Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRNárodní pohár Morava
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBY
LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
Richard SUCHÝII. místo
II. místo
Richard SUCHÝ
SK Leon, z.s.
Petr KRÁTKÝIII. místo
III. místo
Petr KRÁTKÝ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -37kg
Barbora ZETKOVÁI. místo
I. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.
Nikola HAMMEROVÁII. místo
II. místo
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
Barbora ČIHÁKOVÁIII. místo
III. místo
Barbora ČIHÁKOVÁ
Millenium Gym o.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -47kg
Dominik PAGURKOI. místo
I. místo
Dominik PAGURKO
HAMMERS GYM z.s.
Miroslav ŠTŮRALAII. místo
II. místo
Miroslav ŠTŮRALA
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Starší žáci -52kg
Vlastimil HRDLIČKAI. místo
I. místo
Vlastimil HRDLIČKA
HAMMERS GYM z.s.
Tomáš CÍSARII. místo
II. místo
Tomáš CÍSAR
TJ SPORT MORAVIA
Aleš MARTÍNEKIII. místo
III. místo
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Starší žáci -57kg
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Matěj PEŇÁZII. místo
II. místo
Matěj PEŇÁZ
ARENA FIGHT CLUB BRNO

LIGHTCONTACT Starší žáci -63kg
Marcel TANCOŠI. místo
I. místo
Marcel TANCOŠ
TJ SPORT MORAVIA
Jiří KULIŠŤÁKII. místo
II. místo
Jiří KULIŠŤÁK
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Starší žáci -69kg
Martin NETRHI. místo
I. místo
Martin NETRH
TJ SPORT MORAVIA
Michal DOROTÍKII. místo
II. místo
Michal DOROTÍK
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LIGHTCONTACT Starší žákyně -46kg
Sabina HERAINOVAI. místo
I. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.
Adéla BUŇATOVÁII. místo
II. místo
Adéla BUŇATOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Elisabeth ŠMERDOVÁIII. místo
III. místo
Elisabeth ŠMERDOVÁ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -65kg
Veronika KOHUTOVÁI. místo
I. místo
Veronika KOHUTOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Věra ANDĚLOVÁII. místo
II. místo
Věra ANDĚLOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Klára CHODOROVÁIII. místo
III. místo
Klára CHODOROVÁ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -69kg
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Ladislav HUDLERIII. místo
III. místo
Ladislav HUDLER
Kick Box club Mariánské Lázně

LIGHTCONTACT Junioři -74kg
Tomáš TARANTI. místo
I. místo
Tomáš TARANT
Kick Box club Mariánské Lázně
Antonín TOMANII. místo
II. místo
Antonín TOMAN
HAMMERS GYM z.s.
Sofian KISSARLIIII. místo
III. místo
Sofian KISSARLI
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Junioři -79kg
Jiří DVOŘÁKII. místo
II. místo
Jiří DVOŘÁK
ARENA FIGHT CLUB BRNO

LIGHTCONTACT Junioři -94kg
Robin ČERVENKAI. místo
I. místo
Robin ČERVENKA
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Juniorky -50kg
Olga VANKOVÁI. místo
I. místo
Olga VANKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Veronika HANISCHOVÁII. místo
II. místo
Veronika HANISCHOVÁ
KBK Fox Ústí nad Labem

LIGHTCONTACT Juniorky -55kg
Anna TOMANOVÁI. místo
I. místo
Anna TOMANOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Petra KULIŠŤÁKOVÁII. místo
II. místo
Petra KULIŠŤÁKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Natalie JOZKOVÁIII. místo
III. místo
Natalie JOZKOVÁ
TJ SPORT MORAVIA

LIGHTCONTACT Juniorky -65kg
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁI. místo
I. místo
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Hedvika ZOFOVÁII. místo
II. místo
Hedvika ZOFOVÁ
SK Leon, z.s.
Pavlína HÝBLOVÁIII. místo
III. místo
Pavlína HÝBLOVÁ
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Muži -63kg
Lukáš TARANTI. místo
I. místo
Lukáš TARANT
Kick Box club Mariánské Lázně

LIGHTCONTACT Muži -69kg
Vlastimil BAŘINKAI. místo
I. místo
Vlastimil BAŘINKA
TJ Sokol České Budějovice
Michal OSLIZLOKII. místo
II. místo
Michal OSLIZLOK
DREAM TEAM kickbox Brno z.s.

LIGHTCONTACT Muži -74kg
Peter NOSALI. místo
I. místo
Peter NOSAL
DREAM TEAM kickbox Brno z.s.
Václav PLACHKÝII. místo
II. místo
Václav PLACHKÝ
TJ Sokol České Budějovice
Ondra KOHOUTIII. místo
III. místo
Ondra KOHOUT
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Muži -79kg
Jan HOMOLKAI. místo
I. místo
Jan HOMOLKA
SKS Arena Kladno
Martin JUSTINII. místo
II. místo
Martin JUSTIN
SK Leon, z.s.
Martin PLACHKÝIII. místo
III. místo
Martin PLACHKÝ
TJ Sokol České Budějovice

LIGHTCONTACT Muži -89kg
Vojtěch BRZOŇI. místo
I. místo
Vojtěch BRZOŇ
SK Leon, z.s.
Jiří ROSYPALII. místo
II. místo
Jiří ROSYPAL
Dentroni Gym Litomyšl
Daniel VYORALIII. místo
III. místo
Daniel VYORAL
Taekwon-do ITF Zlín

LIGHTCONTACT Muži +94kg
Tomáš KVAPILI. místo
I. místo
Tomáš KVAPIL
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Miloš ZERZÁNII. místo
II. místo
Miloš ZERZÁN
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

LIGHTCONTACT Ženy -55kg
Renata HAVELKOVÁI. místo
I. místo
Renata HAVELKOVÁ
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm
Ivana HANZLOVÁII. místo
II. místo
Ivana HANZLOVÁ
DREAM TEAM kickbox Brno z.s.

LOW KICK Muži -67kg
Tomáš BERANI. místo
I. místo
Tomáš BERAN
KBK Fox Ústí nad Labem
Michal SISÁKIII. místo
III. místo
Michal SISÁK
Oddíl bojových sportů Pardubice

LOW KICK Muži -71kg
Adam HUBOCKÝI. místo
I. místo
Adam HUBOCKÝ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
Radek BRIGULAIII. místo
III. místo
Radek BRIGULA
KBK Fox Ústí nad Labem

LOW KICK Muži -81kg
Roman PROCHÁZKAI. místo
I. místo
Roman PROCHÁZKA
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
David KOUTNÝII. místo
II. místo
David KOUTNÝ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
Martin SCHACHLIII. místo
III. místo
Martin SCHACHL
ASIA GYM SPORT Rožnov p. Radhoštěm

LOW KICK Muži -91kg
Petr KAREŠI. místo
I. místo
Petr KAREŠ
FIGHTER'S GYM PRAHA
Aleš ZELENKAII. místo
II. místo
Aleš ZELENKA
Oddíl bojových sportů Pardubice

LOW KICK Ženy -56kg
Alena HOLÁI. místo
I. místo
Alena HOLÁ
Shaolin Tigers Domažlice
Tereza LOUŽILOVÁII. místo
II. místo
Tereza LOUŽILOVÁ
Pankration gym z.s.