Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuSAP liga Semicontact - 1. kolo
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽEHlavní partner
SAP

JEDNOTLIVCIKLUBY
POINTS FIGHTING Mladší žáci -135cm
Bohdan BÁRTAI. místo
I. místo
Bohdan BÁRTA
SK Leon, z.s.
Štěpán ZAVORALII. místo
II. místo
Štěpán ZAVORAL
Martin Zavoral Team Fighter's
Zdeněk MARELIII. místo
III. místo
Zdeněk MAREL
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žáci -145cm
Richard SUCHÝI. místo
I. místo
Richard SUCHÝ
SK Leon, z.s.
Karolína KONDRÁTOVÁII. místo
II. místo
Karolína KONDRÁTOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Bohdan BÁRTAIII. místo
III. místo
Bohdan BÁRTA
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žáci -155cm
Vitali BAZJUKI. místo
I. místo
Vitali BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's
Zdeněk MARELII. místo
II. místo
Zdeněk MAREL
SK Leon, z.s.
Dominik TĚŠÍKIII. místo
III. místo
Dominik TĚŠÍK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žáci +165cm
Lukáš SVRČEKI. místo
I. místo
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Josef HOLDYII. místo
II. místo
Josef HOLDY
SK Leon, z.s.
Richard SUCHÝIII. místo
III. místo
Richard SUCHÝ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -135cm
Sofie KERNYTSKÁI. místo
I. místo
Sofie KERNYTSKÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Kristýna ŠEBOVÁIII. místo
III. místo
Kristýna ŠEBOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -145cm
Karolína KONDRÁTOVÁI. místo
I. místo
Karolína KONDRÁTOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Sofie KERNYTSKÁII. místo
II. místo
Sofie KERNYTSKÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žáci -47kg
Lukáš SVRČEKI. místo
I. místo
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Vladimir BELHACII. místo
II. místo
Vladimir BELHAC

Barbora ZETKOVÁIII. místo
III. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -52kg
Lukáš SVRČEKI. místo
I. místo
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Vladimir BELHACII. místo
II. místo
Vladimir BELHAC

Josef HOLDYIII. místo
III. místo
Josef HOLDY
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -57kg
Martin BISKUPI. místo
I. místo
Martin BISKUP
SKS Arena Kladno
Vladimir BELHACII. místo
II. místo
Vladimir BELHAC

Petr VYCUDILÍKIII. místo
III. místo
Petr VYCUDILÍK
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Starší žáci -63kg
Martin BISKUPI. místo
I. místo
Martin BISKUP
SKS Arena Kladno
Michal NEUMANNII. místo
II. místo
Michal NEUMANN
SKS Arena Kladno
Mikha ELYANIII. místo
III. místo
Mikha ELYAN
Karate klub Karlovy Vary

POINTS FIGHTING Starší žáci -69kg
Michal NEUMANNI. místo
I. místo
Michal NEUMANN
SKS Arena Kladno
Petr VYCUDILÍKIII. místo
III. místo
Petr VYCUDILÍK
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Starší žákyně -46kg
Barbora ZETKOVÁI. místo
I. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.
Kristýna ZEMKOVÁII. místo
II. místo
Kristýna ZEMKOVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žákyně -50kg
Kristýna ZEMKOVÁI. místo
I. místo
Kristýna ZEMKOVÁ
SK Leon, z.s.
Sabina HERAINOVAIII. místo
III. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Junioři -57kg
Martin BISKUPI. místo
I. místo
Martin BISKUP
SKS Arena Kladno
Petr VYCUDILÍKII. místo
II. místo
Petr VYCUDILÍK
SKS Arena Kladno
Mikha ELYANIII. místo
III. místo
Mikha ELYAN
Karate klub Karlovy Vary

POINTS FIGHTING Junioři -63kg
Jan ŠEBAI. místo
I. místo
Jan ŠEBA
SK KOSAGYM PRAHA
Vojtěch KOTRBAII. místo
II. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Martin BISKUPIII. místo
III. místo
Martin BISKUP
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Junioři -69kg
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Jakub RYBAII. místo
II. místo
Jakub RYBA
SK Leon, z.s.
Jan ŠEBAIII. místo
III. místo
Jan ŠEBA
SK KOSAGYM PRAHA

POINTS FIGHTING Junioři -74kg
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Jan ŠEBAII. místo
II. místo
Jan ŠEBA
SK KOSAGYM PRAHA
Lukáš ŠEBAIII. místo
III. místo
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Junioři -89kg
Lukáš ŠEBAI. místo
I. místo
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's
Lukáš FRUNCII. místo
II. místo
Lukáš FRUNC
Martin Zavoral Team Fighter's
Jakub RYBAIII. místo
III. místo
Jakub RYBA
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Junioři -94kg
Lukáš ŠEBAI. místo
I. místo
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's
Vojtěch KOTRBAII. místo
II. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Lukáš FRUNCIII. místo
III. místo
Lukáš FRUNC
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Juniorky -55kg
Barbora ZETKOVÁII. místo
II. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Juniorky -65kg
Sabina HERAINOVAI. místo
I. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Děti - přípravka
Štěpán ZAVORALIII. místo
III. místo
Štěpán ZAVORAL
Martin Zavoral Team Fighter's