Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuAkce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRLeon open
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKYREPORTÁŽEPartneři
ChomutovTOZIN spol. s r.o.
VVV MOST spol. s r.o.Asistenční centrumB.O.S.S.

JEDNOTLIVCIKLUBY
POINTS FIGHTING Mladší žáci -32kg
Michael FEJSÁKI. místo
I. místo
Michael FEJSÁK
SK KOSAGYM KADAŇ
Zdeněk MARELII. místo
II. místo
Zdeněk MAREL
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žáci -37kg
Richard SUCHÝI. místo
I. místo
Richard SUCHÝ
SK Leon, z.s.
Jiří EGERII. místo
II. místo
Jiří EGER
SK Leon, z.s.
Zdeněk MARELIII. místo
III. místo
Zdeněk MAREL
SK Leon, z.s.
Jakub JUHARIII. místo
III. místo
Jakub JUHAR
SK KOSAGYM KADAŇ


POINTS FIGHTING Mladší žáci -42kg
Vojtěch KRÁLI. místo
I. místo
Vojtěch KRÁL
SK KOSAGYM KADAŇ
Jakub BAŠTAII. místo
II. místo
Jakub BAŠTA
Fighter's Gym Teplice
Martin HAUSERIII. místo
III. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Jiří EGERIII. místo
III. místo
Jiří EGER
SK Leon, z.s.


POINTS FIGHTING Mladší žákyně -32kg
Klára NEDVĚDOVÁI. místo
I. místo
Klára NEDVĚDOVÁ
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -47kg
Karolína KONDRÁTOVÁI. místo
I. místo
Karolína KONDRÁTOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Markéta EGEROVÁII. místo
II. místo
Markéta EGEROVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -42kg
Lukáš SVRČEKI. místo
I. místo
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Martin HAUSERII. místo
II. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Richard SUCHÝIII. místo
III. místo
Richard SUCHÝ
SK Leon, z.s.


POINTS FIGHTING Starší žáci -47kg
Lukáš SVRČEKI. místo
I. místo
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Martin HAUSERII. místo
II. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Vodenka PetrIII. místo
III. místo
Vodenka Petr

Vadim TKAČENKOIII. místo
III. místo
Vadim TKAČENKO
SKS Arena Kladno


POINTS FIGHTING Starší žáci -57kg
Filip NAJMONI. místo
I. místo
Filip NAJMON
SKS Arena Kladno
Lukáš SVRČEKII. místo
II. místo
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Bodor LuboslavIII. místo
III. místo
Bodor Luboslav
Leon Forest Revúca


POINTS FIGHTING Starší žáci -69kg
Hollán JurajI. místo
I. místo
Hollán Juraj
Guard kickbox Bratislava
Kamo MIKHAELYANII. místo
II. místo
Kamo MIKHAELYAN
Karate klub Karlovy Vary
Petr VYCUDILÍKIII. místo
III. místo
Petr VYCUDILÍK
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Starší žákyně -46kg
Barbora ZETKOVÁI. místo
I. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.
Kristýna ZEMKOVÁII. místo
II. místo
Kristýna ZEMKOVÁ
SK Leon, z.s.
Nikola HEREJKOVÁIII. místo
III. místo
Nikola HEREJKOVÁ
SK KOSAGYM KADAŇ

POINTS FIGHTING Starší žákyně -50kg
Sabina HERAINOVAI. místo
I. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.
Barbora ZETKOVÁII. místo
II. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Junioři -69kg
Sergej FEDOROVI. místo
I. místo
Sergej FEDOROV
SKS Arena Kladno
Martin BISKUPII. místo
II. místo
Martin BISKUP
SKS Arena Kladno
Bukovinský MárioIII. místo
III. místo
Bukovinský Mário
Magic Liptovský Mikuláš

POINTS FIGHTING Junioři -74kg
Lukáš ŠEBAI. místo
I. místo
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's
Jakub HERMANII. místo
II. místo
Jakub HERMAN
SK Leon, z.s.
Jakub RYBAIII. místo
III. místo
Jakub RYBA
SK Leon, z.s.
Adam FUDJAKIII. místo
III. místo
Adam FUDJAK
Martin Zavoral Team Fighter's


POINTS FIGHTING Junioři -79kg
Sabina HERAINOVAI. místo
I. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.
Lukáš ŠEBAII. místo
II. místo
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's
Tomáš KRÁLIII. místo
III. místo
Tomáš KRÁL
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Muži -69kg
Petr FATKAI. místo
I. místo
Petr FATKA
FIGHTER'S GYM PRAHA
Lukáš ŠEBAII. místo
II. místo
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's
Jakub HERMANIII. místo
III. místo
Jakub HERMAN
SK Leon, z.s.
Bukovinský MárioIII. místo
III. místo
Bukovinský Mário
Magic Liptovský Mikuláš


POINTS FIGHTING Muži -79kg
Tomáš MÖSTLI. místo
I. místo
Tomáš MÖSTL
Top Ten Team ČR
Petr FATKAII. místo
II. místo
Petr FATKA
FIGHTER'S GYM PRAHA
Jakub RYBAIII. místo
III. místo
Jakub RYBA
SK Leon, z.s.
Jakub HERMANIII. místo
III. místo
Jakub HERMAN
SK Leon, z.s.


POINTS FIGHTING Muži -94kg
Tomáš MÖSTLI. místo
I. místo
Tomáš MÖSTL
Top Ten Team ČR
Petr KŠANDAII. místo
II. místo
Petr KŠANDA
Martin Zavoral Team Fighter's
Petr PASTYŘÍKIII. místo
III. místo
Petr PASTYŘÍK
SK Leon, z.s.
Michal HORNÝIII. místo
III. místo
Michal HORNÝ
SK Leon, z.s.


POINTS FIGHTING Ženy -60kg
Gregušová ZuzanaI. místo
I. místo
Gregušová Zuzana
Guard kickbox Bratislava
Horáková AlexandraII. místo
II. místo
Horáková Alexandra
Guard kickbox Bratislava

LIGHTCONTACT Mladší žáci -28kg
Jáchym ČERMÁKI. místo
I. místo
Jáchym ČERMÁK
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Oliver PUNČOCHÁŘII. místo
II. místo
Oliver PUNČOCHÁŘ
Schejbal's Gym Lovosice
Lukáš HUDLERIII. místo
III. místo
Lukáš HUDLER

Vojtěch LŽÍČAŘIII. místo
III. místo
Vojtěch LŽÍČAŘ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.


LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
František POTUŽÁKI. místo
I. místo
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim
Zdeněk MARELII. místo
II. místo
Zdeněk MAREL
SK Leon, z.s.
Marek LABUŤIII. místo
III. místo
Marek LABUŤ
Fighter's Gym Teplice
Kozák KristianIII. místo
III. místo
Kozák Kristian
Bardejov Kickbox klub


LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
Richard SUCHÝI. místo
I. místo
Richard SUCHÝ
SK Leon, z.s.
Luboš VANKAII. místo
II. místo
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
František POTUŽÁKIII. místo
III. místo
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim
Filip HULKOIII. místo
III. místo
Filip HULKO
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.


LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
Ladislav GRUNDZAI. místo
I. místo
Ladislav GRUNDZA
KBC Milda Team z.s.
Bohdan BÁRTAII. místo
II. místo
Bohdan BÁRTA
SK Leon, z.s.
Petr TĚŠÍNSKÝIII. místo
III. místo
Petr TĚŠÍNSKÝ
Karate klub Karlovy Vary
Luboš VANKAIII. místo
III. místo
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.


LIGHTCONTACT Mladší žáci +47kg
Vadim TKAČENKOI. místo
I. místo
Vadim TKAČENKO
SKS Arena Kladno
Dominik POPELKAII. místo
II. místo
Dominik POPELKA
Karate klub Karlovy Vary
Richard STRÁNSKÝIII. místo
III. místo
Richard STRÁNSKÝ
Karate klub Karlovy Vary
Vodenka PetrIII. místo
III. místo
Vodenka Petr



LIGHTCONTACT Mladší žákyně -28kg
Adéla ŽENATÁI. místo
I. místo
Adéla ŽENATÁ
Millenium Gym o.s.
Aneta MASNÁII. místo
II. místo
Aneta MASNÁ
HAMMERS GYM z.s.
Bára JURÁŠOVÁIII. místo
III. místo
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Eliška BURSOVÁIII. místo
III. místo
Eliška BURSOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice


LIGHTCONTACT Mladší žákyně -42kg
Gabriela SVAKOVÁI. místo
I. místo
Gabriela SVAKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Marie VESELÁII. místo
II. místo
Marie VESELÁ
Fighter's Gym Teplice

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -47kg
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
Simona TITKOVÁII. místo
II. místo
Simona TITKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Starší žáci -42kg
Bodor LuboslavI. místo
I. místo
Bodor Luboslav
Leon Forest Revúca
Michal BARTŮNĚKII. místo
II. místo
Michal BARTŮNĚK
KBC Příbram
Sebastian BYTYQIIII. místo
III. místo
Sebastian BYTYQI
Schejbal's Gym Lovosice
Grunza LadislavIII. místo
III. místo
Grunza Ladislav



LIGHTCONTACT Starší žáci -57kg
Zsolt OsadánI. místo
I. místo
Zsolt Osadán

Filip NAJMONII. místo
II. místo
Filip NAJMON
SKS Arena Kladno
Tadeáš RŮŽIČKAIII. místo
III. místo
Tadeáš RŮŽIČKA
SK KOSAGYM PRAHA
Jan MIGLIII. místo
III. místo
Jan MIGL
KBK Fox Ústí nad Labem


LIGHTCONTACT Starší žáci -63kg
Hollan JurajI. místo
I. místo
Hollan Juraj
Guard kickbox Bratislava
Marcello CALVITTIII. místo
II. místo
Marcello CALVITTI
KBK Fox Ústí nad Labem
Petr VYCUDILÍKIII. místo
III. místo
Petr VYCUDILÍK
SKS Arena Kladno
Kamo MIKHAELYANIII. místo
III. místo
Kamo MIKHAELYAN
Karate klub Karlovy Vary


LIGHTCONTACT Starší žáci -69kg
Michal NEUMANNI. místo
I. místo
Michal NEUMANN
SKS Arena Kladno
Jakub ZÁVESKÝII. místo
II. místo
Jakub ZÁVESKÝ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci +69kg
Aleš MARTÍNEKI. místo
I. místo
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.
Jakub ZÁVESKÝII. místo
II. místo
Jakub ZÁVESKÝ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Nikolas BERKAIII. místo
III. místo
Nikolas BERKA
Berka Fight centrum z.s.


LIGHTCONTACT Starší žákyně -46kg
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
Fabiána BYTYQIII. místo
II. místo
Fabiána BYTYQI
Schejbal's Gym Lovosice
Barbora ZETKOVÁIII. místo
III. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.
Kristýna ZEMKOVÁIII. místo
III. místo
Kristýna ZEMKOVÁ
SK Leon, z.s.


LIGHTCONTACT Starší žákyně -50kg
Pilarčiková LenkaI. místo
I. místo
Pilarčiková Lenka
Sazuka Liptovský Mikuláš
Barbora ZETKOVÁII. místo
II. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.
Taťána JURČIČKOVÁIII. místo
III. místo
Taťána JURČIČKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Starší žákyně -55kg
Sabina HERAINOVAI. místo
I. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.
Michaela ŽIHANSKÁII. místo
II. místo
Michaela ŽIHANSKÁ
Berka Fight centrum z.s.
Barbora MAREŠOVÁIII. místo
III. místo
Barbora MAREŠOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Pavla MEZZEIOVÁIII. místo
III. místo
Pavla MEZZEIOVÁ
Karate klub Karlovy Vary


LIGHTCONTACT Junioři -57kg
Zsolt OsadánI. místo
I. místo
Zsolt Osadán

Faško MarioII. místo
II. místo
Faško Mario

Vít PILLMANNIII. místo
III. místo
Vít PILLMANN
VIPER CLUB Česká Lípa

LIGHTCONTACT Junioři -63kg
Radek MORAVECI. místo
I. místo
Radek MORAVEC
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Martin BISKUPII. místo
II. místo
Martin BISKUP
SKS Arena Kladno
Jiří ŠAFÁŘIII. místo
III. místo
Jiří ŠAFÁŘ
DREAM TEAM kickbox Brno z.s.
Vlastimil HRDLIČKAIII. místo
III. místo
Vlastimil HRDLIČKA
HAMMERS GYM z.s.


