Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRNárodní pohár Morava
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKYPartneři
Faster CZ spol. s r.o.Comimpex, spol. s r.o.
Pretass, s.r.o.TOP TENPeakpoint promotion s.r.o.

JEDNOTLIVCIKLUBY
LIGHTCONTACT Mladší žáci -28kg
František POTUŽÁKI. místo
I. místo
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim
Jan ŠTĚPNIČKAII. místo
II. místo
Jan ŠTĚPNIČKA
Karate klub Karlovy Vary
Jan KAPRIII. místo
III. místo
Jan KAPR
Karate klub Karlovy Vary

LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
Patrik ZÁDĚRAI. místo
I. místo
Patrik ZÁDĚRA
Iron Fighters, z.s.
Karapet ALEKSANYANII. místo
II. místo
Karapet ALEKSANYAN
Grassel gym Praha
Jegor LAZAREVIII. místo
III. místo
Jegor LAZAREV
Karate klub Karlovy Vary

LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
Luboš VANKAI. místo
I. místo
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Václav KELNERII. místo
II. místo
Václav KELNER
HAMMERS GYM z.s.
Viktor BERANIII. místo
III. místo
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim

LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
Josef HOLDYI. místo
I. místo
Josef HOLDY
SK Leon, z.s.
Sebastian BYTYQIII. místo
II. místo
Sebastian BYTYQI
Schejbal's Gym Lovosice
Viktor BERANIII. místo
III. místo
Viktor BERAN
Spolek SoRu gym Chrudim

LIGHTCONTACT Mladší žáci -47kg
Tadeáš RŮŽIČKAI. místo
I. místo
Tadeáš RŮŽIČKA
SK KOSAGYM PRAHA
Daniel OBLOŽINSKÝII. místo
II. místo
Daniel OBLOŽINSKÝ
Gladiators Gym České Budějovice
Richard STRÁNSKÝIII. místo
III. místo
Richard STRÁNSKÝ
Karate klub Karlovy Vary

LIGHTCONTACT Mladší žáci +47kg
Michal POLÍVKAI. místo
I. místo
Michal POLÍVKA
Spolek SoRu gym Chrudim
Lukas POTYSZIII. místo
III. místo
Lukas POTYSZ
TJ SPORT MORAVIA

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -28kg
Klára JANKOVÁI. místo
I. místo
Klára JANKOVÁ
TJ SPORT MORAVIA
Adéla ŽENATÁII. místo
II. místo
Adéla ŽENATÁ
Millenium Gym o.s.
Aneta MASNÁIII. místo
III. místo
Aneta MASNÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -32kg
Kristýna ZEMKOVÁI. místo
I. místo
Kristýna ZEMKOVÁ

Dominika NĚMCOVÁII. místo
II. místo
Dominika NĚMCOVÁ
Spolek SoRu gym Chrudim

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -42kg
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
Petra VÁVROVÁII. místo
II. místo
Petra VÁVROVÁ
KCK team Letohrad
Barbora ZETKOVÁIII. místo
III. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žákyně +47kg
Petra VÁVROVÁI. místo
I. místo
Petra VÁVROVÁ
KCK team Letohrad
Michaela KRÁTKÁII. místo
II. místo
Michaela KRÁTKÁ
KCK team Letohrad
Anna KORBÁŠOVÁIII. místo
III. místo
Anna KORBÁŠOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Starší žáci -42kg
Petr ZÁDĚRAI. místo
I. místo
Petr ZÁDĚRA
Iron Fighters, z.s.
Filip HAVELII. místo
II. místo
Filip HAVEL
Grassel gym Praha
Michal MACHIII. místo
III. místo
Michal MACH
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -52kg
Dominik PAGURKOI. místo
I. místo
Dominik PAGURKO
HAMMERS GYM z.s.
Jakub KOVANDAII. místo
II. místo
Jakub KOVANDA
SKS Arena Kladno
Martin BISKUPIII. místo
III. místo
Martin BISKUP
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Starší žáci -57kg
Jan ŠEBAI. místo
I. místo
Jan ŠEBA
SK KOSAGYM PRAHA
Marcello CALVITTIII. místo
II. místo
Marcello CALVITTI
KBK Fox Ústí nad Labem

