Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuAkce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRMČR
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKYPartneři
TOP TENAgentura TTC s.r.o.PrahaPretass, s.r.o.Thai delicatesMAKO CAR s.r.o.
ČNES a.s.Faster CZ spol. s r.o.Peakpoint promotion s.r.o.Comimpex, spol. s r.o.Štěpánek AutoAutodoprava Rezek s.r.o.

JEDNOTLIVCIKLUBY
POINTS FIGHTING Mladší žáci -28kg
Michael FEJSÁKI. místo
I. místo
Michael FEJSÁK
SK KOSAGYM KADAŇ
Bára JURÁŠOVÁII. místo
II. místo
Bára JURÁŠOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora

POINTS FIGHTING Mladší žáci -32kg
Jakub JUHARI. místo
I. místo
Jakub JUHAR
SK KOSAGYM KADAŇ
Marek BOUDAII. místo
II. místo
Marek BOUDA
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žáci -37kg
Richard SUCHÝI. místo
I. místo
Richard SUCHÝ
SK Leon, z.s.
Jakub BAŠTAII. místo
II. místo
Jakub BAŠTA
Fighter's Gym Teplice
Martin HAUSERIII. místo
III. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
Nikola HEREJKOVÁI. místo
I. místo
Nikola HEREJKOVÁ
SK KOSAGYM KADAŇ
Kristýna ZEMKOVÁII. místo
II. místo
Kristýna ZEMKOVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -47kg
Barbora ZETKOVÁI. místo
I. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.
Adéla KNOPOVÁII. místo
II. místo
Adéla KNOPOVÁ
SK KOSAGYM KADAŇ

POINTS FIGHTING Starší žáci -42kg
Zdeněk KOLAFAI. místo
I. místo
Zdeněk KOLAFA
Fighter's Gym Teplice
Matouš STEHLÍKII. místo
II. místo
Matouš STEHLÍK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Starší žáci -52kg
Martin BISKUPI. místo
I. místo
Martin BISKUP
SKS Arena Kladno
Michal ŠTINGLII. místo
II. místo
Michal ŠTINGL
SK KOSAGYM KADAŇ
Petr VYCUDILÍKIII. místo
III. místo
Petr VYCUDILÍK
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Starší žáci -57kg
Jan ŠEBAI. místo
I. místo
Jan ŠEBA
SK KOSAGYM PRAHA
Jan HANZALÍKII. místo
II. místo
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno
Jan KAPOUNIII. místo
III. místo
Jan KAPOUN
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Starší žáci -63kg
Michal NEUMANNI. místo
I. místo
Michal NEUMANN
SKS Arena Kladno
Adam KAVANII. místo
II. místo
Adam KAVAN
SK Kickbox Chodov

POINTS FIGHTING Starší žáci +69kg
Adam KAVANI. místo
I. místo
Adam KAVAN
SK Kickbox Chodov
Jakub ELZNICII. místo
II. místo
Jakub ELZNIC
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Starší žákyně -50kg
Sabina HERAINOVAI. místo
I. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.
Barbora ZETKOVÁII. místo
II. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Junioři -57kg
Jan ŠEBAI. místo
I. místo
Jan ŠEBA
SK KOSAGYM PRAHA
Jan HANZALÍKII. místo
II. místo
Jan HANZALÍK
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Junioři -63kg
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Václav KAVANII. místo
II. místo
Václav KAVAN
SK Kickbox Chodov
Tomáš TOPORIII. místo
III. místo
Tomáš TOPOR
Sportfight gym o.s.

POINTS FIGHTING Junioři -69kg
Pavel BENEDIKTI. místo
I. místo
Pavel BENEDIKT
SK Leon, z.s.
Lukáš ŠEBAII. místo
II. místo
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's
Jaroslav FILIII. místo
III. místo
Jaroslav FIL
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.