LIGHTCONTACT Junioři -69kg
Mirek ČERNÝI. místo
I. místo
Mirek ČERNÝ
SKS Arena Kladno
Filip NECHVÁTALII. místo
II. místo
Filip NECHVÁTAL
DREAM TEAM kickbox Brno z.s.
Daniel MATYUŠIII. místo
III. místo
Daniel MATYUŠ
SK KOSAGYM KADAŇ
Jan JIRÁSEKIII. místo
III. místo
Jan JIRÁSEK
VIPER CLUB Česká Lípa


LIGHTCONTACT Junioři -74kg
Radovan POLÁČEKI. místo
I. místo
Radovan POLÁČEK
Schejbal's Gym Lovosice
Matěj ŠTĚPÁNII. místo
II. místo
Matěj ŠTĚPÁN
Karate klub Karlovy Vary
Daniel PECHIII. místo
III. místo
Daniel PECH
Fighter's Gym Teplice
Lukáš KROKAIII. místo
III. místo
Lukáš KROKA
SKS Arena Kladno


LIGHTCONTACT Junioři -79kg
Daniel NAVARAI. místo
I. místo
Daniel NAVARA
KBC Příbram
Petr ŠPIKLAII. místo
II. místo
Petr ŠPIKLA
VIPER CLUB Česká Lípa
Adam KAVANIII. místo
III. místo
Adam KAVAN
SK Kickbox Chodov
Lukáš ZEMANIII. místo
III. místo
Lukáš ZEMAN
Highland Jihlava


LIGHTCONTACT Junioři -84kg
Ben ANGELISIII. místo
III. místo
Ben ANGELIS
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.


LIGHTCONTACT Junioři -94kg
Beno RichardII. místo
II. místo
Beno Richard


LIGHTCONTACT Juniorky -50kg
Pilarčiková LenkaI. místo
I. místo
Pilarčiková Lenka

Fabiána BYTYQIII. místo
II. místo
Fabiána BYTYQI
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Juniorky -55kg
Sabina HERAINOVAI. místo
I. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.
Denisa FILIPOVÁII. místo
II. místo
Denisa FILIPOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Barbora MAREŠOVÁIII. místo
III. místo
Barbora MAREŠOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice
Gabriela DVOŘÁKOVÁIII. místo
III. místo
Gabriela DVOŘÁKOVÁ
KBC Příbram


LIGHTCONTACT Muži -63kg
Filip MILFAJTI. místo
I. místo
Filip MILFAJT

Ondřej MACHALAII. místo
II. místo
Ondřej MACHALA
KBC Příbram

LIGHTCONTACT Muži -69kg
Filip MILFAJTI. místo
I. místo
Filip MILFAJT

Bukovinský MárioII. místo
II. místo
Bukovinský Mário


LIGHTCONTACT Muži -74kg
Peter NOSALI. místo
I. místo
Peter NOSAL
DREAM TEAM kickbox Brno z.s.
Jan FIŠERII. místo
II. místo
Jan FIŠER
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Jakub RYBAIII. místo
III. místo
Jakub RYBA
SK Leon, z.s.
Greguš MichalIII. místo
III. místo
Greguš Michal
Guard kickbox Bratislava


LIGHTCONTACT Muži -79kg
Jan NOVOTNÝI. místo
I. místo
Jan NOVOTNÝ
VIPER CLUB Česká Lípa
Petr ČERNÝII. místo
II. místo
Petr ČERNÝ
KBK Fox Ústí nad Labem
Petr BERGMANIII. místo
III. místo
Petr BERGMAN
SK Leon, z.s.
Luboš VYŠNÝIII. místo
III. místo
Luboš VYŠNÝ
Martin Zavoral Team Fighter's


LIGHTCONTACT Muži -84kg
Petr BERGMANII. místo
II. místo
Petr BERGMAN
SK Leon, z.s.
Radek NOVÁKIII. místo
III. místo
Radek NOVÁK
SK Leon, z.s.
Pavel KONČILIII. místo
III. místo
Pavel KONČIL
Karate klub Karlovy Vary


LIGHTCONTACT Muži -89kg
Radek NOVÁKI. místo
I. místo
Radek NOVÁK
SK Leon, z.s.
Daniel ŽABAII. místo
II. místo
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim
Petr MALEČEKIII. místo
III. místo
Petr MALEČEK

Petr PASTYŘÍKIII. místo
III. místo
Petr PASTYŘÍK
SK Leon, z.s.


LIGHTCONTACT Muži -94kg
Beno RichardI. místo
I. místo
Beno Richard

Michal ADÁMEKII. místo
II. místo
Michal ADÁMEK
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Daniel ŽABAIII. místo
III. místo
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim
Tomáš NIKODÝMIII. místo
III. místo
Tomáš NIKODÝM
Highland Jihlava


LIGHTCONTACT Muži +94kg
Michal ADÁMEKI. místo
I. místo
Michal ADÁMEK
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Jan ŘEZÁČII. místo
II. místo
Jan ŘEZÁČ
KBK Fox Ústí nad Labem
Tomáš NIKODÝMIII. místo
III. místo
Tomáš NIKODÝM
Highland Jihlava

LIGHTCONTACT Ženy -55kg
Alice ŠRÁMKOVÁI. místo
I. místo
Alice ŠRÁMKOVÁ
SK KOSAGYM PRAHA
Petra KULIŠŤÁKOVÁII. místo
II. místo
Petra KULIŠŤÁKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Denisa FILIPOVÁIII. místo
III. místo
Denisa FILIPOVÁ
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Ženy -60kg
Alice ŠRÁMKOVÁI. místo
I. místo
Alice ŠRÁMKOVÁ
SK KOSAGYM PRAHA
Gregušová ZuzanaIII. místo
III. místo
Gregušová Zuzana
Guard kickbox Bratislava
Horáková AlexandraIII. místo
III. místo
Horáková Alexandra
Guard kickbox Bratislava


LIGHTCONTACT Ženy +70kg
Veronika KOHUTOVÁI. místo
I. místo
Veronika KOHUTOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Veteráni +84kg
p. Pavel PLOCHI. místo
I. místo
p. Pavel PLOCH
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Roman FOREJTII. místo
II. místo
Roman FOREJT
KBC Milda Team z.s.

FULLCONTACT Muži -63,5kg
Matěj PAVLATOVSKÝI. místo
I. místo
Matěj PAVLATOVSKÝ
Iron Fighters, z.s.
Tomáš LÉBRII. místo
II. místo
Tomáš LÉBR
SK KOSAGYM PRAHA
Barák FilipIII. místo
III. místo
Barák Filip


FULLCONTACT Muži -67kg
Mário PODLUŽANSKÝI. místo
I. místo
Mário PODLUŽANSKÝ
SK KOSAGYM PRAHA
František FRYDRYCHII. místo
II. místo
František FRYDRYCH
KBC Příbram
Václav PYTELIII. místo
III. místo
Václav PYTEL
HAMMERS GYM z.s.

FULLCONTACT Muži -71kg
Peter NOSALI. místo
I. místo
Peter NOSAL
DREAM TEAM kickbox Brno z.s.
Ondřej TRÁVNÍČEKII. místo
II. místo
Ondřej TRÁVNÍČEK
Iron Fighters, z.s.
Ladislav HUDLERIII. místo
III. místo
Ladislav HUDLER

František BASLIII. místo
III. místo
František BASL
Karate klub Karlovy Vary


FULLCONTACT Muži -75kg
Tomáš BEZVODAI. místo
I. místo
Tomáš BEZVODA
Berka Fight centrum z.s.
Antonín LUKEŠII. místo
II. místo
Antonín LUKEŠ
KBC Příbram
Lukáš ĎURIŠIII. místo
III. místo
Lukáš ĎURIŠ
VIPER CLUB Česká Lípa


FULLCONTACT Muži -81kg
Michal LUPÍNEKI. místo
I. místo
Michal LUPÍNEK
Schejbal's Gym Lovosice
Karel TARABAII. místo
II. místo
Karel TARABA
Karate klub Karlovy Vary
Ladislav ERDELYIIII. místo
III. místo
Ladislav ERDELYI
KBC Příbram
David ZIOPULOSIII. místo
III. místo
David ZIOPULOS
KBC Příbram


