Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRMČR Semicontact, Formy
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKYHlavní partner
Praha

Partneři soutěže
Faster CZ spol. s r.o.Pretass, s.r.o.
TOP TENComimpex, spol. s r.o.

Mediální partner
Peakpoint promotion s.r.o.

JEDNOTLIVCIKLUBY
POINTS FIGHTING Chlapci -135cm
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Roman BAZJUKII. místo
II. místo
Roman BAZJUK
Martin Zavoral Team Fighter's
Lukáš KNECHTLIII. místo
III. místo
Lukáš KNECHTL
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Chlapci -150cm
Bohdan BÁRTAI. místo
I. místo
Bohdan BÁRTA
SK Leon, z.s.
Dominik TĚŠÍKIII. místo
III. místo
Dominik TĚŠÍK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Chlapci -165cm
Richard SUCHÝI. místo
I. místo
Richard SUCHÝ
SK Leon, z.s.
Vadim TKAČENKOII. místo
II. místo
Vadim TKAČENKO
SKS Arena Kladno
Martin HAUSERIII. místo
III. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Dívky -145cm
Magda KOUKOLÍKOVÁI. místo
I. místo
Magda KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno
Eva BALCAROVÁII. místo
II. místo
Eva BALCAROVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Klára NEDVĚDOVÁIII. místo
III. místo
Klára NEDVĚDOVÁ
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Dívky -165cm
Karolína KONDRÁTOVÁI. místo
I. místo
Karolína KONDRÁTOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Darina BOHATOVÁII. místo
II. místo
Darina BOHATOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Junioři -50kg
Lukáš SVRČEKI. místo
I. místo
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Josef HOLDYII. místo
II. místo
Josef HOLDY
SK Leon, z.s.
Zdeněk KOLAFAIII. místo
III. místo
Zdeněk KOLAFA
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Junioři -55kg
Martin BISKUPI. místo
I. místo
Martin BISKUP
SKS Arena Kladno
Filip NAJMONII. místo
II. místo
Filip NAJMON
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Junioři -60kg
Martin BISKUPI. místo
I. místo
Martin BISKUP
SKS Arena Kladno
Jan KAPOUNII. místo
II. místo
Jan KAPOUN
Fighter's Gym Teplice
Jan HANZALÍKIII. místo
III. místo
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Junioři -65kg
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Lukáš KOTASII. místo
II. místo
Lukáš KOTAS
Valdman's gym Kutná Hora
Mikha ELYANIII. místo
III. místo
Mikha ELYAN
Karate klub Karlovy Vary

POINTS FIGHTING Junioři -75kg
Lukáš ŠEBAI. místo
I. místo
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's
Michal NEUMANNII. místo
II. místo
Michal NEUMANN
SKS Arena Kladno
Sergej FEDOROVIII. místo
III. místo
Sergej FEDOROV
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Junioři +75kg
Mikha ELYANI. místo
I. místo
Mikha ELYAN
Karate klub Karlovy Vary
Lukáš MEZERAII. místo
II. místo
Lukáš MEZERA
SKS Arena Kladno
Jan HANZALÍKIII. místo
III. místo
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Juniorky +60kg
Kristýna ZEMKOVÁII. místo
II. místo
Kristýna ZEMKOVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Muži -75kg
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Lukáš ŠEBAII. místo
II. místo
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's
Petr FATKAIII. místo
III. místo
Petr FATKA
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Muži -85kg
Roman ZEYKANI. místo
I. místo
Roman ZEYKAN
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Miroslav VEČERKAII. místo
II. místo
Miroslav VEČERKA
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Muži -90kg
Roman ZEYKANI. místo
I. místo
Roman ZEYKAN
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Petr KŠANDAII. místo
II. místo
Petr KŠANDA
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Muži +90kg
Roman ZEYKANI. místo
I. místo
Roman ZEYKAN
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Lukáš MEZERAII. místo
II. místo
Lukáš MEZERA
SKS Arena Kladno
Petr KŠANDAIII. místo
III. místo
Petr KŠANDA
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Ženy +65kg
Blanka ŠINDLEROVÁI. místo
I. místo
Blanka ŠINDLEROVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Martina RŮŽIČKOVÁII. místo
II. místo
Martina RŮŽIČKOVÁ
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING (GRANDCHAMPION) Muži
Martin ZAVORALI. místo
I. místo
Martin ZAVORAL
Martin Zavoral Team Fighter's
Petr KŠANDAII. místo
II. místo
Petr KŠANDA
Martin Zavoral Team Fighter's
Lukáš ŠEBAIII. místo
III. místo
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's

MUSICAL FORMS Chlapci a dívky
Anna KOUKOLÍKOVÁI. místo
I. místo
Anna KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno
Magda KOUKOLÍKOVÁII. místo
II. místo
Magda KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno
Lukáš KNECHTLIII. místo
III. místo
Lukáš KNECHTL
Karate klub Kladno

MUSICAL FORMS
Martina RŮŽIČKOVÁI. místo
I. místo
Martina RŮŽIČKOVÁ
Karate klub Kladno
Jan HANZALÍKII. místo
II. místo
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno
Alena NAVRÁTILOVÁIII. místo
III. místo
Alena NAVRÁTILOVÁ
Extreme Kick Team