Soutěž reprezentačního týmu ČRMS WKA
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVIDEOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽE
JEDNOTLIVCIKLUBY
POINTS FIGHTING -30kg
Bára JURÁŠOVÁII. místo
II. místo
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora

POINTS FIGHTING -40kg
Lukáš SVRČEKII. místo
II. místo
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING -60kg
Filip NAJMONIII. místo
III. místo
Filip NAJMON
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING -65kg
Martin BISKUPIII. místo
III. místo
Martin BISKUP
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT -30kg
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora

LIGHTCONTACT -50kg
Nikola HAMMEROVÁII. místo
II. místo
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.

LIGHTCONTACT Junioři -45kg
Sebastian BYTYQIIII. místo
III. místo
Sebastian BYTYQI
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Junioři -55kg
Petr ZÁDĚRAII. místo
II. místo
Petr ZÁDĚRA
Iron Fighters, z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -65kg
Martin BISKUPIII. místo
III. místo
Martin BISKUP
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Junioři +70kg
Aleš MARTÍNEKIII. místo
III. místo
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Juniorky -45kg
Fabiána BYTYQIII. místo
II. místo
Fabiána BYTYQI
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Juniorky -50kg
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.

LIGHTCONTACT Juniorky +60kg
Veronika KOHUTOVÁI. místo
I. místo
Veronika KOHUTOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Muži -70kg
Ladislav HUDLERIII. místo
III. místo
Ladislav HUDLER


LIGHTCONTACT Muži -90kg

LIGHTCONTACT Muži +90kg
Vojtěch BRZOŇIII. místo
III. místo
Vojtěch BRZOŇ
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Ženy -55kg
Monika HUPCEJOVÁII. místo
II. místo
Monika HUPCEJOVÁ
Grassel gym Praha

LIGHTCONTACT Ženy +65kg
Veronika KOHUTOVÁII. místo
II. místo
Veronika KOHUTOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Veteráni +85kg
Ladislav HUDLERIII. místo
III. místo
Ladislav HUDLER


LIGHTCONTACT Masters muži +80kg
Milan DUŠEKIII. místo
III. místo
Milan DUŠEK
KBC Milda Team z.s.

FULLCONTACT Junioři -55kg
Petr ZÁDĚRAI. místo
I. místo
Petr ZÁDĚRA
Iron Fighters, z.s.
Sebastian BYTYQIIII. místo
III. místo
Sebastian BYTYQI
Schejbal's Gym Lovosice

FULLCONTACT Junioři -75kg
Aleš MARTÍNEKIII. místo
III. místo
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.

FULLCONTACT Muži -70kg
Ing. Jan FENDRICHI. místo
I. místo
Ing. Jan FENDRICH
Iron Fighters, z.s.

FULLCONTACT Muži -75kg
Tomáš ŠKEŘÍKII. místo
II. místo
Tomáš ŠKEŘÍK
Iron Fighters, z.s.

FULLCONTACT Muži -80kg
Michal LUPÍNEKIII. místo
III. místo
Michal LUPÍNEK
Schejbal's Gym Lovosice

FULLCONTACT Muži -90kg
Petr KAREŠI. místo
I. místo
Petr KAREŠ
Iron Fighters, z.s.

FULLCONTACT Ženy -55kg

FULLCONTACT Ženy -60kg
Bc. Martina FENDRICHOVÁI. místo
I. místo
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.

K-1 Juniorky -55kg
Fabiána BYTYQIIII. místo
III. místo
Fabiána BYTYQI
Schejbal's Gym Lovosice

K-1 Muži -65kg
Jiří ŠTÁDLERIII. místo
III. místo
Jiří ŠTÁDLER
Škola bojových umění Narama
Miroslav DUBOVICKÝIII. místo
III. místo
Miroslav DUBOVICKÝ
Schejbal's Gym Lovosice

K-1 Muži -70kg
Ing. Jan FENDRICHIII. místo
III. místo
Ing. Jan FENDRICH
Iron Fighters, z.s.

K-1 Muži -75kg
Lukáš ŠIMEKIII. místo
III. místo
Lukáš ŠIMEK
SKP RAPID PLZEŇ z.s.

K-1 Muži -80kg
Pavel HENNRICHI. místo
I. místo
Pavel HENNRICH
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

K-1 Muži -90kg
Petr KAREŠI. místo
I. místo
Petr KAREŠ
Iron Fighters, z.s.

K-1 Ženy -55kg

K-1 Ženy -60kg
Bc. Martina FENDRICHOVÁI. místo
I. místo
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.