LIGHTCONTACT Starší žáci -63kg
Marcel TANCOŠII. místo
II. místo
Marcel TANCOŠ
TJ SPORT MORAVIA
Tomáš CÍSARIII. místo
III. místo
Tomáš CÍSAR
TJ SPORT MORAVIA

LIGHTCONTACT Starší žáci -69kg
Martin NETRHII. místo
II. místo
Martin NETRH
TJ SPORT MORAVIA
Petr HARUŠŤÁKIII. místo
III. místo
Petr HARUŠŤÁK
Dentroni Gym Litomyšl

LIGHTCONTACT Starší žákyně -46kg
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
Fabiána BYTYQIII. místo
II. místo
Fabiána BYTYQI
Schejbal's Gym Lovosice
Kateřina PÁNKOVÁIII. místo
III. místo
Kateřina PÁNKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -50kg
Sabina HERAINOVAI. místo
I. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.
Hermanová AnetaII. místo
II. místo
Hermanová Aneta
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Fabiána BYTYQIIII. místo
III. místo
Fabiána BYTYQI
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Starší žákyně -60kg
Alena PALDUSOVÁI. místo
I. místo
Alena PALDUSOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Anna TOMANOVÁII. místo
II. místo
Anna TOMANOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -57kg
Jan ŠEBAI. místo
I. místo
Jan ŠEBA
SK KOSAGYM PRAHA
Pavel RYŠAVÝII. místo
II. místo
Pavel RYŠAVÝ
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Miroslav ŠTŮRALAIII. místo
III. místo
Miroslav ŠTŮRALA
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Junioři -63kg
Filip ŠIMEČEKI. místo
I. místo
Filip ŠIMEČEK
Gladiators Gym České Budějovice
Vojtěch KOTRBAII. místo
II. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Adam MATĚJKAIII. místo
III. místo
Adam MATĚJKA
Gladiators Gym České Budějovice

LIGHTCONTACT Junioři -69kg
Václav PYTELI. místo
I. místo
Václav PYTEL
HAMMERS GYM z.s.
Mirek ČERNÝII. místo
II. místo
Mirek ČERNÝ
SKS Arena Kladno
Tomáš JUNGWIRTHIII. místo
III. místo
Tomáš JUNGWIRTH
Gladiators Gym České Budějovice

LIGHTCONTACT Junioři -74kg
Petr FATKAI. místo
I. místo
Petr FATKA
FIGHTER'S GYM PRAHA
Jan JUŘÍČEKII. místo
II. místo
Jan JUŘÍČEK
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Martin MARŠÁLEKIII. místo
III. místo
Martin MARŠÁLEK
Gladiators Gym České Budějovice

LIGHTCONTACT Junioři -79kg
Vilém BRYŠKAII. místo
II. místo
Vilém BRYŠKA
Dentroni Gym Litomyšl
Miroslav RICHTERIII. místo
III. místo
Miroslav RICHTER
KCK team Letohrad

LIGHTCONTACT Junioři -84kg
Jan JUŘÍČEKII. místo
II. místo
Jan JUŘÍČEK
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Jakub BÁRTAIII. místo
III. místo
Jakub BÁRTA
Gladiators Gym České Budějovice

LIGHTCONTACT Junioři -94kg
Jakub BARNINECI. místo
I. místo
Jakub BARNINEC
SKS Arena Kladno
Petr JEZDINSKÝII. místo
II. místo
Petr JEZDINSKÝ
Gladiators Gym České Budějovice

LIGHTCONTACT Juniorky -60kg
Nikola LIŠKOVÁI. místo
I. místo
Nikola LIŠKOVÁ
TJ Sokol České Budějovice
Anna TOMANOVÁII. místo
II. místo
Anna TOMANOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Alena PALDUSOVÁIII. místo
III. místo
Alena PALDUSOVÁ
Iron Fighters, z.s.

