Akce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRSvětový pohár
HLAVNÍ STRANAFOTOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBY
POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
Barbora ZETKOVÁIII. místo
III. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -47kg
Tomáš CÍSARIII. místo
III. místo
Tomáš CÍSAR
TJ SPORT MORAVIA

POINTS FIGHTING Starší žáci -63kg
Marcel TANCOŠIII. místo
III. místo
Marcel TANCOŠ
TJ SPORT MORAVIA

POINTS FIGHTING Starší žáci -69kg
Martin NETRHIII. místo
III. místo
Martin NETRH
TJ SPORT MORAVIA

POINTS FIGHTING Junioři -57kg
Vojtěch KOTRBAIII. místo
III. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Junioři -63kg
Pavel BENEDIKTII. místo
II. místo
Pavel BENEDIKT
SK Leon, z.s.
Lukáš ŠEBAIII. místo
III. místo
Lukáš ŠEBA
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Junioři -69kg
Michal NĚMEČEKII. místo
II. místo
Michal NĚMEČEK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Junioři -74kg
Petr FATKAIII. místo
III. místo
Petr FATKA
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Junioři -79kg
Filip STRAJČEVI. místo
I. místo
Filip STRAJČEV
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Juniorky -60kg
Hedvika ZOFOVÁI. místo
I. místo
Hedvika ZOFOVÁ
SK Leon, z.s.
Kristýna JACHNICKÁIII. místo
III. místo
Kristýna JACHNICKÁ
SK KOSAGYM PRAHA

POINTS FIGHTING Juniorky -65kg
Blanka ŠINDLEROVÁI. místo
I. místo
Blanka ŠINDLEROVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Muži -69kg
Michal NĚMEČEKIII. místo
III. místo
Michal NĚMEČEK
Martin Zavoral Team Fighter's

POINTS FIGHTING Muži -79kg
Roman ZEYKANIII. místo
III. místo
Roman ZEYKAN
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.

POINTS FIGHTING Muži -84kg
Martin JUSTINIII. místo
III. místo
Martin JUSTIN
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Ženy -65kg
Blanka ŠINDLEROVÁII. místo
II. místo
Blanka ŠINDLEROVÁ
Martin Zavoral Team Fighter's
Kristýna JACHNICKÁIII. místo
III. místo
Kristýna JACHNICKÁ
SK KOSAGYM PRAHA

LIGHTCONTACT Starší žáci -47kg
Jan ŠEBAI. místo
I. místo
Jan ŠEBA
SK KOSAGYM PRAHA
Tomáš CÍSARIII. místo
III. místo
Tomáš CÍSAR
TJ SPORT MORAVIA

LIGHTCONTACT Starší žáci -69kg
Martin NETRHIII. místo
III. místo
Martin NETRH
TJ SPORT MORAVIA

LIGHTCONTACT Starší žákyně -42kg
Sabina HERAINOVAI. místo
I. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -57kg
Vojtěch KOTRBAIII. místo
III. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -63kg
Pavel BENEDIKTI. místo
I. místo
Pavel BENEDIKT
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -74kg
Petr FATKAII. místo
II. místo
Petr FATKA
FIGHTER'S GYM PRAHA

LIGHTCONTACT Junioři -79kg
Filip STRAJČEVI. místo
I. místo
Filip STRAJČEV
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -89kg
Robin ČERVENKAI. místo
I. místo
Robin ČERVENKA
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Juniorky -60kg
Kristýna JACHNICKÁIII. místo
III. místo
Kristýna JACHNICKÁ
SK KOSAGYM PRAHA
Hedvika ZOFOVÁIII. místo
III. místo
Hedvika ZOFOVÁ
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Juniorky -65kg
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁI. místo
I. místo
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Muži -79kg
Roman ZEYKANI. místo
I. místo
Roman ZEYKAN
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.

LIGHTCONTACT Muži -84kg
Martin JUSTINIII. místo
III. místo
Martin JUSTIN
SK Leon, z.s.

LIGHTCONTACT Muži -89kg
Vojtěch BRZOŇIII. místo
III. místo
Vojtěch BRZOŇ
SK Leon, z.s.

FULLCONTACT Muži -75kg
Ing. Jan FENDRICHIII. místo
III. místo
Ing. Jan FENDRICH
Iron Fighters, z.s.

FULLCONTACT Ženy -56kg
Eva LÍŠKOVÁI. místo
I. místo
Eva LÍŠKOVÁ
TKBC Praha

FULLCONTACT Ženy -65kg
Bc. Martina FENDRICHOVÁII. místo
II. místo
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.

LOW KICK Ženy -70kg
Aneta KUČEROVÁII. místo
II. místo
Aneta KUČEROVÁ
Berka Fight centrum z.s.

ORIENTAL Muži -60kg
René BLAŽEJOVSKÝIII. místo
III. místo
René BLAŽEJOVSKÝ
Macak's GYM Pardubice

ORIENTAL Muži -67kg
Tomáš BERANIII. místo
III. místo
Tomáš BERAN
KBK Fox Ústí nad Labem

ORIENTAL Muži -81kg
Jan BROŽÍČEKIII. místo
III. místo
Jan BROŽÍČEK
SKBU HOSTIVAŘ Praha

ORIENTAL Muži -86kg
Ondřej SRUBEKII. místo
II. místo
Ondřej SRUBEK
Kickbox klub Přerov

ORIENTAL Ženy -56kg

ORIENTAL Ženy -60kg
Renáta SYCHROVÁIII. místo
III. místo
Renáta SYCHROVÁ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

ORIENTAL Ženy -65kg
Martina JINDROVÁI. místo
I. místo
Martina JINDROVÁ


AERO-KICKBOXING JEDNOTLIVCI Ženy
Iva SEMERÁDOVÁIII. místo
III. místo
Iva SEMERÁDOVÁ


AERO-KICKBOXING TEAM ŽENY
Anna ŠOREJSOVÁIII. místo
III. místo
Anna ŠOREJSOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Jitka MORAVCOVÁIII. místo
III. místo
Jitka MORAVCOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Kateřina HUŠKOVÁIII. místo
III. místo
Kateřina HUŠKOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora