Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRMČR Full
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVIDEOGALERIEVÝSLEDKYPartneři
Obec RádloFaster CZ spol. s r.o.SBS Forza Balance
Pragonet Trade s.r.o.TOP TENComimpex, spol. s r.o.Pretass, s.r.o.

Mediální partner
Peakpoint promotion s.r.o.

JEDNOTLIVCIKLUBY
FULLCONTACT Junioři -54kg
Petr ZÁDĚRAI. místo
I. místo
Petr ZÁDĚRA
Iron Fighters, z.s.
Matěj SKALICKÝII. místo
II. místo
Matěj SKALICKÝ
Pankration gym z.s.

FULLCONTACT Junioři -67kg
Jáchym WIESNERI. místo
I. místo
Jáchym WIESNER
Škola bojových umění Narama
Marcello CALVITTIII. místo
II. místo
Marcello CALVITTI
KBK Fox Ústí nad Labem
Martin BISKUPIII. místo
III. místo
Martin BISKUP
SKS Arena Kladno

FULLCONTACT Junioři -71kg
Mirek ČERNÝI. místo
I. místo
Mirek ČERNÝ
SKS Arena Kladno
Václav KAVANII. místo
II. místo
Václav KAVAN
SK Kickbox Chodov
Adam CECHNERIII. místo
III. místo
Adam CECHNER
Schejbal's Gym Lovosice

FULLCONTACT Junioři -75kg
Antonín LUKEŠI. místo
I. místo
Antonín LUKEŠ
KBC Příbram
Aleš MARTÍNEKII. místo
II. místo
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.

FULLCONTACT Junioři -81kg
Daniel NAVARAI. místo
I. místo
Daniel NAVARA
KBC Příbram
Aleš BEKII. místo
II. místo
Aleš BEK
Berka Fight centrum z.s.
Adam KAVANIII. místo
III. místo
Adam KAVAN
SK Kickbox Chodov

FULLCONTACT Juniorky -48kg
Fabiána BYTYQII. místo
I. místo
Fabiána BYTYQI
Schejbal's Gym Lovosice
Kristýna ZEMKOVÁII. místo
II. místo
Kristýna ZEMKOVÁ
SK Leon, z.s.

FULLCONTACT Muži -60kg
Jáchym WIESNERI. místo
I. místo
Jáchym WIESNER
Škola bojových umění Narama
Bohdan VOLOSHINII. místo
II. místo
Bohdan VOLOSHIN
Berka Fight centrum z.s.
Jiří VESELÝIII. místo
III. místo
Jiří VESELÝ
KBC Příbram

FULLCONTACT Muži -63,5kg
Jan KORECI. místo
I. místo
Jan KOREC
SKS Arena Kladno
Daniel NYPLII. místo
II. místo
Daniel NYPL
Berka Fight centrum z.s.

FULLCONTACT Muži -67kg
Jiří ŠTÁDLERI. místo
I. místo
Jiří ŠTÁDLER
Škola bojových umění Narama
Michal MÁLEKII. místo
II. místo
Michal MÁLEK
KBC Milda Team z.s.
Aleš BRŮNAIII. místo
III. místo
Aleš BRŮNA
Kickboxing Baník Most
Ivan JEGORKIN
IV. místo
Ivan JEGORKIN
Berka Fight centrum z.s.


FULLCONTACT Muži -71kg
Jura VASILIŠINI. místo
I. místo
Jura VASILIŠIN
KBC Příbram
Ondřej TRÁVNÍČEKII. místo
II. místo
Ondřej TRÁVNÍČEK
Iron Fighters, z.s.
Alan SVOBODAIII. místo
III. místo
Alan SVOBODA
SKS Arena Kladno
Marek MOUDRÝ
IV. místo
Marek MOUDRÝ
SK Barkas o.s.


FULLCONTACT Muži -75kg
Tomáš ŠKEŘÍKI. místo
I. místo
Tomáš ŠKEŘÍK
Iron Fighters, z.s.
Martin VEJVODAII. místo
II. místo
Martin VEJVODA
Iron Fighters, z.s.
Vilém LÁCIII. místo
III. místo
Vilém LÁC
Pankration gym z.s.
Jiří HOLEČEK
IV. místo
Jiří HOLEČEK
Pankration gym z.s.


FULLCONTACT Muži -81kg
Michal LUPÍNEKI. místo
I. místo
Michal LUPÍNEK
Schejbal's Gym Lovosice
Tonny PACANDAII. místo
II. místo
Tonny PACANDA
Nordic Body Sport
Zdeněk MOTEJLEKIII. místo
III. místo
Zdeněk MOTEJLEK
Pankration gym z.s.

FULLCONTACT Muži -86kg
Jan ŠVEHLAI. místo
I. místo
Jan ŠVEHLA

Alois ŠKEŘÍKII. místo
II. místo
Alois ŠKEŘÍK
Iron Fighters, z.s.
Tomáš TRNEČKAIII. místo
III. místo
Tomáš TRNEČKA
VIPER CLUB Česká Lípa
Milan TRÁVNÍČEK
IV. místo
Milan TRÁVNÍČEK
KBK Fox Ústí nad Labem


FULLCONTACT Muži -91kg
Stanislav GODLAI. místo
I. místo
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice
Pavel VOJÍKII. místo
II. místo
Pavel VOJÍK
Schejbal's Gym Lovosice
Kamil POPELÁKIII. místo
III. místo
Kamil POPELÁK
Valdman's gym Kutná Hora

FULLCONTACT Muži +91kg
Georgij FIBICHI. místo
I. místo
Georgij FIBICH
Iron Fighters, z.s.
Michal DUCHAČII. místo
II. místo
Michal DUCHAČ
KBC Milda Team z.s.
Patrik ŠERCIII. místo
III. místo
Patrik ŠERC
Nordic Body Sport

FULLCONTACT Ženy -60kg
Bc. Martina FENDRICHOVÁI. místo
I. místo
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁII. místo
II. místo
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Anna PLAVČANOVÁIII. místo
III. místo
Anna PLAVČANOVÁ
SKS Arena Kladno

FULLCONTACT Ženy +70kg
Mgr Lucie MLEJNKOVÁI. místo
I. místo
Mgr Lucie MLEJNKOVÁ
SK Muay Thai Brno
Monika MOTLÍČKOVÁII. místo
II. místo
Monika MOTLÍČKOVÁ
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
Anna HOMOLKOVÁIII. místo
III. místo
Anna HOMOLKOVÁ
SKS Arena Kladno