FULLCONTACT Muži -86kg
Pavel ŠEVČÍKI. místo
I. místo
Pavel ŠEVČÍK
Iron Fighters, z.s.
Dlhoš MartinII. místo
II. místo
Dlhoš Martin

David FERENCZIII. místo
III. místo
David FERENCZ
SK KOSAGYM KADAŇ

FULLCONTACT Muži -91kg
Petr KAREŠI. místo
I. místo
Petr KAREŠ
Iron Fighters, z.s.
Josef VODÁKII. místo
II. místo
Josef VODÁK
KBC Milda Team z.s.
Kamil POPELÁKIII. místo
III. místo
Kamil POPELÁK
Valdman's gym Kutná Hora
Fiala PeterIII. místo
III. místo
Fiala Peter



FULLCONTACT Ženy +70kg
Aneta KUČEROVÁI. místo
I. místo
Aneta KUČEROVÁ
Berka Fight centrum z.s.
Ester KONEČNÁII. místo
II. místo
Ester KONEČNÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Jana GORYLOVÁIII. místo
III. místo
Jana GORYLOVÁ


K-1 Muži -51kg
Marek MATĚCHAI. místo
I. místo
Marek MATĚCHA
Berka Fight centrum z.s.
Daniel KAČENÁKII. místo
II. místo
Daniel KAČENÁK
G-Titán Žatec

K-1 Muži -63,5kg
Hadzima SamuelII. místo
II. místo
Hadzima Samuel
ŠK STK Kickbox Poprad
Matěj NUSKAIII. místo
III. místo
Matěj NUSKA
Berka Fight centrum z.s.

K-1 Muži -67kg
David NEKOLAI. místo
I. místo
David NEKOLA
G-Titán Žatec
Aleš JAVOREKII. místo
II. místo
Aleš JAVOREK
Schejbal's Gym Lovosice

K-1 Muži -71kg
Bezuška PeterI. místo
I. místo
Bezuška Peter

Michal MÁLEKII. místo
II. místo
Michal MÁLEK
KBC Milda Team z.s.

K-1 Muži -75kg
Navrátil MartinI. místo
I. místo
Navrátil Martin

Mendel AdrianII. místo
II. místo
Mendel Adrian

Robert PECINAIII. místo
III. místo
Robert PECINA
Karate klub Karlovy Vary
Petr GOMBITAIII. místo
III. místo
Petr GOMBITA
Schejbal's Gym Lovosice


K-1 Muži -81kg
Kulizak MarianI. místo
I. místo
Kulizak Marian

Michal LUPÍNEKII. místo
II. místo
Michal LUPÍNEK
Schejbal's Gym Lovosice
Jakub BARNINECIII. místo
III. místo
Jakub BARNINEC
SKS Arena Kladno

K-1 Muži -86kg
Pavel ŠEVČÍKI. místo
I. místo
Pavel ŠEVČÍK
Iron Fighters, z.s.
Martin ČEPELAII. místo
II. místo
Martin ČEPELA
Berka Fight centrum z.s.
Tomáš TRNEČKAIII. místo
III. místo
Tomáš TRNEČKA
VIPER CLUB Česká Lípa
Bahna SamuelIII. místo
III. místo
Bahna Samuel



K-1 Muži +91kg
Petr KAREŠI. místo
I. místo
Petr KAREŠ
Iron Fighters, z.s.
Stanislav GODLAII. místo
II. místo
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice
David SAFRÁNEKIII. místo
III. místo
David SAFRÁNEK
DAVID-SAFRANEK-NARAMA-PLZEN
Dolák ŠtefanIII. místo
III. místo
Dolák Štefan



K-1 Ženy +70kg
Aneta KUČEROVÁI. místo
I. místo
Aneta KUČEROVÁ
Berka Fight centrum z.s.
Ester KONEČNÁII. místo
II. místo
Ester KONEČNÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

POINTS FIGHTING (GRANDCHAMPION)
Tomáš MÖSTLI. místo
I. místo
Tomáš MÖSTL
Top Ten Team ČR
Petr FATKAII. místo
II. místo
Petr FATKA
FIGHTER'S GYM PRAHA
Lukáš ŠEBAIII. místo
III. místo
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's
Jakub HERMANIII. místo
III. místo
Jakub HERMAN
SK Leon, z.s.