Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRMČR K-1
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVIDEOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
Vítěz
Poražený
Alice ŠRÁMKOVÁ
Alice ŠRÁMKOVÁ
SK KOSAGYM PRAHA
K-1
Ženy -55kg
P 3:0
Magdalena KASPRZYK
TARGET Muaythai
Magdalena KASPRZYK
Marzena WOJAS
Marzena WOJAS
TARGET Muaythai
K-1
Ženy -55kg
RSC
Michaela KOVÁČOVÁ
Steel Trans Košice
Michaela KOVÁČOVÁ
Magdalena KASPRZYK
Magdalena KASPRZYK
TARGET Muaythai
K-1
Ženy -55kg
WO
Michaela KOVÁČOVÁ
Steel Trans Košice
Michaela KOVÁČOVÁ
Alice ŠRÁMKOVÁ
Alice ŠRÁMKOVÁ
SK KOSAGYM PRAHA
K-1
Ženy -55kg
P 3:0
Marzena WOJAS
TARGET Muaythai
Marzena WOJAS
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
K-1
Ženy -60kg
P 3:0
Denisa ONDERKOVÁ
SK thajský box HAMR GYM
Denisa ONDERKOVÁ
Ivana JIRMÁŘOVÁ
Ivana JIRMÁŘOVÁ
Bulldog Gym Czech Figters team
K-1
Ženy -60kg
P 3:0
Mostowik Patrycja
OKK Oświęcim
Mostowik Patrycja
Denisa ONDERKOVÁ
Denisa ONDERKOVÁ
SK thajský box HAMR GYM
K-1
Ženy -60kg
P 3:0
Mostowik Patrycja
OKK Oświęcim
Mostowik Patrycja
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
K-1
Ženy -60kg
P 3:0
Ivana JIRMÁŘOVÁ
Bulldog Gym Czech Figters team
Ivana JIRMÁŘOVÁ
Monika MOTLÍČKOVÁ
Monika MOTLÍČKOVÁ
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
K-1
Ženy -65kg
P 3:0
Ester KONEČNÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Ester KONEČNÁ
Lenka SMETÁNKOVÁ
Lenka SMETÁNKOVÁ
SK Pretorian Pardubice
K-1
Ženy +70kg
P 3:0
RNDr. Zdena KŘESINOVÁ
SKBU HOSTIVAŘ Praha
RNDr. Zdena KŘESINOVÁ
Mgr Lucie MLEJNKOVÁ
Mgr Lucie MLEJNKOVÁ
SK Muay Thai Brno
K-1
Ženy +70kg
P 3:0
Lenka SMETÁNKOVÁ
SK Pretorian Pardubice
Lenka SMETÁNKOVÁ
Miroslav HOLADA
Miroslav HOLADA
Fight club Piraňa
K-1
Muži -60kg
P 2:1
Lubomír PINDUS
TKBC Praha
Lubomír PINDUS
René BLAŽEJOVSKÝ
René BLAŽEJOVSKÝ
Macak's GYM Pardubice
K-1
Muži -60kg
P 3:0
Miroslav HOLADA
Fight club Piraňa
Miroslav HOLADA
Robert HOPP
Robert HOPP
Lanna Gym
K-1
Muži -63,5kg
?
Kamil BOUDA
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
Kamil BOUDA
Martin BEDNÁŘ
Martin BEDNÁŘ
SK THAI BOZAKO
K-1
Muži -63,5kg
?
Vojtěch SMETANA
Schejbal's Gym Lovosice
Vojtěch SMETANA
Miroslav PETR
Miroslav PETR
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
K-1
Muži -63,5kg
?
Lukáš VANĚK
Fight Club Ostrava
Lukáš VANĚK
Jan HOLEC
Jan HOLEC
X Gym Praha
K-1
Muži -63,5kg
?
Radek KUDA
SK THAI BOZAKO
Radek KUDA
Robert HOPP
Robert HOPP
Lanna Gym
K-1
Muži -63,5kg
?
Martin BEDNÁŘ
SK THAI BOZAKO
Martin BEDNÁŘ
Jan HOLEC
Jan HOLEC
X Gym Praha
K-1
Muži -63,5kg
?
Miroslav PETR
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
Miroslav PETR
Miroslav PETR
Miroslav PETR
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
K-1
Muži -63,5kg
?
