Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuAkce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRCzech Open 2011 - Semi, Light, Formy
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVIDEOGALERIEVÝSLEDKYGenerální partner
TOP TEN

JEDNOTLIVCIKLUBY
POINTS FIGHTING Chlapci -135cm
Bára JURÁŠOVÁI. místo
I. místo
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Lukáš KNECHTLII. místo
II. místo
Lukáš KNECHTL
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Chlapci -165cm
Martin HAUSERI. místo
I. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Lukáš KNECHTLII. místo
II. místo
Lukáš KNECHTL
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Dívky -145cm
Stela LEVICKÁI. místo
I. místo
Stela LEVICKÁ
Panter Prešov
Bára JURÁŠOVÁII. místo
II. místo
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Magda KOUKOLÍKOVÁIII. místo
III. místo
Magda KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Junioři -55kg
Daniel OBLOŽINSKÝI. místo
I. místo
Daniel OBLOŽINSKÝ
Gladiators Gym České Budějovice
Adam ŽÍDEKII. místo
II. místo
Adam ŽÍDEK
KA1 SPORT KLUB OSTRAVA

POINTS FIGHTING Junioři -60kg
Mislav FABIJANČIČI. místo
I. místo
Mislav FABIJANČIČ
Kickboxing Klub Lav Pula
Jan HANZALÍKII. místo
II. místo
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno
Filip NAJMONIII. místo
III. místo
Filip NAJMON
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Junioři -65kg
Neven GERENČIRI. místo
I. místo
Neven GERENČIR
Kickboxing Klub Lav Pula
Michal MAJERIKII. místo
II. místo
Michal MAJERIK
SKPBB
Mikha ELYANIII. místo
III. místo
Mikha ELYAN
Grassel gym Praha

POINTS FIGHTING Junioři -70kg
Arnes PERVIČI. místo
I. místo
Arnes PERVIČ
Kickboxing Klub Lav Pula
Hollan JurajII. místo
II. místo
Hollan Juraj
Guard Bratislava

POINTS FIGHTING Junioři +70kg
Lukáš ŠEBAI. místo
I. místo
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's
Lukáš FRUNCII. místo
II. místo
Lukáš FRUNC
Martin Zavoral Team Fighter's
Dominik ZACHIII. místo
III. místo
Dominik ZACH
Gladiators Gym České Budějovice

POINTS FIGHTING Juniorky -50kg
Barbora ZETKOVÁI. místo
I. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.
Ana ALABERII. místo
II. místo
Ana ALABER
Kickboxing Klub Lav Pula
Kristýna ZEMKOVÁIII. místo
III. místo
Kristýna ZEMKOVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Juniorky -55kg
Sabina HERAINOVAI. místo
I. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.
Diana TANUSHAJII. místo
II. místo
Diana TANUSHAJ
Kickboxing Klub Lav Medulin
Adriana KAJTAZIIII. místo
III. místo
Adriana KAJTAZI
Kickboxing Klub Lav Medulin

POINTS FIGHTING Juniorky -60kg
Adriana KAJTAZII. místo
I. místo
Adriana KAJTAZI
Kickboxing Klub Lav Medulin
Maja PAVLOVIČII. místo
II. místo
Maja PAVLOVIČ
Kickboxing Klub Lav Pula

POINTS FIGHTING Juniorky +60kg
Maja BRITVIČI. místo
I. místo
Maja BRITVIČ
Kickboxing Klub Lav Pula
Alena NAVRÁTILOVÁII. místo
II. místo
Alena NAVRÁTILOVÁ
SK KOSAGYM PRAHA

POINTS FIGHTING Muži -63kg
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Petr ŠEVČÍKII. místo
II. místo
Petr ŠEVČÍK
KA 1 SPORT TEAM
Arnes PERVIČIII. místo
III. místo
Arnes PERVIČ
Kickboxing Klub Lav Pula