LIGHTCONTACT Juniorky -65kg
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁI. místo
I. místo
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Nikola KRÁTKÁII. místo
II. místo
Nikola KRÁTKÁ
KCK team Letohrad

LIGHTCONTACT Juniorky -70kg
Blanka ŠINDLEROVÁI. místo
I. místo
Blanka ŠINDLEROVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Veronika KOHUTOVÁII. místo
II. místo
Veronika KOHUTOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Muži -63kg
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Filip ŠIMEČEKII. místo
II. místo
Filip ŠIMEČEK
Gladiators Gym České Budějovice
Radim JANÁKIII. místo
III. místo
Radim JANÁK
DREAM TEAM kickbox Brno z.s.

LIGHTCONTACT Muži -69kg
Mário PODLUŽANSKÝI. místo
I. místo
Mário PODLUŽANSKÝ
SK KOSAGYM PRAHA
Dimitrov IVELIN-ZDRAVKOVII. místo
II. místo
Dimitrov IVELIN-ZDRAVKOV
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Tomáš JUNGWIRTHIII. místo
III. místo
Tomáš JUNGWIRTH
Gladiators Gym České Budějovice

LIGHTCONTACT Muži -74kg
Jan KLAŠKAI. místo
I. místo
Jan KLAŠKA
SK KOSAGYM PRAHA
Peter NOSALII. místo
II. místo
Peter NOSAL
DREAM TEAM kickbox Brno z.s.
Martin PLACHKÝIII. místo
III. místo
Martin PLACHKÝ
TJ Sokol České Budějovice

LIGHTCONTACT Muži -79kg
Tomáš MÖSTLI. místo
I. místo
Tomáš MÖSTL

Pavel KONČILIII. místo
III. místo
Pavel KONČIL
Karate klub Karlovy Vary

LIGHTCONTACT Muži -84kg
Martin JUSTINI. místo
I. místo
Martin JUSTIN
SK Leon, z.s.
Petr PASTYŘÍKII. místo
II. místo
Petr PASTYŘÍK
SK Leon, z.s.
Tietz MarekIII. místo
III. místo
Tietz Marek
Infinity Progress Team

LIGHTCONTACT Muži -89kg
Radek KAEMERI. místo
I. místo
Radek KAEMER
SKS Arena Kladno
Daniel ŽABAII. místo
II. místo
Daniel ŽABA
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Petr PASTYŘÍKIII. místo
III. místo
Petr PASTYŘÍK
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Muži -94kg
Vojtěch BRZOŇI. místo
I. místo
Vojtěch BRZOŇ
SK Leon, z.s.
Daniel ŽABAIII. místo
III. místo
Daniel ŽABA
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Muži +94kg
Simon SPÁČILI. místo
I. místo
Simon SPÁČIL
DREAM TEAM kickbox Brno z.s.
Jiří TRUNECII. místo
II. místo
Jiří TRUNEC
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Tomáš KVAPILIII. místo
III. místo
Tomáš KVAPIL
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Ženy -55kg
Kristýna VOTAVOVÁI. místo
I. místo
Kristýna VOTAVOVÁ
Grassel gym Praha
Petra KULIŠŤÁKOVÁII. místo
II. místo
Petra KULIŠŤÁKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Nikola TUPÁIII. místo
III. místo
Nikola TUPÁ
Gladiators Gym České Budějovice

LIGHTCONTACT Ženy -60kg
Anna PLAVČANOVÁI. místo
I. místo
Anna PLAVČANOVÁ
SKS Arena Kladno
Eva MERTLÍKOVÁII. místo
II. místo
Eva MERTLÍKOVÁ
LLamaro Martial Arts Club o.s.
Barbora KONVALINKOVÁIII. místo
III. místo
Barbora KONVALINKOVÁ
ARENA FIGHT CLUB BRNO

LIGHTCONTACT Ženy -65kg
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁI. místo
I. místo
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Eva MERTLÍKOVÁII. místo
II. místo
Eva MERTLÍKOVÁ
LLamaro Martial Arts Club o.s.
Tereza HAVLOVÁIII. místo
III. místo
Tereza HAVLOVÁ
Gladiators Gym České Budějovice