Martin BEDNÁŘ
SK THAI BOZAKO
Martin BEDNÁŘ
Robert HOPP
Robert HOPP
Lanna Gym
K-1
Muži -63,5kg
P 3:0
Jan HOLEC
X Gym Praha
Jan HOLEC
Jiří ŠTÁDLER
Jiří ŠTÁDLER
Škola bojových umění Narama
K-1
Muži -67kg
?
Ing. Jan PAVLAS
Fight club Říčany
Ing. Jan PAVLAS
Max FRAJER
Max FRAJER
SKBU HOSTIVAŘ Praha
K-1
Muži -67kg
?
Jakub KUKLA
TKBC Praha
Jakub KUKLA
Tigran MOVZYSIAN
Tigran MOVZYSIAN
SK Muay Thai Brno
K-1
Muži -67kg
?
František FRYDRYCH
KBC Příbram
František FRYDRYCH
Luboš LESÁK
Luboš LESÁK
Macak's GYM Pardubice
K-1
Muži -67kg
?
Michal MÁLEK
KBC Milda Team z.s.
Michal MÁLEK
Max FRAJER
Max FRAJER
SKBU HOSTIVAŘ Praha
K-1
Muži -67kg
?
Jiří ŠTÁDLER
Škola bojových umění Narama
Jiří ŠTÁDLER
Tigran MOVZYSIAN
Tigran MOVZYSIAN
SK Muay Thai Brno
K-1
Muži -67kg
?
Luboš LESÁK
Macak's GYM Pardubice
Luboš LESÁK
Luboš LESÁK
Luboš LESÁK
Macak's GYM Pardubice
K-1
Muži -67kg
?
Jiří ŠTÁDLER
Škola bojových umění Narama
Jiří ŠTÁDLER
Max FRAJER
Max FRAJER
SKBU HOSTIVAŘ Praha
K-1
Muži -67kg
P 2:1
Tigran MOVZYSIAN
SK Muay Thai Brno
Tigran MOVZYSIAN
Ing. Jan FENDRICH
Ing. Jan FENDRICH
Iron Fighters, z.s.
K-1
Muži -71kg
?
Petr KOŠŤÁL
Fight club Piraňa
Petr KOŠŤÁL
Smiščík Roman
Smiščík Roman
Spartans club Bratislava
K-1
Muži -71kg
?
Jiří KULIŠŤÁK
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Jiří KULIŠŤÁK
Marek SVITEK
Marek SVITEK
SK KOSAGYM PRAHA
K-1
Muži -71kg
?
Jan ŠÁMAL
Bulldog Gym Czech Figters team
Jan ŠÁMAL
Michal KRČMÁŘ
Michal KRČMÁŘ
Lanna Gym
K-1
Muži -71kg
?
Jura VASILIŠIN
KBC Příbram
Jura VASILIŠIN
Ing. Jan FENDRICH
Ing. Jan FENDRICH
Iron Fighters, z.s.
K-1
Muži -71kg
?
Smiščík Roman
Spartans club Bratislava
Smiščík Roman
Marek SVITEK
Marek SVITEK
SK KOSAGYM PRAHA
K-1
Muži -71kg
?
Michal KRČMÁŘ
Lanna Gym
Michal KRČMÁŘ
Smiščík Roman
Smiščík Roman
Spartans club Bratislava
K-1
Muži -71kg
?
Michal KRČMÁŘ
Lanna Gym
Michal KRČMÁŘ
Ing. Jan FENDRICH
Ing. Jan FENDRICH
Iron Fighters, z.s.
K-1
Muži -71kg
P 2:1
Marek SVITEK
SK KOSAGYM PRAHA
Marek SVITEK
Tomáš BERAN
Tomáš BERAN
MAGOR GYM Varnsdorf
K-1
Muži -75kg
?
Václav MÍKA
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
Václav MÍKA
Petr MATĚJKA
Petr MATĚJKA
Škola bojových umění Narama
K-1
Muži -75kg
?
Vilém LÁC
Pankration gym z.s.
Vilém LÁC
Martin PODLUCKÝ
Martin PODLUCKÝ
KTSO PRAHA
K-1
Muži -75kg
?
Antonín LUKEŠ
KBC Příbram
Antonín LUKEŠ
Jakub KALOUSEK
Jakub KALOUSEK
Škola bojových umění Narama
K-1
Muži -75kg
?
Miroslav GOČIK
Steel Trans Košice
Miroslav GOČIK
Šimon KUTAČ
Šimon KUTAČ
Škola bojových umění Narama
K-1
Muži -75kg
?
Robert PECINA
Karate klub Karlovy Vary
Robert PECINA
Jiří HOLEČEK
Jiří HOLEČEK
Pankration gym z.s.
K-1
Muži -75kg
?
Radek MOUDRÝ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
Radek MOUDRÝ
Jan KRUPIČKA
Jan KRUPIČKA
Škola bojových umění Narama
K-1
Muži -75kg
?
Tomáš KUČÁK
X Gym Praha
Tomáš KUČÁK
Anlauf Paweł
Anlauf Paweł
OKK Oświęcim
K-1
Muži -75kg
?
Jan MALACH
Berka Fight centrum z.s.
Jan MALACH
Tomáš BERAN
Tomáš BERAN
MAGOR GYM Varnsdorf
K-1
Muži -75kg
?
Petr MATĚJKA
Škola bojových umění Narama
Petr MATĚJKA
Martin PODLUCKÝ
Martin PODLUCKÝ
KTSO PRAHA
K-1
Muži -75kg
?
Jakub KALOUSEK
Škola bojových umění Narama
Jakub KALOUSEK
Šimon KUTAČ
Šimon KUTAČ
Škola bojových umění Narama
K-1
Muži -75kg
?
Jiří HOLEČEK
Pankration gym z.s.
Jiří HOLEČEK
Anlauf Paweł
Anlauf Paweł
OKK Oświęcim
K-1
Muži -75kg
?
Jan KRUPIČKA
Škola bojových umění Narama
Jan KRUPIČKA
Martin PODLUCKÝ
Martin PODLUCKÝ
KTSO PRAHA
K-1
Muži -75kg
?
Tomáš BERAN
MAGOR GYM Varnsdorf
Tomáš BERAN
Šimon KUTAČ
Šimon KUTAČ
Škola bojových umění Narama
K-1
Muži -75kg
?
Anlauf Paweł
OKK Oświęcim
Anlauf Paweł
Anlauf Paweł
Anlauf Paweł
OKK Oświęcim
K-1
Muži -75kg
?
Tomáš BERAN
MAGOR GYM Varnsdorf
Tomáš BERAN
Martin PODLUCKÝ
Martin PODLUCKÝ
KTSO PRAHA
K-1
Muži -75kg
P 3:0
Šimon KUTAČ
Škola bojových umění Narama
Šimon KUTAČ
Ivo ZEDNÍČEK
Ivo ZEDNÍČEK
SK Muay Thai Brno
K-1
Muži -81kg
RSC
Ladislav PETRŽELKA

Ladislav PETRŽELKA
Pavel HENNRICH
Pavel HENNRICH
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
K-1
Muži -81kg
P 3:0
David MEDUNA
G-Titán Žatec
David MEDUNA
Jan BROŽÍČEK
Jan BROŽÍČEK
SKBU HOSTIVAŘ Praha
K-1
Muži -81kg
P 3:0
Adam KOCOUREK
Berka Fight centrum z.s.
Adam KOCOUREK
Jan HOMOLKA
Jan HOMOLKA
SKS Arena Kladno
K-1
Muži -81kg
P 3:0
Petr PALLA
SK thajský box HAMR GYM
Petr PALLA
Ondřej BUDERA
Ondřej BUDERA
Macak's GYM Pardubice
K-1
Muži -81kg
RSC
Ivo ZEDNÍČEK
SK Muay Thai Brno
Ivo ZEDNÍČEK
Jan BROŽÍČEK
Jan BROŽÍČEK
SKBU HOSTIVAŘ Praha
K-1
Muži -81kg
RSC
Pavel HENNRICH
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
Pavel HENNRICH
Ondřej BUDERA
Ondřej BUDERA
Macak's GYM Pardubice
K-1
Muži -81kg
WO
Jan HOMOLKA
SKS Arena Kladno
Jan HOMOLKA
Pavel HENNRICH
Pavel HENNRICH
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
K-1
Muži -81kg
WO
Jan HOMOLKA
SKS Arena Kladno
Jan HOMOLKA
Ondřej BUDERA
Ondřej BUDERA
Macak's GYM Pardubice
K-1
Muži -81kg
P 2:1
Jan BROŽÍČEK
SKBU HOSTIVAŘ Praha
Jan BROŽÍČEK
Tomáš PENZ
Tomáš PENZ
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Muži -86kg
P 3:0
Pavel ŠKRIBA
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
Pavel ŠKRIBA
Miroslav PŘIBÁŇ
Miroslav PŘIBÁŇ
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
K-1
Muži -86kg
P 2:1
David KOUTNÝ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
David KOUTNÝ
Radek VANČURA
Radek VANČURA
Macak's GYM Pardubice
K-1
Muži -86kg
P 2:1
Tomáš PENZ
Berka Fight centrum z.s.
Tomáš PENZ
David KOUTNÝ
David KOUTNÝ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
K-1
Muži -86kg
WO
Tomáš PENZ
Berka Fight centrum z.s.
Tomáš PENZ
Miroslav PŘIBÁŇ
Miroslav PŘIBÁŇ
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
K-1
Muži -86kg
P 2:1
Radek VANČURA
Macak's GYM Pardubice
Radek VANČURA
Adam AUDY
Adam AUDY
SK Pretorian Pardubice
K-1
Muži -91kg
P 3:0
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice
Stanislav GODLA
Pavel VOJÍK
Pavel VOJÍK
Schejbal's Gym Lovosice
K-1
Muži -91kg
P 3:0
Radim KUŠNIRAK
Berka Fight centrum z.s.
Radim KUŠNIRAK
Adam AUDY
Adam AUDY
SK Pretorian Pardubice
K-1
Muži -91kg
P 2:1
Michal BALÁŽ
Spartans club Bratislava
Michal BALÁŽ
Michal BALÁŽ
Michal BALÁŽ
Spartans club Bratislava
K-1
Muži -91kg
WO
Radim KUŠNIRAK
Berka Fight centrum z.s.
Radim KUŠNIRAK
Adam AUDY
Adam AUDY
SK Pretorian Pardubice
K-1
Muži -91kg
P 3:0
Pavel VOJÍK
Schejbal's Gym Lovosice
Pavel VOJÍK
Petr HOLUBEC
Petr HOLUBEC
SK Muay Thai Brno
K-1
Muži +91kg
RSC
Václav PEJSAR
Škola bojových umění Narama
Václav PEJSAR
Jakub MENCL
Jakub MENCL
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
K-1
Muži +91kg
KO
Jan DRN
Lanna Gym
Jan DRN
Michal DUCHAČ
Michal DUCHAČ
KBC Milda Team z.s.
K-1
Muži +91kg
RSC
Miroslav ZAVADIL
VIPER CLUB Česká Lípa
Miroslav ZAVADIL
Vilém FENCL
Vilém FENCL
Bulldog Gym Czech Figters team
K-1
Muži +91kg
P 2:1
František KOHOUT
Box klub Říčany
František KOHOUT
Miroslav SOCHOR
Miroslav SOCHOR
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Muži +91kg
P 3:0
Petr HOLUBEC
SK Muay Thai Brno
Petr HOLUBEC
Jakub MENCL
Jakub MENCL
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
K-1
Muži +91kg
P 3:0
Josef VESELÝ
KBC Příbram
Josef VESELÝ
Georgij FIBICH
Georgij FIBICH
Iron Fighters, z.s.
K-1
Muži +91kg
RSC
Michal DUCHAČ
KBC Milda Team z.s.
Michal DUCHAČ
Bc. Jan HRSINA
Bc. Jan HRSINA
SKBU HOSTIVAŘ Praha
K-1
Muži +91kg
P 3:0
Vilém FENCL
Bulldog Gym Czech Figters team
Vilém FENCL
Miroslav SOCHOR
Miroslav SOCHOR
Berka Fight centrum z.s.
K-1
Muži +91kg
P 2:1
Jakub MENCL
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
Jakub MENCL
Georgij FIBICH
Georgij FIBICH
Iron Fighters, z.s.
K-1
Muži +91kg
RSC
Bc. Jan HRSINA
SKBU HOSTIVAŘ Praha
Bc. Jan HRSINA
Bc. Jan HRSINA
Bc. Jan HRSINA
SKBU HOSTIVAŘ Praha
K-1
Muži +91kg
P 3:0
Jakub MENCL
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
Jakub MENCL
Georgij FIBICH
Georgij FIBICH
Iron Fighters, z.s.
K-1
Muži +91kg
KO
Miroslav SOCHOR
Berka Fight centrum z.s.
Miroslav SOCHOR