POINTS FIGHTING Muži -69kg
Michal NĚMEČEKI. místo
I. místo
Michal NĚMEČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Arnes PERVIČII. místo
II. místo
Arnes PERVIČ
Kickboxing Klub Lav Pula
Tomáš JUNGWIRTHIII. místo
III. místo
Tomáš JUNGWIRTH
Gladiators Gym České Budějovice

POINTS FIGHTING Muži -79kg
Tomáš MÖSTLI. místo
I. místo
Tomáš MÖSTL
Top Ten Team ČR
Lukáš ŠEBAII. místo
II. místo
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's
Ladislav TÓTHIII. místo
III. místo
Ladislav TÓTH
Steel Trans Košice

POINTS FIGHTING Muži -84kg
Ladislav TÓTHI. místo
I. místo
Ladislav TÓTH
Steel Trans Košice
Robert MOLNÁRII. místo
II. místo
Robert MOLNÁR
Ka1 Sport Team
Adam KAVANIII. místo
III. místo
Adam KAVAN
SK Kickbox Chodov

POINTS FIGHTING Muži -89kg
Tomáš MÖSTLI. místo
I. místo
Tomáš MÖSTL
Top Ten Team ČR
Petr KŠANDAII. místo
II. místo
Petr KŠANDA
Martin Zavoral Team Fighter's
Jakub ĎURČÍKIII. místo
III. místo
Jakub ĎURČÍK
ŠKP Banská Bystrica

POINTS FIGHTING Muži +94kg
Moškovič DavidI. místo
I. místo
Moškovič David
Guard Bratislava
Ladislav TÓTHII. místo
II. místo
Ladislav TÓTH
Steel Trans Košice
Jakub ĎURČÍKIII. místo
III. místo
Jakub ĎURČÍK
ŠKP Banská Bystrica

POINTS FIGHTING Ženy -60kg
Anna JERMAKOVAI. místo
I. místo
Anna JERMAKOVA
Team Blue Blood
Adriana KAJTAZIII. místo
II. místo
Adriana KAJTAZI
Kickboxing Klub Lav Medulin
Maja PAVLOVIČIII. místo
III. místo
Maja PAVLOVIČ
Kickboxing Klub Lav Pula

POINTS FIGHTING Ženy +65kg
Ana ZNAORI. místo
I. místo
Ana ZNAOR
KBK Sušak - Rijeka
Maja BRITVIČII. místo
II. místo
Maja BRITVIČ
Kickboxing Klub Lav Pula

POINTS FIGHTING Veteráni -79kg
Miloš ČERNÝI. místo
I. místo
Miloš ČERNÝ
SK Kickbox Chodov
Max RAJAONARISOAII. místo
II. místo
Max RAJAONARISOA
AS DIAMANGA
Pavel KUBALAKIII. místo
III. místo
Pavel KUBALAK
SK Kickbox Chodov

POINTS FIGHTING (DOUBLE TEAM)
Petr KŠANDAI. místo
I. místo
Petr KŠANDA
Martin Zavoral Team Fighter's
Lukáš ŠEBAI. místo
I. místo
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING (GRANDCHAMPION) Muži
Tomáš MÖSTLI. místo
I. místo
Tomáš MÖSTL
Top Ten Team ČR

POINTS FIGHTING (GRANDCHAMPION) Ženy
Ana ZNAORI. místo
I. místo
Ana ZNAOR
KBK Sušak - Rijeka

LIGHTCONTACT Chlapci -28kg
Silvia LEVICKÁI. místo
I. místo
Silvia LEVICKÁ
Panter Prešov
Petr ZICHII. místo
II. místo
Petr ZICH
Valdman's gym Kutná Hora
Oliver PUNČOCHÁŘIII. místo
III. místo
Oliver PUNČOCHÁŘ
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Chlapci -32kg
Jihja SIALAI. místo
I. místo
Jihja SIALA
Flexx Isenbüttel
František POTUŽÁKII. místo
II. místo
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim
Marek LABUŤIII. místo
III. místo
Marek LABUŤ
TJ Sokol full-contact Drhanovice

