Akce pořádaná pod hlavičkou ČSFuNominační soutěž do reprezentačního týmu ČRLeon Open
HLAVNÍ STRANAORGANIZAČNÍ TÝMVÝSLEDKY
JEDNOTLIVCIKLUBY
POINTS FIGHTING Mladší žáci -32kg
Lukáš SVRČEKI. místo
I. místo
Lukáš SVRČEK
FIGHTER'S GYM PRAHA
Jakub BAŠTAII. místo
II. místo
Jakub BAŠTA
Fighter's Gym Teplice
Richard SUCHÝIII. místo
III. místo
Richard SUCHÝ
SK Leon, z.s.
Patrik BARTOŇIII. místo
III. místo
Patrik BARTOŇ
FIGHTER'S GYM PRAHA


POINTS FIGHTING Mladší žáci -37kg
Zdeněk KOLAFAI. místo
I. místo
Zdeněk KOLAFA
Fighter's Gym Teplice
Lukáš SVRČEKII. místo
II. místo
Lukáš SVRČEK
FIGHTER'S GYM PRAHA
Josef BAŠTAIII. místo
III. místo
Josef BAŠTA
Fighter's Gym Teplice

POINTS FIGHTING Mladší žáci -47kg
Tomáš JOCHMANI. místo
I. místo
Tomáš JOCHMAN
SK Leon, z.s.
Michal ŠTINGLII. místo
II. místo
Michal ŠTINGL
SK KOSAGYM KADAŇ
Adam BUDÍNSKÝIII. místo
III. místo
Adam BUDÍNSKÝ
FIGHTER'S GYM PRAHA
Jan KAPOUNIII. místo
III. místo
Jan KAPOUN
Fighter's Gym Teplice


POINTS FIGHTING Mladší žákyně -37kg
Barbora ZETKOVÁI. místo
I. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.
Nikola HEREJKOVÁII. místo
II. místo
Nikola HEREJKOVÁ
SK KOSAGYM KADAŇ

POINTS FIGHTING Mladší žákyně -42kg
Petra MATOUŠKOVÁI. místo
I. místo
Petra MATOUŠKOVÁ
FIGHTER'S GYM PRAHA
Sabina HERAINOVAII. místo
II. místo
Sabina HERAINOVA
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Starší žáci -47kg
Jan ŠEBAI. místo
I. místo
Jan ŠEBA
SK KOSAGYM PRAHA
Tomáš JOCHMANII. místo
II. místo
Tomáš JOCHMAN
SK Leon, z.s.
Pavel VESELÝIII. místo
III. místo
Pavel VESELÝ
Fighter's Gym Teplice
Michal ŠTINGLIII. místo
III. místo
Michal ŠTINGL
SK KOSAGYM KADAŇ


POINTS FIGHTING Starší žáci -63kg
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Marcel TANCOŠII. místo
II. místo
Marcel TANCOŠ
TJ SPORT MORAVIA
Martin NETRHIII. místo
III. místo
Martin NETRH
TJ SPORT MORAVIA

POINTS FIGHTING Starší žákyně -55kg
Petra MATOUŠKOVÁI. místo
I. místo
Petra MATOUŠKOVÁ
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Junioři -57kg
Vojtěch KOTRBAI. místo
I. místo
Vojtěch KOTRBA
SK Leon, z.s.
Pavel KOCMANII. místo
II. místo
Pavel KOCMAN
FIGHTER'S GYM PRAHA

POINTS FIGHTING Junioři -74kg
Michal NĚMEČEKI. místo
I. místo
Michal NĚMEČEK
FIGHTER'S GYM PRAHA
Martin KOLDAII. místo
II. místo
Martin KOLDA
Valdman's gym Kutná Hora
Petr FATKAIII. místo
III. místo
Petr FATKA
FIGHTER'S GYM PRAHA
Martin KUPKAIII. místo
III. místo
Martin KUPKA
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.


POINTS FIGHTING Junioři -84kg
Filip STRAJČEVI. místo
I. místo
Filip STRAJČEV
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Junioři -94kg
Filip STRAJČEVI. místo
I. místo
Filip STRAJČEV
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Juniorky -60kg
Blanka ŠINDLEROVÁI. místo
I. místo
Blanka ŠINDLEROVÁ
FIGHTER'S GYM PRAHA
Iveta KOSOVÁII. místo
II. místo
Iveta KOSOVÁ
SK KOSAGYM KADAŇ
Hedvika ZOFOVÁIII. místo
III. místo
Hedvika ZOFOVÁ
SK Leon, z.s.

POINTS FIGHTING Muži -63kg
David MÖSTLI. místo
I. místo
David MÖSTL
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Muži -69kg
Michal NĚMEČEKI. místo
I. místo
Michal NĚMEČEK
FIGHTER'S GYM PRAHA
Mário PODLUŽANSKÝII. místo
II. místo
Mário PODLUŽANSKÝ
SK KOSAGYM PRAHA
David MÖSTLIII. místo
III. místo
David MÖSTL
SKS Arena Kladno

POINTS FIGHTING Muži -74kg
Tomáš MÖSTLI. místo
I. místo
Tomáš MÖSTL
SKS Arena Kladno
Jan VRÁNEKII. místo
II. místo
Jan VRÁNEK
SK KOSAGYM PRAHA
Jiří HARYCHIII. místo
III. místo
Jiří HARYCH
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.

POINTS FIGHTING Muži -79kg
Roman ZEYKANI. místo
I. místo
Roman ZEYKAN
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Tomáš KARELII. místo
II. místo
Tomáš KAREL
SK KOSAGYM PRAHA
Petr TAHALIII. místo
III. místo
Petr TAHAL
SK KOSAGYM PRAHA

POINTS FIGHTING Muži -84kg
Roman ZEYKANI. místo
I. místo
Roman ZEYKAN
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.

POINTS FIGHTING Muži -89kg
Martin ZAVORALI. místo
I. místo
Martin ZAVORAL
FIGHTER'S GYM PRAHA
Petr TAHALII. místo
II. místo
Petr TAHAL
SK KOSAGYM PRAHA
Michal ADÁMEKIII. místo
III. místo
Michal ADÁMEK
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.

POINTS FIGHTING Ženy -55kg
Petra MATOUŠKOVÁI. místo
I. místo
Petra MATOUŠKOVÁ
FIGHTER'S GYM PRAHA
Kateřina ČÍHOVÁII. místo
II. místo
Kateřina ČÍHOVÁ

Ilona TRINEROVÁIII. místo
III. místo
Ilona TRINEROVÁ
ČESKÁ ASOCIACE SIU LUM PAI HUNGKAR

POINTS FIGHTING Ženy -70kg
Blanka ŠINDLEROVÁI. místo
I. místo
Blanka ŠINDLEROVÁ
FIGHTER'S GYM PRAHA
Alice VESELKOVÁII. místo
II. místo
Alice VESELKOVