s.
Barbora ZETKOVÁIII. místo
III. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -47kg
Lukáš SVRČEKI. místo
I. místo
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Jaroslav NEVZOROVII. místo
II. místo
Jaroslav NEVZOROV
SKS Arena Kladno
Barbora ZETKOVÁIII. místo
III. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -52kg
Sabina HERAINOVAI. místo
I. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.
Lukáš SVRČEKII. místo
II. místo
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žáci -57kg
Martin BISKUPI. místo
I. místo
Martin BISKUP
SKS Arena Kladno
Filip NAJMONII. místo
II. místo
Filip NAJMON
SKS Arena Kladno
Sabina HERAINOVAIII. místo
III. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -63kg
Martin BISKUPI. místo
I. místo
Martin BISKUP
SKS Arena Kladno
Filip NAJMONII. místo
II. místo
Filip NAJMON
SKS Arena Kladno
Michal NEUMANNIII. místo
III. místo
Michal NEUMANN
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Starší žáci -69kg
Michal NEUMANNI. místo
I. místo
Michal NEUMANN
SKS Arena Kladno
Petr VYCUDILÍKII. místo
II. místo
Petr VYCUDILÍK
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Starší žákyně -42kg
Nikola HEREJKOVÁI. místo
I. místo
Nikola HEREJKOVÁ
SK KOSAGYM KADAŇ
Kristýna ZEMKOVÁII. místo
II. místo
Kristýna ZEMKOVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žákyně -55kg
Sabina HERAINOVAI. místo
I. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.
Barbora ZETKOVÁII. místo
II. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Junioři -63kg
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Martin BISKUPII. místo
II. místo
Martin BISKUP
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Junioři -69kg
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Martin BISKUPII. místo
II. místo
Martin BISKUP
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Junioři -74kg
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Jakub HERMANII. místo
II. místo
Jakub HERMAN
SK Leon, z.s.
Jakub RYBAIII. místo
III. místo
Jakub RYBA
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Junioři -79kg
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Jakub RYBAII. místo
II. místo
Jakub RYBA
SK Leon, z.s.
Jakub HERMANIII. místo
III. místo
Jakub HERMAN
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Junioři -84kg
Lukáš ŠEBAI. místo
I. místo
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's
Jakub HERMANII. místo
II. místo
Jakub HERMAN
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Děti - přípravka
Egerová MarkétaI. místo
I. místo
Egerová Markéta
SK Leon, z.s.
Štěpán ZAVORALIII. místo
III. místo
Štěpán ZAVORAL
Martin Zavoral Team Fighter's