LIGHTCONTACT Chlapci -37kg
Nick BIERI. místo
I. místo
Nick BIER
Flexx Isenbüttel
Martin BLAŽEKII. místo
II. místo
Martin BLAŽEK
TJ Sokol full-contact Drhanovice

LIGHTCONTACT Chlapci -42kg
Luboš VANKAI. místo
I. místo
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Jakub MADEJEWSKÝII. místo
II. místo
Jakub MADEJEWSKÝ
Aréna Vysočina
Aleš KOTEKIII. místo
III. místo
Aleš KOTEK
sportfight gym

LIGHTCONTACT Chlapci -47kg
Luboš VANKAI. místo
I. místo
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Martin HAUSERII. místo
II. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Štorkán VOJTĚCHIII. místo
III. místo
Štorkán VOJTĚCH
sportfight gym

LIGHTCONTACT Chlapci +47kg
David KOTRČI. místo
I. místo
David KOTRČ
KBC Příbram
Viktor BERANII. místo
II. místo
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim
Justin PUHLMANNIII. místo
III. místo
Justin PUHLMANN
Flexx Isenbüttel

LIGHTCONTACT Dívky +47kg
Nikola HAMMEROVÁII. místo
II. místo
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.

LIGHTCONTACT Junioři -42kg
Adrian MANCIRI. místo
I. místo
Adrian MANCIR
wks sobieski zagan
Fryderyk FOGELII. místo
II. místo
Fryderyk FOGEL
wks zagan
Filip BLAŽEKIII. místo
III. místo
Filip BLAŽEK
Fighter's Gym Teplice

LIGHTCONTACT Junioři -47kg
Michal BARTŮNĚKI. místo
I. místo
Michal BARTŮNĚK
KBC Příbram
Erik NIŽNIKII. místo
II. místo
Erik NIŽNIK
Panter Prešov
Petr VODENKAIII. místo
III. místo
Petr VODENKA
Sportfight gym o.s.

LIGHTCONTACT Junioři -52kg
Sebastian BYTYQII. místo
I. místo
Sebastian BYTYQI
Schejbal's Gym Lovosice
Daniel OBLOŽINSKÝII. místo
II. místo
Daniel OBLOŽINSKÝ
Gladiators Gym České Budějovice
David KOTRČIII. místo
III. místo
David KOTRČ
KBC Příbram

LIGHTCONTACT Junioři -57kg
Ramadan SIALAI. místo
I. místo
Ramadan SIALA
Flexx Isenbüttel
Mislav FABIJANČIČII. místo
II. místo
Mislav FABIJANČIČ
Kickboxing Klub Lav Pula
Filip NAJMONIII. místo
III. místo
Filip NAJMON
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Junioři -63kg
Neven GERENČIRI. místo
I. místo
Neven GERENČIR
Kickboxing Klub Lav Pula
Mislav FABIJANČIČII. místo
II. místo
Mislav FABIJANČIČ
Kickboxing Klub Lav Pula

LIGHTCONTACT Junioři -69kg
Hollan JurajI. místo
I. místo
Hollan Juraj
Guard Bratislava
Michal MAJERIKII. místo
II. místo
Michal MAJERIK
SKPBB
Matej VALENŠČÁKIII. místo
III. místo
Matej VALENŠČÁK
ŠKP Banská Bystrica

LIGHTCONTACT Junioři +69kg
Richard STIBŮREKII. místo
II. místo
Richard STIBŮREK
sportfight gym
Václav KAVANIII. místo
III. místo
Václav KAVAN
SK Kickbox Chodov

LIGHTCONTACT Juniorky -45kg
Kristýna ZEMKOVÁI. místo
I. místo
Kristýna ZEMKOVÁ
SK Leon, z.s.
Gabriela SVAKOVÁII. místo
II. místo
Gabriela SVAKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Barbora ZETKOVÁIII. místo
III. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Juniorky -55kg
Sabina HERAINOVAI. místo
I. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.
Alexandra NIŽNIKOVÁII. místo
II. místo
Alexandra NIŽNIKOVÁ
Panter Prešov
Anna KORBÁŠOVÁIII. místo
III. místo
Anna KORBÁŠOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Muži -57kg
Jachym VIESNERI. místo
I. místo
Jachym VIESNER
Škola bojových umění Narama
Mislav FABIJANČIČII. místo
II. místo
Mislav FABIJANČIČ
Kickboxing Klub Lav Pula

LIGHTCONTACT Muži -63kg
Darren CHAPMANI. místo
I. místo
Darren CHAPMAN
Team Blue Blood
Vojtěch KOTRBAII. místo
II. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Lukáš KOTASIII. místo
III. místo
Lukáš KOTAS
Valdman's gym Kutná Hora

LIGHTCONTACT Muži -69kg
Darren CHAPMANI. místo
I. místo
Darren CHAPMAN
Team Blue Blood
Tomáš JUNGWIRTHII. místo
II. místo
Tomáš JUNGWIRTH
Gladiators Gym České Budějovice

LIGHTCONTACT Muži -74kg
Daniel PECHI. místo
I. místo
Daniel PECH
Fighter's Gym Teplice
Patmann OMARKHELII. místo
II. místo
Patmann OMARKHEL
Flexx Isenbüttel
Jiří ŠANOVECIII. místo
III. místo
Jiří ŠANOVEC
Fight club Piraňa

LIGHTCONTACT Muži -79kg
Petr ČERNÝII. místo
II. místo
Petr ČERNÝ
KBK Fox Ústí nad Labem
Ladislav TÓTHIII. místo
III. místo
Ladislav TÓTH
Steel Trans Košice

LIGHTCONTACT Muži -84kg
Ladislav TÓTHI. místo
I. místo
Ladislav TÓTH
Steel Trans Košice
Daniel ŽABAII. místo
II. místo
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim

LIGHTCONTACT Muži -89kg
Petr KŠANDAI. místo
I. místo
Petr KŠANDA
Martin Zavoral Team Fighter's
Peter SOKOLII. místo
II. místo
Peter SOKOL
Šin-Mu SENICA
Daniel ŽABAIII. místo
III. místo
Daniel ŽABA
Spolek SoRu gym Chrudim

LIGHTCONTACT Muži +94kg
Vojtěch ZVĚŘINAI. místo
I. místo
Vojtěch ZVĚŘINA
Fight club Říčany
Witold Tetlak CisieckyII. místo
II. místo
Witold Tetlak Cisiecky
Czarny Smok - Wodzislaw Sl.
Moškovič DavidIII. místo
III. místo
Moškovič David
Guard Bratislava

LIGHTCONTACT Ženy -50kg
Viktória GIZICKÁI. místo
I. místo
Viktória GIZICKÁ
Steel Trans Košice
Petra VOJÍŘOVÁII. místo
II. místo
Petra VOJÍŘOVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Ženy -55kg
Ros WILSONI. místo
I. místo
Ros WILSON
Team Blue Blood
Diana TANUSHAJII. místo
II. místo
Diana TANUSHAJ
Kickboxing Klub Lav Medulin
Veronika BLAŽKOVÁIII. místo
III. místo
Veronika BLAŽKOVÁ
SK Kickbox Chodov

LIGHTCONTACT Ženy -60kg
Gregušová ZuzanaI. místo
I. místo
Gregušová Zuzana
Guard Bratislava
Ros WILSONIII. místo
III. místo
Ros WILSON
Team Blue Blood

LIGHTCONTACT Ženy -65kg
Katarina VILHANOVAII. místo
II. místo
Katarina VILHANOVA
SKPBB
Sandra NAJDEKIII. místo
III. místo
Sandra NAJDEK
wks zagan

