Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRMČR K-1
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVIDEOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBYEVIDENCE ZÁPASŮ
K-1 Muži -60kg
3 na startu
René BLAŽEJOVSKÝI. místo
I. místo
René BLAŽEJOVSKÝ
Macak's GYM Pardubice
Miroslav HOLADAII. místo
II. místo
Miroslav HOLADA
Fight club Piraňa
Lubomír PINDUSIII. místo
III. místo
Lubomír PINDUS
TKBC Praha

K-1 Muži -63,5kg
8 na startu
Robert HOPPI. místo
I. místo
Robert HOPP
Lanna Gym
Jan HOLECII. místo
II. místo
Jan HOLEC
X Gym Praha
Martin BEDNÁŘ
IV. místo
Martin BEDNÁŘ
SK THAI BOZAKO


K-1 Muži -67kg
8 na startu
Max FRAJERI. místo
I. místo
Max FRAJER
SKBU HOSTIVAŘ Praha
Tigran MOVZYSIANII. místo
II. místo
Tigran MOVZYSIAN
SK Muay Thai Brno
Luboš LESÁKIII. místo
III. místo
Luboš LESÁK
Macak's GYM Pardubice
Jiří ŠTÁDLER
IV. místo
Jiří ŠTÁDLER
Škola bojových umění Narama


K-1 Muži -71kg
8 na startu
Ing. Jan FENDRICHI. místo
I. místo
Ing. Jan FENDRICH
Iron Fighters, z.s.
Marek SVITEKII. místo
II. místo
Marek SVITEK
SK KOSAGYM PRAHA
Smiščík RomanIII. místo
III. místo
Smiščík Roman
Spartans club Bratislava
Michal KRČMÁŘ
IV. místo
Michal KRČMÁŘ
Lanna Gym


K-1 Muži -75kg
16 na startu
Martin PODLUCKÝI. místo
I. místo
Martin PODLUCKÝ
KTSO PRAHA
Šimon KUTAČII. místo
II. místo
Šimon KUTAČ
Škola bojových umění Narama
Anlauf PawełIII. místo
III. místo
Anlauf Paweł
OKK Oświęcim
Tomáš BERAN
IV. místo
Tomáš BERAN
MAGOR GYM Varnsdorf


K-1 Muži -81kg
9 na startu
Ondřej BUDERAI. místo
I. místo
Ondřej BUDERA
Macak's GYM Pardubice
Jan BROŽÍČEKII. místo
II. místo
Jan BROŽÍČEK
SKBU HOSTIVAŘ Praha
Pavel HENNRICHIII. místo
III. místo
Pavel HENNRICH
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
Jan HOMOLKA
IV. místo
Jan HOMOLKA
SKS Arena Kladno


K-1 Muži -86kg
5 na startu
Miroslav PŘIBÁŇI. místo
I. místo
Miroslav PŘIBÁŇ
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
Radek VANČURAII. místo
II. místo
Radek VANČURA
Macak's GYM Pardubice
David KOUTNÝIII. místo
III. místo
David KOUTNÝ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
Tomáš PENZ
IV. místo
Tomáš PENZ
Berka Fight centrum z.s.


K-1 Muži -91kg
5 na startu
Adam AUDYI. místo
I. místo
Adam AUDY
SK Pretorian Pardubice
Pavel VOJÍKII. místo
II. místo
Pavel VOJÍK
Schejbal's Gym Lovosice
Michal BALÁŽIII. místo
III. místo
Michal BALÁŽ
Spartans club Bratislava
Radim KUŠNIRAK
IV. místo
Radim KUŠNIRAK
Berka Fight centrum z.s.


K-1 Muži +91kg
12 na startu
Georgij FIBICHI. místo
I. místo
Georgij FIBICH
Iron Fighters, z.s.
Miroslav SOCHORII. místo
II. místo
Miroslav SOCHOR
Berka Fight centrum z.s.
Bc. Jan HRSINAIII. místo
III. místo
Bc. Jan HRSINA
SKBU HOSTIVAŘ Praha


K-1 Ženy -55kg
4 na startu
Alice ŠRÁMKOVÁI. místo
I. místo
Alice ŠRÁMKOVÁ
SK KOSAGYM PRAHA
Marzena WOJASII. místo
II. místo
Marzena WOJAS
TARGET Muaythai
Magdalena KASPRZYKIII. místo
III. místo
Magdalena KASPRZYK
TARGET Muaythai
Michaela KOVÁČOVÁ
IV. místo
Michaela KOVÁČOVÁ
Steel Trans Košice


K-1 Ženy -60kg
4 na startu
Bc. Martina FENDRICHOVÁI. místo
I. místo
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Ivana JIRMÁŘOVÁII. místo
II. místo
Ivana JIRMÁŘOVÁ
Bulldog Gym Czech Figters team
Denisa ONDERKOVÁIII. místo
III. místo
Denisa ONDERKOVÁ
SK thajský box HAMR GYM
Mostowik Patrycja
IV. místo
Mostowik Patrycja
OKK Oświęcim


K-1 Ženy -65kg
2 na startu
Monika MOTLÍČKOVÁI. místo
I. místo
Monika MOTLÍČKOVÁ
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
Ester KONEČNÁII. místo
II. místo
Ester KONEČNÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

K-1 Ženy +70kg
3 na startu
Mgr Lucie MLEJNKOVÁI. místo
I. místo
Mgr Lucie MLEJNKOVÁ
SK Muay Thai Brno
Lenka SMETÁNKOVÁII. místo
II. místo
Lenka SMETÁNKOVÁ
SK Pretorian Pardubice
RNDr. Zdena KŘESINOVÁIII. místo
III. místo
RNDr. Zdena KŘESINOVÁ
SKBU HOSTIVAŘ Praha