POINTS FIGHTING Junioři -74kg
Petr FATKAI. místo
I. místo
Petr FATKA
FIGHTER'S GYM PRAHA
Adam KAVANII. místo
II. místo
Adam KAVAN
SK Kickbox Chodov

POINTS FIGHTING Junioři -79kg
Benedikt OUBEDATI. místo
I. místo
Benedikt OUBEDAT
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Martin KORDÍKII. místo
II. místo
Martin KORDÍK
SK Kickbox Chodov

POINTS FIGHTING Junioři -94kg
Marek KUBÁŇI. místo
I. místo
Marek KUBÁŇ
SK Leon, z.s.
Lukáš MEZERAII. místo
II. místo
Lukáš MEZERA
SKS Arena Kladno
Jakub ELZNICIII. místo
III. místo
Jakub ELZNIC
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Juniorky -70kg
Blanka ŠINDLEROVÁI. místo
I. místo
Blanka ŠINDLEROVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Kristýna JACHNICKÁII. místo
II. místo
Kristýna JACHNICKÁ
SK KOSAGYM PRAHA

POINTS FIGHTING Muži -63kg
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Jan ŠEBAII. místo
II. místo
Jan ŠEBA
SK KOSAGYM PRAHA

POINTS FIGHTING Muži -69kg
Michal NĚMEČEKI. místo
I. místo
Michal NĚMEČEK
Martin Zavoral Team Fighter's
Lukáš ŠEBAII. místo
II. místo
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's
David MÖSTLIII. místo
III. místo
David MÖSTL
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Muži -74kg
Petr FATKAI. místo
I. místo
Petr FATKA
FIGHTER'S GYM PRAHA
Jan ARNOŠTII. místo
II. místo
Jan ARNOŠT
No Gravity
Jonáš PAULIII. místo
III. místo
Jonáš PAUL
No Gravity

POINTS FIGHTING Muži -84kg
Tomáš MÖSTLI. místo
I. místo
Tomáš MÖSTL

Tomáš KARELII. místo
II. místo
Tomáš KAREL
SK KOSAGYM PRAHA
Roman ZEYKANIII. místo
III. místo
Roman ZEYKAN
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.

POINTS FIGHTING Muži -94kg
Petr TAHALI. místo
I. místo
Petr TAHAL
SK KOSAGYM PRAHA
Jan HÁROVNÍKII. místo
II. místo
Jan HÁROVNÍK
SK KOSAGYM PRAHA
Anton BŘEZINAIII. místo
III. místo
Anton BŘEZINA
SK KOSAGYM PRAHA

POINTS FIGHTING Muži +94kg
Petr KOTÍKI. místo
I. místo
Petr KOTÍK
SK KOSAGYM PRAHA
Pavel BENEDIKTII. místo
II. místo
Pavel BENEDIKT
SK Leon, z.s.
David MÖSTLIII. místo
III. místo
David MÖSTL
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Ženy -70kg
Blanka ŠINDLEROVÁI. místo
I. místo
Blanka ŠINDLEROVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Kateřina GALLUSOVAII. místo
II. místo
Kateřina GALLUSOVA
SK KOSAGYM PRAHA
Petra KUBÁSKOVÁIII. místo
III. místo
Petra KUBÁSKOVÁ
SK KOSAGYM PRAHA

POINTS FIGHTING Ženy +70kg
Kateřina GALLUSOVAI. místo
I. místo
Kateřina GALLUSOVA
SK KOSAGYM PRAHA
Martina RŮŽIČKOVÁII. místo
II. místo
Martina RŮŽIČKOVÁ
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Veteráni +75kg
p. Pavel PLOCHI. místo
I. místo
p. Pavel PLOCH
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Petr VALDMANII. místo
II. místo
Petr VALDMAN
Valdman's gym Kutná Hora

FULLCONTACT Muži -60kg
Bohdan VOLOSHINI. místo
I. místo
Bohdan VOLOSHIN
Berka Fight centrum z.s.
Miroslav DUBOVICKÝII. místo
II. místo
Miroslav DUBOVICKÝ
Schejbal's Gym Lovosice

FULLCONTACT Muži -63kg
Aleš JAVOREKI. místo
I. místo
Aleš JAVOREK
Schejbal's Gym Lovosice
Vavřinec HRACHII. místo
II. místo
Vavřinec HRACH
Pankration gym z.s.
Rodolfo MARŠÍKIII. místo
III. místo
Rodolfo MARŠÍK
KOBRA KLADNO

FULLCONTACT Muži -67kg
Mário PODLUŽANSKÝI. místo
I. místo
Mário PODLUŽANSKÝ
SK KOSAGYM PRAHA
Aleš BRŮNAII. místo
II. místo
Aleš BRŮNA
Kickboxing Baník Most
Michal VACEKIII. místo
III. místo
Michal VACEK
ARENA FIGHT CLUB BRNO

FULLCONTACT Muži -71kg
Ing. Jan FENDRICHI. místo
I. místo
Ing. Jan FENDRICH
Iron Fighters, z.s.
Jakub HONEKII. místo
II. místo
Jakub HONEK
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Petr GOMBITAIII. místo
III. místo
Petr GOMBITA
Schejbal's Gym Lovosice

FULLCONTACT Muži -75kg
Jura VASILIŠINI. místo
I. místo
Jura VASILIŠIN
KBC Příbram
Lukáš ŠIMEKII. místo
II. místo
Lukáš ŠIMEK
SKP RAPID PLZEŇ z.s.
Tomáš BEZVODAIII. místo
III. místo
Tomáš BEZVODA
Berka Fight centrum z.s.

FULLCONTACT Muži -81kg
Tonny PACANDAI. místo
I. místo
Tonny PACANDA
Nordic Body Sport
Valentín HURTUKII. místo
II. místo
Valentín HURTUK
Berka Fight centrum z.s.
David MEDUNAIII. místo
III. místo
David MEDUNA
G-Titán Žatec

FULLCONTACT Muži -86kg
Georgij FIBICHI. místo
I. místo
Georgij FIBICH
Gladiators Gym České Budějovice
Petr KAREŠII. místo
II. místo
Petr KAREŠ

Jakub ČAMEKIII. místo
III. místo
Jakub ČAMEK
SKS Arena Kladno

FULLCONTACT Muži -91kg
Ševčík PavelII. místo
II. místo
Ševčík Pavel
Iron Fighters, z.s.
Aleš ZELENKAIII. místo
III. místo
Aleš ZELENKA
Oddíl bojových sportů Pardubice

FULLCONTACT Muži +91kg
Miroslav SOCHORI. místo
I. místo
Miroslav SOCHOR
Berka Fight centrum z.s.
Dan KRIPNERII. místo
II. místo
Dan KRIPNER
SKBU HOSTIVAŘ Praha
Martin KOUCKYIII. místo
III. místo
Martin KOUCKY
Oddíl bojových sportů Pardubice

FULLCONTACT Ženy -52kg
Monika HUPCEJOVÁI. místo
I. místo
Monika HUPCEJOVÁ
Grassel gym Praha
Bára PACHMANOVÁII. místo
II. místo
Bára PACHMANOVÁ
SKBU HOSTIVAŘ Praha

FULLCONTACT Ženy -60kg
Bc. Martina FENDRICHOVÁI. místo
I. místo
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Klára LOCHOVÁII. místo
II. místo
Klára LOCHOVÁ
SK Kickbox Chodov

FULLCONTACT Ženy +70kg
Pavlína TOŽIČKOVÁII. místo
II. místo
Pavlína TOŽIČKOVÁ
Nordic Body Sport

K-1 Muži -60kg
Ing. Ruslan SHAKHALDAEVI. místo
I. místo
Ing. Ruslan SHAKHALDAEV
KBC Příbram

K-1 Muži -63kg
Jiří ŠTÁDLERI. místo
I. místo
Jiří ŠTÁDLER
Škola bojových umění Narama
Jiří VESELÝII. místo
II. místo
Jiří VESELÝ
KBC Příbram

K-1 Muži -67kg
Tigran MOVZYSIANI. místo
I. místo
Tigran MOVZYSIAN
SK Muay Thai Brno
Max FRAJERII. místo
II. místo
Max FRAJER
SKBU HOSTIVAŘ Praha
Hayk MKRTCHYANIII. místo
III. místo
Hayk MKRTCHYAN
Grassel gym Praha

K-1 Muži -71kg
Vlastimil BAŘINKAI. místo
I. místo
Vlastimil BAŘINKA
TJ Sokol České Budějovice
Marek SVITEKII. místo
II. místo
Marek SVITEK
SK KOSAGYM PRAHA
David HUNANYANIII. místo
III. místo
David HUNANYAN
Grassel gym Praha

K-1 Muži -75kg
Pavel HENNRICHI. místo
I. místo
Pavel HENNRICH
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
Marek FUKSAII. místo
II. místo
Marek FUKSA
KBC Milda Team z.s.

K-1 Muži -81kg
Jan HOMOLKAI. místo
I. místo
Jan HOMOLKA
SKS Arena Kladno
Jan BROŽÍČEKII. místo
II. místo
Jan BROŽÍČEK
SKBU HOSTIVAŘ Praha
David MEDUNAIII. místo
III. místo
David MEDUNA
G-Titán Žatec

K-1 Muži -86kg
Ondřej SRUBEKI. místo
I. místo
Ondřej SRUBEK
Kickbox klub Přerov
Petr KAREŠII. místo
II. místo
Petr KAREŠ

Tomáš ONDERKAIII. místo
III. místo
Tomáš ONDERKA
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

K-1 Muži -91kg
Jan VLASÁKI. místo
I. místo
Jan VLASÁK

Marian TŮMAII. místo
II. místo
Marian TŮMA
Berka Fight centrum z.s.
Stanislav GODLAIII. místo
III. místo
Stanislav GODLA
Schejbal's Gym Lovosice

K-1 Muži +91kg
Miroslav SOCHORI. místo
I. místo
Miroslav SOCHOR
Berka Fight centrum z.s.
Josef VESELÝII. místo
II. místo
Josef VESELÝ
KBC Příbram

K-1 Ženy -60kg
Bc. Martina FENDRICHOVÁI. místo
I. místo
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Jitka HOLUBOVÁII. místo
II. místo
Jitka HOLUBOVÁ
Macak's GYM Pardubice

FORMY - HARD STYLE Junioři
Ondřej ČECHI. místo
I. místo
Ondřej ČECH
KOBRA KLADNO
Miloš JANŮII. místo
II. místo
Miloš JANŮ

Jakub ELZNICIII. místo
III. místo
Jakub ELZNIC
Karate klub Kladno

FORMY - HARD STYLE Muži
Jonáš PETŘÍKI. místo
I. místo
Jonáš PETŘÍK
SK KOSAGYM PRAHA
Matouš BRICHCÍNII. místo
II. místo
Matouš BRICHCÍN

Miloš JANŮIII. místo
III. místo
Miloš JANŮ


FORMY - HARD STYLE Ženy
Alena NAVRÁTILOVÁI. místo
I. místo
Alena NAVRÁTILOVÁ

Martina RŮŽIČKOVÁII. místo
II. místo
Martina RŮŽIČKOVÁ
Karate klub Kladno

FORMY - HARD STYLE Chlapci
Ondřej ČECHI. místo
I. místo
Ondřej ČECH
KOBRA KLADNO
David ALEŠII. místo
II. místo
David ALEŠ
Karate klub Kladno
Jakub ELZNICIII. místo
III. místo
Jakub ELZNIC
Karate klub Kladno

FORMY - HARD STYLE Dívky
Alena NAVRÁTILOVÁI. místo
I. místo
Alena NAVRÁTILOVÁ

Magda KOUKOLÍKOVÁII. místo
II. místo
Magda KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno
Anna KOUKOLÍKOVÁIII. místo
III. místo
Anna KOUKOLÍKOVÁ
Karate klub Kladno

FORMY - SOFT STYLE Muži
Petr VACULÍNI. místo
I. místo
Petr VACULÍN
WU-SHU Pelhřimov
Martina RŮŽIČKOVÁII. místo
II. místo
Martina RŮŽIČKOVÁ
Karate klub Kladno
David ALEŠIII. místo
III. místo
David ALEŠ
Karate klub Kladno

FORMY - SOFT STYLE Chlapci
David MOTHEJLI. místo
I. místo
David MOTHEJL
KOBRA KLADNO
David ALEŠII. místo
II. místo
David ALEŠ
Karate klub Kladno
Martin HAUSERIII. místo
III. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.