LIGHTCONTACT Ženy +65kg
Ana ZNAORI. místo
I. místo
Ana ZNAOR
KBK Sušak - Rijeka
Katarina VILHANOVAII. místo
II. místo
Katarina VILHANOVA
SKPBB
Veronika KOHUTOVÁIII. místo
III. místo
Veronika KOHUTOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Veteráni -79kg
Miloš ČERNÝI. místo
I. místo
Miloš ČERNÝ
SK Kickbox Chodov
Pavel KUBALAKII. místo
II. místo
Pavel KUBALAK
SK Kickbox Chodov

LIGHTCONTACT Veteráni +79kg
Igor SMOLAI. místo
I. místo
Igor SMOLA
Tiger team, Profesionální klub bojových umění
Pavel SUCHÁNEKII. místo
II. místo
Pavel SUCHÁNEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Tomáš NOVOTNÝIII. místo
III. místo
Tomáš NOVOTNÝ
Valdman's gym Kutná Hora

MUSICAL FORMS - HARD STYLE Dívky
Magda KOUKOLÍKOVÁI. místo
I. místo
Magda KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno
Anna KOUKOLÍKOVÁII. místo
II. místo
Anna KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno

MUSICAL FORMS - HARD STYLE Muži
Matouš BRICHCÍNI. místo
I. místo
Matouš BRICHCÍN

Jan HANZALÍKII. místo
II. místo
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno

MUSICAL FORMS - HARD STYLE Ženy
Martina RŮŽIČKOVÁI. místo
I. místo
Martina RŮŽIČKOVÁ
Karate klub Kladno
Alena NAVRÁTILOVÁII. místo
II. místo
Alena NAVRÁTILOVÁ
SK Kamiwaza karate o.s.

MUSICAL FORMS - SOFT STYLE Chlapci
Jan HANZALÍKI. místo
I. místo
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno
Adam ŽÍDEKII. místo
II. místo
Adam ŽÍDEK
KA1 SPORT KLUB OSTRAVA
Lukáš KNECHTLIII. místo
III. místo
Lukáš KNECHTL
Karate klub Kladno

MUSICAL FORMS - SOFT STYLE Dívky
 I. místo
I. místo

KA1SPORT KLUB Ostrava
Magda KOUKOLÍKOVÁII. místo
II. místo
Magda KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno

MUSICAL FORMS - SOFT STYLE Muži
Robert MOLNÁRI. místo
I. místo
Robert MOLNÁR
Ka1 Sport Team
Jan HANZALÍKII. místo
II. místo
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno

MUSICAL FORMS - SOFT STYLE Ženy
Martina RŮŽIČKOVÁI. místo
I. místo
Martina RŮŽIČKOVÁ
Karate klub Kladno
Alena NAVRÁTILOVÁII. místo
II. místo
Alena NAVRÁTILOVÁ
SK Kamiwaza karate o.s.

MUSICAL FORMS - HARD STYLE WEAPONS Chlapci
Adrian MANCIRI. místo
I. místo
Adrian MANCIR
wks sobieski zagan
Jakub VOLÁKII. místo
II. místo
Jakub VOLÁK
KA1 SPORT KLUB OSTRAVA

MUSICAL FORMS - SOFT STYLE WEAPONS Chlapci
Jan HANZALÍKI. místo
I. místo
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno
Lukáš KNECHTLII. místo
II. místo
Lukáš KNECHTL
Karate klub Kladno
Vojtěch ČERNÝIII. místo
III. místo
Vojtěch ČERNÝ
Karate klub Kladno

MUSICAL FORMS - SOFT STYLE WEAPONS Dívky
 I. místo
I. místo

KA1SPORT KLUB Ostrava

MUSICAL FORMS - SOFT STYLE WEAPONS Muži
Robert MOLNÁRI. místo
I. místo
Robert MOLNÁR
Ka1 Sport Team