Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRNárodní pohár Čechy
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKYHlavní partner
Café Bar Modrá zahrada

JEDNOTLIVCIKLUBY
POINTS FIGHTING Muži +94kg
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Michal ŠTORKÁNII. místo
II. místo
Michal ŠTORKÁN
Spartak Žebrák- Muay Thai/Kickboxing
Tomáš POLÁKIII. místo
III. místo
Tomáš POLÁK
FIGHTER'S GYM PRAHA

FULLCONTACT Muži -63kg
Martin JANČOVIČI. místo
I. místo
Martin JANČOVIČ
KBK Fox Ústí nad Labem
Michal VACEKIII. místo
III. místo
Michal VACEK
ARENA FIGHT CLUB BRNO

FULLCONTACT Muži -67kg
Jan OTEVŘELI. místo
I. místo
Jan OTEVŘEL
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Aleš HRÁCHII. místo
II. místo
Aleš HRÁCH
KOBRA KLADNO

FULLCONTACT Muži -75kg

FULLCONTACT Muži -81kg
Jiří NESRSTAI. místo
I. místo
Jiří NESRSTA
SKBU HOSTIVAŘ Praha
Jiří CHMELÍČEKII. místo
II. místo
Jiří CHMELÍČEK
BC Žižkov

FULLCONTACT Ženy +70kg
Bc. Martina FENDRICHOVÁI. místo
I. místo
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Simona BOOROVÁII. místo
II. místo
Simona BOOROVÁ
Berka Fight centrum z.s.

K-1 Muži -60kg
René BLAŽEJOVSKÝI. místo
I. místo
René BLAŽEJOVSKÝ
Macak's GYM Pardubice
Pavel KRINERTII. místo
II. místo
Pavel KRINERT
KBK Fox Ústí nad Labem

K-1 Muži -67kg
Tomáš BERANI. místo
I. místo
Tomáš BERAN
KBK Fox Ústí nad Labem
Max FRAJERII. místo
II. místo
Max FRAJER
SKBU HOSTIVAŘ Praha
Martin RUSNÁKIII. místo
III. místo
Martin RUSNÁK
SKBU HOSTIVAŘ Praha

K-1 Muži -71kg
Michal MÁLEKII. místo
II. místo
Michal MÁLEK

Adam HUBOCKÝIII. místo
III. místo
Adam HUBOCKÝ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

K-1 Muži -75kg
Lukáš ŠIMEKI. místo
I. místo
Lukáš ŠIMEK
SKP RAPID PLZEŇ z.s.
Marek FUKSAII. místo
II. místo
Marek FUKSA

Tomáš MACKEIII. místo
III. místo
Tomáš MACKE


K-1 Muži -81kg
Jan BROŽÍČEKI. místo
I. místo
Jan BROŽÍČEK
SKBU HOSTIVAŘ Praha
Josef RÁCII. místo
II. místo
Josef RÁC
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Michal LATIOKIII. místo
III. místo
Michal LATIOK
KBC Přerov

K-1 Muži +91kg
Libor POLÁCHI. místo
I. místo
Libor POLÁCH
KBC Přerov
Antonín DUŠEKII. místo
II. místo
Antonín DUŠEK
Naresuan gym Tachov
Bohumil PEREBZĎÁKIII. místo
III. místo
Bohumil PEREBZĎÁK
KBK Fox Ústí nad Labem

K-1 Ženy -56kg
Alena HOLÁI. místo
I. místo
Alena HOLÁ
Shaolin Tigers Domažlice
Michaela KERLEHOVÁII. místo
II. místo
Michaela KERLEHOVÁ
Berka Fight centrum z.s.
Tereza LOUŽILOVÁIII. místo
III. místo
Tereza LOUŽILOVÁ
Pankration gym z.s.

K-1 Ženy -70kg
Martina JINDROVÁI. místo
I. místo
Martina JINDROVÁ

Aneta KUČEROVÁII. místo
II. místo
Aneta KUČEROVÁ
Berka Fight centrum z.s.
Renáta SYCHROVÁIII. místo
III. místo
Renáta SYCHROVÁ
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.

FORMY - HARD STYLE Muži
Aleš HRÁCHI. místo
I. místo
Aleš HRÁCH
KOBRA KLADNO
Jakub ELZNICII. místo
II. místo
Jakub ELZNIC
Karate klub Kladno
David ALEŠIII. místo
III. místo
David ALEŠ
Karate klub Kladno

FORMY - HARD STYLE Dívky
Kristýna DVOŘÁKOVÁI. místo
I. místo
Kristýna DVOŘÁKOVÁ
Karate klub Kladno

FORMY - SOFT STYLE Chlapci
Martin HAUSERI. místo
I. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.

FORMY - SOFT STYLE WEAPONS Dívky
Nikola FILIPOVÁI. místo
I. místo
Nikola FILIPOVÁ
ČESKÁ ASOCIACE SIU LUM PAI HUNGKAR

AERO-KICKBOXING JEDNOTLIVCI
Anna ŠOREJSOVÁI. místo
I. místo
Anna ŠOREJSOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Iva SEMERÁDOVÁII. místo
II. místo
Iva SEMERÁDOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Kateřina HUŠKOVÁIII. místo
III. místo
Kateřina HUŠKOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora