Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuAkce zařazená do kalendáře mezinárodní organizace WAKONominační soutěž do reprezentačního týmu ČRMČR K1-rules, fullcontact, semicontact a formy
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMFOTOGALERIEVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBY
POINTS FIGHTING Mladší žáci -28kg
Jurij ŠIRJAJEVI. místo
I. místo
Jurij ŠIRJAJEV
Fighter's Gym Teplice
Filip KUČERAII. místo
II. místo
Filip KUČERA
FIGHTER'S GYM PRAHA
Marek BOUDAIII. místo
III. místo
Marek BOUDA
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Mladší žáci -32kg
Lukáš SVRČEKI. místo
I. místo
Lukáš SVRČEK
FIGHTER'S GYM PRAHA
Martin HAUSERII. místo
II. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.
Matouš STEHLÍKIII. místo
III. místo
Matouš STEHLÍK
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Mladší žáci -37kg
Richard SUCHÝI. místo
I. místo
Richard SUCHÝ
SK Leon, z.s.
Jakub MAJERII. místo
II. místo
Jakub MAJER
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Mladší žáci -42kg
Josef BAŠTAI. místo
I. místo
Josef BAŠTA
Fighter's Gym Teplice
Zdeněk KOLAFAII. místo
II. místo
Zdeněk KOLAFA
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Mladší žáci -47kg
Yevgeniy RYBCHYNSKYYI. místo
I. místo
Yevgeniy RYBCHYNSKYY
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
Barbora ZETKOVÁI. místo
I. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.
Matouš STEHLÍKII. místo
II. místo
Matouš STEHLÍK
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Starší žáci -42kg
Lukáš SVRČEKI. místo
I. místo
Lukáš SVRČEK
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Starší žáci -47kg
Jan ŠEBAI. místo
I. místo
Jan ŠEBA
SK KOSAGYM PRAHA
Martin BISKUPII. místo
II. místo
Martin BISKUP
SKS Arena Kladno
Miloš VEREBIII. místo
III. místo
Miloš VEREB
Valdman's gym Kutná Hora

POINTS FIGHTING Starší žáci -52kg
Michal NEUMANNI. místo
I. místo
Michal NEUMANN
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Starší žáci -57kg
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Michal NEUMANNII. místo
II. místo
Michal NEUMANN
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Starší žáci -63kg
Jan ŠEBAI. místo
I. místo
Jan ŠEBA
SK KOSAGYM PRAHA
Marcel TANCOŠII. místo
II. místo
Marcel TANCOŠ
TJ SPORT MORAVIA
David RICHTRIII. místo
III. místo
David RICHTR
KCK team Letohrad

POINTS FIGHTING Starší žáci -69kg
Jakub VURMI. místo
I. místo
Jakub VURM
Fighter's Gym Teplice
Martin NETRHII. místo
II. místo
Martin NETRH
TJ SPORT MORAVIA

POINTS FIGHTING Starší žáci +69kg
Jakub ELZNICI. místo
I. místo
Jakub ELZNIC
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Junioři -57kg
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Junioři -63kg
Pavel BENEDIKTI. místo
I. místo
Pavel BENEDIKT
SK Leon, z.s.
Vojtěch KOTRBAII. místo
II. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Lukáš ŠEBAIII. místo
III. místo
Lukáš ŠEBA
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Junioři -69kg
Michal NĚMEČEKI. místo
I. místo
Michal NĚMEČEK
FIGHTER'S GYM PRAHA
Filip SÝKORAII. místo
II. místo
Filip SÝKORA
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Junioři -79kg
Filip STRAJČEVI. místo
I. místo
Filip STRAJČEV
SK Leon, z.s.
Jakub ELZNICII. místo
II. místo
Jakub ELZNIC
Karate klub Kladno

POINTS FIGHTING Junioři -84kg
Roman ZEYKANI. místo
I. místo
Roman ZEYKAN
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Marek KUBÁŇII. místo
II. místo
Marek KUBÁŇ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Juniorky -60kg
Nikola KRÁTKÁI. místo
I. místo
Nikola KRÁTKÁ
KCK team Letohrad

POINTS FIGHTING Juniorky -65kg
Blanka ŠINDLEROVÁI. místo
I. místo
Blanka ŠINDLEROVÁ
FIGHTER'S GYM PRAHA
Kristýna GROSSEROVÁIII. místo
III. místo
Kristýna GROSSEROVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Muži -63kg
Pavel BENEDIKTI. místo
I. místo
Pavel BENEDIKT
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Muži -69kg
Michal NĚMEČEKI. místo
I. místo
Michal NĚMEČEK
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Muži -74kg
Pavel BENEDIKTI. místo
I. místo
Pavel BENEDIKT
SK Leon, z.s.
Michal NĚMEČEKIII. místo
III. místo
Michal NĚMEČEK
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Muži -79kg
Tomáš MÖSTLI. místo
I. místo
Tomáš MÖSTL
SKS Arena Kladno
Filip STRAJČEVII. místo
II. místo
Filip STRAJČEV
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Muži -84kg
Roman ZEYKANI. místo
I. místo
Roman ZEYKAN
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Martin JUSTINII. místo
II. místo
Martin JUSTIN
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Muži -94kg
Petr VALDMANI. místo
I. místo
Petr VALDMAN
Valdman's gym Kutná Hora
p. Pavel PLOCHII. místo
II. místo
p. Pavel PLOCH
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Marek KUBÁŇIII. místo
III. místo
Marek KUBÁŇ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Ženy -60kg
Nikola KRÁTKÁI. místo
I. místo
Nikola KRÁTKÁ
KCK team Letohrad

POINTS FIGHTING Ženy -65kg
Blanka ŠINDLEROVÁI. místo
I. místo
Blanka ŠINDLEROVÁ
FIGHTER'S GYM PRAHA
Nikola KRÁTKÁIII. místo
III. místo
Nikola KRÁTKÁ
KCK team Letohrad

POINTS FIGHTING Ženy +70kg
Alice VESELKOVÁI. místo
I. místo
Alice VESELKOVÁ
SK KOSAGYM PRAHA
Beata JASIOKOVÁII. místo
II. místo
Beata JASIOKOVÁ
TJ SPORT MORAVIA

POINTS FIGHTING Veteráni +75kg
Petr VALDMANI. místo
I. místo
Petr VALDMAN
Valdman's gym Kutná Hora
p. Pavel PLOCHII. místo
II. místo
p. Pavel PLOCH
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.

FULLCONTACT Muži -54kg
Petr MICKERTSI. místo
I. místo
Petr MICKERTS
Macak's GYM Pardubice

FULLCONTACT Muži -63kg
Michal VACEKI. místo
I. místo
Michal VACEK
ARENA FIGHT CLUB BRNO
II. místo
II. místo


Václav PYTELIII. místo
III. místo
Václav PYTEL
HAMMERS GYM z.s.

FULLCONTACT Muži -67kg
Jan KORECII. místo
II. místo
Jan KOREC
SKS Arena Kladno

FULLCONTACT Muži -71kg
Jakub HONEKI. místo
I. místo
Jakub HONEK
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Jiří SKÝBAII. místo
II. místo
Jiří SKÝBA
Kickbox Sokol Vamberk

FULLCONTACT Muži -75kg
Ing. Jan FENDRICHI. místo
I. místo
Ing. Jan FENDRICH
Iron Fighters, z.s.
RNDr. David HOKSZA Ph.D.II. místo
II. místo
RNDr. David HOKSZA Ph.D.
SKBU HOSTIVAŘ Praha

FULLCONTACT Muži -81kg
Jan HOMOLKAI. místo
I. místo
Jan HOMOLKA
SKS Arena Kladno
Jiří NESRSTAII. místo
II. místo
Jiří NESRSTA
SKBU HOSTIVAŘ Praha

FULLCONTACT Muži -86kg
Jakub KŇAZEI. místo
I. místo
Jakub KŇAZE
Pankration gym z.s.
Tomáš ČUBOŇII. místo
II. místo
Tomáš ČUBOŇ
SKP RAPID PLZEŇ z.s.

FULLCONTACT Muži -91kg
Petr KAREŠI. místo
I. místo
Petr KAREŠ
FIGHTER'S GYM PRAHA
Pavel ŠPONARII. místo
II. místo
Pavel ŠPONAR
Kickbox Sokol Vamberk
Patrik DITTRICHIII. místo
III. místo
Patrik DITTRICH
Berka Fight centrum z.s.

FULLCONTACT Muži +91kg
Jan ŠIBRAVAII. místo
II. místo
Jan ŠIBRAVA
Valdman's gym Kutná Hora
Zdenek ČERNÝIII. místo
III. místo
Zdenek ČERNÝ
Berka Fight centrum z.s.

K-1 Muži -60kg
René BLAŽEJOVSKÝI. místo
I. místo
René BLAŽEJOVSKÝ
Macak's GYM Pardubice
Jiří ŠTÁDLERII. místo
II. místo
Jiří ŠTÁDLER
Škola bojových umění Narama

K-1 Muži -63kg
David ŠPANIELII. místo
II. místo
David ŠPANIEL
Macak's GYM Pardubice

K-1 Muži -67kg
Zdeněk PERNICAI. místo
I. místo
Zdeněk PERNICA
SK Muay Thai Brno
Max FRAJERII. místo
II. místo
Max FRAJER
SKBU HOSTIVAŘ Praha

K-1 Muži -75kg
Pavel HENNRICHI. místo
I. místo
Pavel HENNRICH
SMASH GYM OLOMOUC, z.s.
Michal FAJFRII. místo
II. místo
Michal FAJFR
Kickbox Sokol Vamberk
Lukáš ŠIMEKIII. místo
III. místo
Lukáš ŠIMEK
SKP RAPID PLZEŇ z.s.

K-1 Muži -81kg
Petr DOHNALI. místo
I. místo
Petr DOHNAL
SK Muay Thai Brno
Ivo ZEDNÍČEKII. místo
II. místo
Ivo ZEDNÍČEK
SK Muay Thai Brno
Jan BROŽÍČEKIII. místo
III. místo
Jan BROŽÍČEK
SKBU HOSTIVAŘ Praha

K-1 Muži -86kg
Ondřej SRUBEKI. místo
I. místo
Ondřej SRUBEK
KBC Přerov
Jiří KOPEČNÝII. místo
II. místo
Jiří KOPEČNÝ
SK Muay Thai Brno

K-1 Muži -91kg
Jan UŘIČÁŘI. místo
I. místo
Jan UŘIČÁŘ
Tiger club Zlín,spolek
Petr KAREŠII. místo
II. místo
Petr KAREŠ
FIGHTER'S GYM PRAHA
Jakub HUČKOIII. místo
III. místo
Jakub HUČKO
KBC Přerov

K-1 Muži +91kg
Libor POLÁCHI. místo
I. místo
Libor POLÁCH
KBC Přerov
Vít KULLERIII. místo
III. místo
Vít KULLER
Lumberjack - gym Bílovec

K-1 Ženy -60kg
Bc. Martina FENDRICHOVÁI. místo
I. místo
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Michaela KERLEHOVÁII. místo
II. místo
Michaela KERLEHOVÁ
Berka Fight centrum z.s.
Petra OLAHOVÁIII. místo
III. místo
Petra OLAHOVÁ
Macak's GYM Pardubice

FORMY - HARD STYLE Junioři
Jakub ELZNICI. místo
I. místo
Jakub ELZNIC
Karate klub Kladno
David RICHTRII. místo
II. místo
David RICHTR
KCK team Letohrad

FORMY - HARD STYLE Juniorky
Nikola KRÁTKÁI. místo
I. místo
Nikola KRÁTKÁ
KCK team Letohrad

FORMY - HARD STYLE Ženy
Nikola KRÁTKÁI. místo
I. místo
Nikola KRÁTKÁ
KCK team Letohrad
Martina RŮŽIČKOVÁII. místo
II. místo
Martina RŮŽIČKOVÁ
Karate klub Kladno

FORMY - HARD STYLE Chlapci
Jakub ELZNICI. místo
I. místo
Jakub ELZNIC
Karate klub Kladno

FORMY - HARD STYLE Dívky
Nikola KRÁTKÁI. místo
I. místo
Nikola KRÁTKÁ
KCK team Letohrad
Kristýna DVOŘÁKOVÁII. místo
II. místo
Kristýna DVOŘÁKOVÁ
Karate klub Kladno

FORMY - SOFT STYLE Junioři
David ALEŠI. místo
I. místo
David ALEŠ
Karate klub Kladno

FORMY - SOFT STYLE Juniorky
Pavla MIŘÁTSKÁI. místo
I. místo
Pavla MIŘÁTSKÁ
WU-SHU Pelhřimov

FORMY - SOFT STYLE Muži
Petr VACULÍNI. místo
I. místo
Petr VACULÍN
WU-SHU Pelhřimov
Ondřej KRMELAII. místo
II. místo
Ondřej KRMELA
Sdružení tradičního Kung Fu Brno
Bc. Jiří VRZALAIII. místo
III. místo
Bc. Jiří VRZALA
Sdružení tradičního Kung Fu Brno

FORMY - SOFT STYLE Ženy
Barbora UHLÍŘOVÁI. místo
I. místo
Barbora UHLÍŘOVÁ
Sdružení tradičního Kung Fu Brno
Martina RŮŽIČKOVÁII. místo
II. místo
Martina RŮŽIČKOVÁ
Karate klub Kladno

FORMY - SOFT STYLE Chlapci
David ALEŠI. místo
I. místo
David ALEŠ
Karate klub Kladno
Martin HAUSERII. místo
II. místo
Martin HAUSER
SK Leon, z.s.

FORMY - SOFT STYLE Dívky
Kristýna DVOŘÁKOVÁI. místo
I. místo
Kristýna DVOŘÁKOVÁ
Karate klub Kladno

AERO-KICKBOXING JEDNOTLIVCI
Radka MACHÁČKOVÁI. místo
I. místo
Radka MACHÁČKOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora
Iva SEMERÁDOVÁII. místo
II. místo
Iva SEMERÁDOVÁ

Anna ŠOREJSOVÁIII. místo
III. místo
Anna ŠOREJSOVÁ
Valdman's gym Kutná Hora

FORMY - SOFT STYLE WEAPONS Muži
Petr VACULÍNI. místo
I. místo
Petr VACULÍN
WU-SHU Pelhřimov
Bc. Jiří VRZALAII. místo
II. místo
Bc. Jiří VRZALA
Sdružení tradičního Kung Fu Brno