LIGHTCONTACT Ženy -70kg
Veronika KOHUTOVÁI. místo
I. místo
Veronika KOHUTOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Tereza HAVLOVÁII. místo
II. místo
Tereza HAVLOVÁ
Gladiators Gym České Budějovice

LIGHTCONTACT Ženy +70kg
Veronika KOHUTOVÁI. místo
I. místo
Veronika KOHUTOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Blanka SOKOLOVÁII. místo
II. místo
Blanka SOKOLOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Veteráni +75kg
p. Pavel PLOCHI. místo
I. místo
p. Pavel PLOCH
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Jan ŠEBAII. místo
II. místo
Jan ŠEBA
SK KOSAGYM PRAHA
Miloš ZERZÁNIII. místo
III. místo
Miloš ZERZÁN
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LOW KICK Muži -63,5kg
Aleš JAVOREKI. místo
I. místo
Aleš JAVOREK
Schejbal's Gym Lovosice
Martin PRÍSLUPSKÝII. místo
II. místo
Martin PRÍSLUPSKÝ
Berka Fight centrum z.s.

LOW KICK Muži -67kg
Tigran MOVZYSIANI. místo
I. místo
Tigran MOVZYSIAN
SK Muay Thai Brno
Martin PLEVAII. místo
II. místo
Martin PLEVA
SK Muay Thai Brno
Jiří KULIŠŤÁKIII. místo
III. místo
Jiří KULIŠŤÁK
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LOW KICK Muži -71kg
Vlastimil BAŘINKAI. místo
I. místo
Vlastimil BAŘINKA
TJ Sokol České Budějovice
Daniel TRÁVNÍČEKII. místo
II. místo
Daniel TRÁVNÍČEK
Iron Fighters, z.s.
Michal MÁLEKIII. místo
III. místo
Michal MÁLEK
KBC Milda Team z.s.

LOW KICK Muži -75kg
Martin VEJVODAII. místo
II. místo
Martin VEJVODA
Iron Fighters, z.s.
Jan FIŠERIII. místo
III. místo
Jan FIŠER
Dentroni Gym Litomyšl

LOW KICK Muži -81kg
Jan HOMOLKAI. místo
I. místo
Jan HOMOLKA
SKS Arena Kladno
David KOUTNÝII. místo
II. místo
David KOUTNÝ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
Ivan VYSLOUŽILIII. místo
III. místo
Ivan VYSLOUŽIL
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

LOW KICK Muži -86kg
Ondřej SRUBEKI. místo
I. místo
Ondřej SRUBEK
Kickbox klub Přerov
Jakub KŇAZEII. místo
II. místo
Jakub KŇAZE
KBC Příbram
Michal LATIOKIII. místo
III. místo
Michal LATIOK
KBC Přerov

LOW KICK Muži -91kg
Petr KAREŠI. místo
I. místo
Petr KAREŠ

Aleš ZELENKAII. místo
II. místo
Aleš ZELENKA
Oddíl bojových sportů Pardubice
Jakub HUČKOIII. místo
III. místo
Jakub HUČKO
KBC Přerov

LOW KICK Muži +91kg
Miroslav SOCHORII. místo
II. místo
Miroslav SOCHOR
Berka Fight centrum z.s.
Pospíšilík AntonínIII. místo
III. místo
Pospíšilík Antonín
KBC Přerov

LOW KICK Ženy -56kg
Michaela KERLEHOVÁII. místo
II. místo
Michaela KERLEHOVÁ
Berka Fight centrum z.s.
Veronika HANISCHOVÁIII. místo
III. místo
Veronika HANISCHOVÁ
KBK Fox Ústí nad Labem

LOW KICK Ženy -60kg
Bc. Martina FENDRICHOVÁI. místo
I. místo
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Lenka BLAŽKOVÁII. místo
II. místo
Lenka BLAŽKOVÁ
Dentroni Gym Litomyšl
Nová ŠTĚPÁNKAIII. místo
III. místo
Nová ŠTĚPÁNKA
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing