Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRMČR
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBY
LIGHTCONTACT Mladší žáci -28kg
Václav ČERNÝI. místo
I. místo
Václav ČERNÝ
HAMMERS GYM z.s.
František POTUŽÁKII. místo
II. místo
František POTUŽÁK
Spolek SoRu gym Chrudim
Radek ŠTÁDLERIII. místo
III. místo
Radek ŠTÁDLER
Škola bojových umění Narama
Miroslav GODŽA
IV. místo
Miroslav GODŽA
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm


LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
Patrik ZÁDĚRAI. místo
I. místo
Patrik ZÁDĚRA
Iron Fighters, z.s.
Jan HAVLÍČEKII. místo
II. místo
Jan HAVLÍČEK
Millenium Gym o.s.
Marek BOUDAIII. místo
III. místo
Marek BOUDA
SK Leon, z.s.
Zdeněk MAREL
IV. místo
Zdeněk MAREL
SK Leon, z.s.


LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
Patrik ZÁDĚRAI. místo
I. místo
Patrik ZÁDĚRA
Iron Fighters, z.s.
Roman PANUŠKAII. místo
II. místo
Roman PANUŠKA
Škola bojových umění Narama
Richard SUCHÝIII. místo
III. místo
Richard SUCHÝ
SK Leon, z.s.
Bohdan BÁRTA
IV. místo
Bohdan BÁRTA
SK Leon, z.s.


LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
Michal BARTŮNĚKI. místo
I. místo
Michal BARTŮNĚK
KBC Příbram
Lukáš SVOBODAII. místo
II. místo
Lukáš SVOBODA
Škola bojových umění Narama
Sebastian BYTYQIIII. místo
III. místo
Sebastian BYTYQI
Schejbal's Gym Lovosice

LIGHTCONTACT Mladší žáci -47kg
Tomáš SZAJKOI. místo
I. místo
Tomáš SZAJKO
Gladiators Gym České Budějovice
Sebastian BYTYQIII. místo
II. místo
Sebastian BYTYQI
Schejbal's Gym Lovosice
Tadeáš RŮŽIČKAIII. místo
III. místo
Tadeáš RŮŽIČKA
SK KOSAGYM PRAHA
Jan KNOTH
IV. místo
Jan KNOTH
ARENA FIGHT CLUB BRNO


LIGHTCONTACT Mladší žáci +47kg
Tadeáš RŮŽIČKAI. místo
I. místo
Tadeáš RŮŽIČKA
SK KOSAGYM PRAHA
Michal POLÍVKAIII. místo
III. místo
Michal POLÍVKA
Spolek SoRu gym Chrudim

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -28kg
Klára JANKOVÁI. místo
I. místo
Klára JANKOVÁ
TJ SPORT MORAVIA
Adéla ŽENATÁII. místo
II. místo
Adéla ŽENATÁ
Millenium Gym o.s.
Aneta MASNÁIII. místo
III. místo
Aneta MASNÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -37kg
Kristýna ZEMKOVÁI. místo
I. místo
Kristýna ZEMKOVÁ

Marie VESELÁII. místo
II. místo
Marie VESELÁ
Fighter's Gym Teplice

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -42kg
Barbora ZETKOVÁI. místo
I. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.
Nikola HAMMEROVÁII. místo
II. místo
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
Simona TITKOVÁIII. místo
III. místo
Simona TITKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Kristýna ZEMKOVÁ
IV. místo
Kristýna ZEMKOVÁ



LIGHTCONTACT Starší žáci -42kg
Jan KOUDELKAI. místo
I. místo
Jan KOUDELKA
Fight Club České Budějovice
Sebastian BYTYQIII. místo
II. místo
Sebastian BYTYQI
Schejbal's Gym Lovosice
Michal MACHIII. místo
III. místo
Michal MACH
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Petr KRÁTKÝ
IV. místo
Petr KRÁTKÝ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.


LIGHTCONTACT Starší žáci -47kg
Filip HLUŠTÍKI. místo
I. místo
Filip HLUŠTÍK
Fight Club České Budějovice
Petr ZÁDĚRAII. místo
II. místo
Petr ZÁDĚRA
Iron Fighters, z.s.
Jan KOUDELKAIII. místo
III. místo
Jan KOUDELKA
Fight Club České Budějovice
Sebastian BYTYQI
IV. místo
Sebastian BYTYQI
Schejbal's Gym Lovosice


LIGHTCONTACT Starší žáci -52kg
Martin BISKUPI. místo
I. místo
Martin BISKUP
SKS Arena Kladno
Dominik PAGURKOII. místo
II. místo
Dominik PAGURKO
HAMMERS GYM z.s.
Václav KŘIVANECIII. místo
III. místo
Václav KŘIVANEC
Škola bojových umění Narama
Petr VYCUDILÍK
IV. místo
Petr VYCUDILÍK
SKS Arena Kladno


LIGHTCONTACT Starší žáci -57kg
Václav ŠKÁVAI. místo
I. místo
Václav ŠKÁVA
Gladiators Gym České Budějovice
Marcello CALVITTIII. místo
II. místo
Marcello CALVITTI
KBK Fox Ústí nad Labem
David KNOTH
IV. místo
David KNOTH
ARENA FIGHT CLUB BRNO


LIGHTCONTACT Starší žáci -63kg
Tomáš CÍSARI. místo
I. místo
Tomáš CÍSAR
TJ SPORT MORAVIA
Jiří KRYCH
IV. místo
Jiří KRYCH
Fight Club České Budějovice


LIGHTCONTACT Starší žáci -69kg
Martin NETRHI. místo
I. místo
Martin NETRH
TJ SPORT MORAVIA
Adam KAVANII. místo
II. místo
Adam KAVAN
SK Kickbox Chodov

LIGHTCONTACT Starší žáci +69kg
Lukáš DVOŘÁKII. místo
II. místo
Lukáš DVOŘÁK
ARENA FIGHT CLUB BRNO

LIGHTCONTACT Starší žákyně -42kg
Nikola HAMMEROVÁI. místo
I. místo
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
Barbora ZETKOVÁII. místo
II. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.
Kateřina PÁNKOVÁIII. místo
III. místo
Kateřina PÁNKOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -46kg
Fabiána BYTYQII. místo
I. místo
Fabiána BYTYQI
Schejbal's Gym Lovosice
Michaela KVĚTONOVÁII. místo
II. místo
Michaela KVĚTONOVÁ
SK Kickbox Chodov
Anna KORBÁŠOVÁIII. místo
III. místo
Anna KORBÁŠOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Starší žákyně -50kg
Sabina HERAINOVAI. místo
I. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.
Aneta URBANOVÁII. místo
II. místo
Aneta URBANOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Fabiána BYTYQIIII. místo
III. místo
Fabiána BYTYQI
Schejbal's Gym Lovosice
Radka CHMELÍKOVÁ
IV. místo
Radka CHMELÍKOVÁ
SK Kickbox Chodov


LIGHTCONTACT Starší žákyně -55kg
Sabina HERAINOVAI. místo
I. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.
Anna DOROTÍKOVÁII. místo
II. místo
Anna DOROTÍKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Vladimíra RAČÁKOVÁIII. místo
III. místo
Vladimíra RAČÁKOVÁ
Fight Club České Budějovice
Daniela BRETTOVÁ
IV. místo
Daniela BRETTOVÁ
SK Kickbox Chodov


LIGHTCONTACT Starší žákyně -60kg
Vladimíra RAČÁKOVÁI. místo
I. místo
Vladimíra RAČÁKOVÁ
Fight Club České Budějovice
Anna TOMANOVÁII. místo
II. místo
Anna TOMANOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -57kg
Jáchym WIESNERI. místo
I. místo
Jáchym WIESNER
Škola bojových umění Narama
Timi HADANGII. místo
II. místo
Timi HADANG
Fight Club České Budějovice
Martin SCHWARZIII. místo
III. místo
Martin SCHWARZ
Gladiators Gym České Budějovice
Miroslav ŠTŮRALA
IV. místo
Miroslav ŠTŮRALA
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm


LIGHTCONTACT Junioři -63kg
Robert BRAŠI. místo
I. místo
Robert BRAŠ
TJ SPORT MORAVIA
Tomáš MALÍKII. místo
II. místo
Tomáš MALÍK
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Junioři -69kg
Dominik KOŽELSKÝI. místo
I. místo
Dominik KOŽELSKÝ

Ladislav HUDLERII. místo
II. místo
Ladislav HUDLER

Václav PYTELIII. místo
III. místo
Václav PYTEL
HAMMERS GYM z.s.
Mirek ČERNÝ
IV. místo
Mirek ČERNÝ
SKS Arena Kladno


LIGHTCONTACT Junioři -74kg
Petr FATKAI. místo
I. místo
Petr FATKA
FIGHTER'S GYM PRAHA
Martin KORDÍKII. místo
II. místo
Martin KORDÍK
SK Kickbox Chodov
Adam KAVANIII. místo
III. místo
Adam KAVAN
SK Kickbox Chodov

LIGHTCONTACT Junioři -84kg
Jan JUŘÍČEKI. místo
I. místo
Jan JUŘÍČEK
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Marek HŮLKAII. místo
II. místo
Marek HŮLKA
Fight Club České Budějovice
David ŠTEKLIII. místo
III. místo
David ŠTEKL
SKS Arena Kladno
Jakub BARNINEC
IV. místo
Jakub BARNINEC
SKS Arena Kladno


LIGHTCONTACT Juniorky -50kg
Fabiána BYTYQII. místo
I. místo
Fabiána BYTYQI
Schejbal's Gym Lovosice
Radka CHMELÍKOVÁII. místo
II. místo
Radka CHMELÍKOVÁ
SK Kickbox Chodov
Michaela KVĚTONOVÁIII. místo
III. místo
Michaela KVĚTONOVÁ
SK Kickbox Chodov

LIGHTCONTACT Juniorky -55kg
Vladimíra RAČÁKOVÁI. místo
I. místo
Vladimíra RAČÁKOVÁ
Fight Club České Budějovice
Daniela BRETTOVÁII. místo
II. místo
Daniela BRETTOVÁ
SK Kickbox Chodov
Markéta KORBÁŠOVÁIII. místo
III. místo
Markéta KORBÁŠOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Juniorky -60kg
Nikola LIŠKOVÁI. místo
I. místo
Nikola LIŠKOVÁ
TJ Sokol České Budějovice
Anna TOMANOVÁII. místo
II. místo
Anna TOMANOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Muži -63kg
Radim JANÁKI. místo
I. místo
Radim JANÁK
DREAM TEAM kickbox Brno z.s.
Martin KORYTÁŘII. místo
II. místo
Martin KORYTÁŘ
DREAM TEAM kickbox Brno z.s.

LIGHTCONTACT Muži -69kg
Mário PODLUŽANSKÝI. místo
I. místo
Mário PODLUŽANSKÝ
SK KOSAGYM PRAHA
Václav PLACHKÝII. místo
II. místo
Václav PLACHKÝ
TJ Sokol České Budějovice
Tomáš TOUFARIII. místo
III. místo
Tomáš TOUFAR
Gladiators Gym České Budějovice
Dalibor LŽIČAŘ
IV. místo
Dalibor LŽIČAŘ



LIGHTCONTACT Muži -74kg
Jan KLAŠKAI. místo
I. místo
Jan KLAŠKA
SK KOSAGYM PRAHA
Mário PODLUŽANSKÝII. místo
II. místo
Mário PODLUŽANSKÝ
SK KOSAGYM PRAHA
Peter NOSALIII. místo
III. místo
Peter NOSAL
DREAM TEAM kickbox Brno z.s.

LIGHTCONTACT Muži -79kg
Jakub PETLÁKI. místo
I. místo
Jakub PETLÁK
DREAM TEAM kickbox Brno z.s.
Pavelka MILANII. místo
II. místo
Pavelka MILAN
Gladiators Gym České Budějovice

LIGHTCONTACT Muži -84kg
Martin JUSTINI. místo
I. místo
Martin JUSTIN
SK Leon, z.s.
Petr PASTYŘÍKII. místo
II. místo
Petr PASTYŘÍK
SK Leon, z.s.
Michal BÍLEKIII. místo
III. místo
Michal BÍLEK
SK KOSAGYM PRAHA
David HRUBÝ
IV. místo
David HRUBÝ



LIGHTCONTACT Muži -89kg
Radek KAEMERI. místo
I. místo
Radek KAEMER
SKS Arena Kladno
Martin JUSTINII. místo
II. místo
Martin JUSTIN
SK Leon, z.s.
Daniel ŽABAIII. místo
III. místo
Daniel ŽABA
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Vít BULA
IV. místo
Vít BULA
Tiger club Zlín,spolek


LIGHTCONTACT Muži -94kg
Vojtěch BRZOŇI. místo
I. místo
Vojtěch BRZOŇ
SK Leon, z.s.
Daniel ŽABAII. místo
II. místo
Daniel ŽABA
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Vít BULAIII. místo
III. místo
Vít BULA
Tiger club Zlín,spolek

LIGHTCONTACT Muži +94kg
Jiří ROSYPALI. místo
I. místo
Jiří ROSYPAL
Dentroni Gym Litomyšl
Petr KUČERAII. místo
II. místo
Petr KUČERA
SKS Arena Kladno
Simon SPÁČILIII. místo
III. místo
Simon SPÁČIL
DREAM TEAM kickbox Brno z.s.

LIGHTCONTACT Ženy -55kg
Kristýna VOTAVOVÁI. místo
I. místo
Kristýna VOTAVOVÁ
Grassel gym Praha
Karla PELDOVÁII. místo
II. místo
Karla PELDOVÁ
Fight Club České Budějovice
Petra KULIŠŤÁKOVÁIII. místo
III. místo
Petra KULIŠŤÁKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Ženy -60kg
Anna PLAVČANOVÁI. místo
I. místo
Anna PLAVČANOVÁ
SKS Arena Kladno
Eva MERTLÍKOVÁII. místo
II. místo
Eva MERTLÍKOVÁ
LLamaro Martial Arts Club o.s.
Barbora KONVALINKOVÁIII. místo
III. místo
Barbora KONVALINKOVÁ
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Lenka KOLÁŘOVÁ
IV. místo
Lenka KOLÁŘOVÁ
Fight Club České Budějovice


LIGHTCONTACT Ženy -65kg
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁI. místo
I. místo
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Anna PLAVČANOVÁII. místo
II. místo
Anna PLAVČANOVÁ
SKS Arena Kladno
Eva MERTLÍKOVÁIII. místo
III. místo
Eva MERTLÍKOVÁ
LLamaro Martial Arts Club o.s.
Lenka KOLÁŘOVÁ
IV. místo
Lenka KOLÁŘOVÁ
Fight Club České Budějovice


LIGHTCONTACT Ženy +70kg
Veronika KOHUTOVÁI. místo
I. místo
Veronika KOHUTOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Blanka SOKOLOVÁII. místo
II. místo
Blanka SOKOLOVÁ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Micková MichaelaIII. místo
III. místo
Micková Michaela
Kickboxing Baník Most

LOW KICK Muži -60kg
Jiří ŠTÁDLERI. místo
I. místo
Jiří ŠTÁDLER
Škola bojových umění Narama
Miroslav DUBOVICKÝII. místo
II. místo
Miroslav DUBOVICKÝ
Schejbal's Gym Lovosice

LOW KICK Muži -63,5kg
Aleš JAVOREKI. místo
I. místo
Aleš JAVOREK
Schejbal's Gym Lovosice
Martin PRÍSLUPSKÝII. místo
II. místo
Martin PRÍSLUPSKÝ
Berka Fight centrum z.s.

LOW KICK Muži -67kg
Tigran MOVZYSIANI. místo
I. místo
Tigran MOVZYSIAN
SK Muay Thai Brno
Michal VACEKIII. místo
III. místo
Michal VACEK
ARENA FIGHT CLUB BRNO

LOW KICK Muži -71kg
Marek SVITEKI. místo
I. místo
Marek SVITEK
SK KOSAGYM PRAHA
Vlastimil BAŘINKAII. místo
II. místo
Vlastimil BAŘINKA
TJ Sokol České Budějovice

LOW KICK Muži -75kg
Petr GOMBITAII. místo
II. místo
Petr GOMBITA
Schejbal's Gym Lovosice
Michal ŠTĚPÁNEKIII. místo
III. místo
Michal ŠTĚPÁNEK
Berka Fight centrum z.s.

LOW KICK Muži -81kg
Jan HOMOLKAI. místo
I. místo
Jan HOMOLKA
SKS Arena Kladno
Jakub SIVÁKII. místo
II. místo
Jakub SIVÁK
Škola bojových umění Narama
Michal LATIOKIII. místo
III. místo
Michal LATIOK
KBC Přerov
Valentín HURTUK
IV. místo
Valentín HURTUK
Berka Fight centrum z.s.


LOW KICK Muži -86kg
Georgij FIBICHI. místo
I. místo
Georgij FIBICH
Gladiators Gym České Budějovice
Jakub KŇAZEII. místo
II. místo
Jakub KŇAZE
KBC Příbram
Ondřej SRUBEKIII. místo
III. místo
Ondřej SRUBEK
Kickbox klub Přerov

LOW KICK Muži -91kg
Petr KAREŠI. místo
I. místo
Petr KAREŠ

Stanislav GODLAII. místo
II. místo
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice
Aleš ZELENKAIII. místo
III. místo
Aleš ZELENKA
Oddíl bojových sportů Pardubice