Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRArena Team X Cup
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKYHlavní partner
Team X

Partneři
Elektromont Brno, akciová společnostPivo Richard
TOP TENTENZA, a.s.

JEDNOTLIVCIKLUBY
K-1 Muži -60kg
Tomáš RAŠKAI. místo
I. místo
Tomáš RAŠKA
Muay Thai Olomouc
Lubomír KONEČNÝII. místo
II. místo
Lubomír KONEČNÝ
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Kryštof KNÁPEKIII. místo
III. místo
Kryštof KNÁPEK
Boomer's Gym Kickboxing, z.s.

K-1 Muži -63,5kg
Martin BEDNÁŘI. místo
I. místo
Martin BEDNÁŘ
SK THAI BOZAKO
Robert BRAŠII. místo
II. místo
Robert BRAŠ
TJ SPORT MORAVIA
Michal HRABALIII. místo
III. místo
Michal HRABAL
ARENA FIGHT CLUB BRNO

K-1 Muži -67kg
David FINSTERLEI. místo
I. místo
David FINSTERLE
Tiger club Zlín,spolek
David KAPLANII. místo
II. místo
David KAPLAN
Fight club Říčany
Bc. Tomáš KOPEČNÝIII. místo
III. místo
Bc. Tomáš KOPEČNÝ
Tiger club Zlín,spolek
Josefík LukášIII. místo
III. místo
Josefík Lukáš
Tiger club Zlín,spolek


K-1 Muži -71kg
Michal MÁLEKI. místo
I. místo
Michal MÁLEK
KBC Milda Team z.s.
Robin DUBECII. místo
II. místo
Robin DUBEC
Doubrava-h.p.martial gym
Tomáš LUKEŠIII. místo
III. místo
Tomáš LUKEŠ
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Václav KOVÁŘIII. místo
III. místo
Václav KOVÁŘ
..::Second Side::..


K-1 Muži -75kg
Šrom JaroslavI. místo
I. místo
Šrom Jaroslav
Tiger club Zlín,spolek
Václav NYPLII. místo
II. místo
Václav NYPL
Apolo fight gym Ústí nad Labem
Karel KADLČÍKIII. místo
III. místo
Karel KADLČÍK
BONUS GYM z.s.
Lukáš NOVOSADIII. místo
III. místo
Lukáš NOVOSAD
TJ Rytmus Boskovice - Thai a Kickboxing


K-1 Muži -81kg
Radek MOUDRÝI. místo
I. místo
Radek MOUDRÝ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
Michal ZOBAČII. místo
II. místo
Michal ZOBAČ

Kryštof KALAIII. místo
III. místo
Kryštof KALA
ARENA FIGHT CLUB BRNO


K-1 Muži -86kg
Jan ŠTOREKI. místo
I. místo
Jan ŠTOREK
Apolo fight gym Ústí nad Labem
Milan ROŠTEJNSKÝII. místo
II. místo
Milan ROŠTEJNSKÝ
Apolo fight gym Ústí nad Labem
Martin GRAJZAIII. místo
III. místo
Martin GRAJZA
ARENA FIGHT CLUB BRNO


K-1 Muži -91kg
Václav DANĚKI. místo
I. místo
Václav DANĚK
LLamaro Martial Arts Club o.s.
Petr SKALNÍKII. místo
II. místo
Petr SKALNÍK
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Cargoš TomášIII. místo
III. místo
Cargoš Tomáš
Fight club Říčany

K-1 Muži +91kg
Michal DUCHAČI. místo
I. místo
Michal DUCHAČ
KBC Milda Team z.s.
Stanislav LOUCKÝII. místo
II. místo
Stanislav LOUCKÝ
Oddíl bojových umění Doubrava - H.P. Martial Gym
Milan ŠVESTKAIII. místo
III. místo
Milan ŠVESTKA
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Marek KOVAR
IV. místo
Marek KOVAR
BONUS GYM z.s.