Akce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSlovak Open
HLAVNÍ STRANAFOTOGALERIEVÝSLEDKYREPORTÁŽE
JEDNOTLIVCIKLUBY
POINTS FIGHTING Mladší žáci -37kg
Lukáš SVRČEKII. místo
II. místo
Lukáš SVRČEK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žákyně -50kg
Sabina HERAINOVAI. místo
I. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Junioři -63kg
Vojtěch KOTRBAIII. místo
III. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Junioři -69kg
Pavel BENEDIKTII. místo
II. místo
Pavel BENEDIKT
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Junioři -74kg
Petr FATKAII. místo
II. místo
Petr FATKA
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Juniorky -65kg
Blanka ŠINDLEROVÁI. místo
I. místo
Blanka ŠINDLEROVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Muži -84kg
Tomáš NOHEYLIII. místo
III. místo
Tomáš NOHEYL
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Ženy -65kg
Kristýna JACHNICKÁII. místo
II. místo
Kristýna JACHNICKÁ
SK KOSAGYM PRAHA

POINTS FIGHTING Ženy +70kg
Kristýna JACHNICKÁIII. místo
III. místo
Kristýna JACHNICKÁ
SK KOSAGYM PRAHA

LIGHTCONTACT Mladší žáci -28kg
Václav ČERNÝII. místo
II. místo
Václav ČERNÝ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
Luboš VANKAI. místo
I. místo
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -28kg
Aneta MASNÁIII. místo
III. místo
Aneta MASNÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -32kg
Marie VESELÁI. místo
I. místo
Marie VESELÁ
Fighter's Gym Teplice

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -37kg
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -52kg
Dominik PAGURKOI. místo
I. místo
Dominik PAGURKO
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -50kg
Dayana BELSKAYAIII. místo
III. místo
Dayana BELSKAYA
TKBC Praha

LIGHTCONTACT Junioři -57kg
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Pavel KOCMANII. místo
II. místo
Pavel KOCMAN
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Junioři -74kg
Petr FATKAII. místo
II. místo
Petr FATKA
FIGHTER'S GYM PRAHA

LIGHTCONTACT Juniorky -60kg
Anna TOMANOVÁII. místo
II. místo
Anna TOMANOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Juniorky -65kg
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁI. místo
I. místo
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Blanka ŠINDLEROVÁIII. místo
III. místo
Blanka ŠINDLEROVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

LIGHTCONTACT Muži -94kg
Vojtěch BRZOŇII. místo
II. místo
Vojtěch BRZOŇ
SK Leon, z.s.
Daniel ŽABAIII. místo
III. místo
Daniel ŽABA
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Ženy -70kg
Veronika KOHUTOVÁII. místo
II. místo
Veronika KOHUTOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

FULLCONTACT Muži -71kg

FULLCONTACT Muži -81kg
Jan HOMOLKAI. místo
I. místo
Jan HOMOLKA
SKS Arena Kladno
Tonny PACANDAII. místo
II. místo
Tonny PACANDA
Nordic Body Sport

FULLCONTACT Muži -86kg
Petr KAREŠI. místo
I. místo
Petr KAREŠ
FIGHTER'S GYM PRAHA
Jan HOMOLKAII. místo
II. místo
Jan HOMOLKA
SKS Arena Kladno

FULLCONTACT Ženy -60kg
Bc. Martina FENDRICHOVÁI. místo
I. místo
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.

FULLCONTACT Ženy -70kg
Ester KONEČNÁII. místo
II. místo
Ester KONEČNÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

K-1 Muži -71kg
Zdeněk PERNICAI. místo
I. místo
Zdeněk PERNICA
SK Muay Thai Brno

K-1 Muži -75kg
Pavel HENNRICHI. místo
I. místo
Pavel HENNRICH
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

K-1 Muži -81kg
Jan BROŽÍČEKII. místo
II. místo
Jan BROŽÍČEK
SKBU HOSTIVAŘ Praha

K-1 Muži -86kg
Jakub KŇAZEII. místo
II. místo
Jakub KŇAZE
KBC Příbram

K-1 Ženy -60kg
Bc. Martina FENDRICHOVÁI. místo
I. místo
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.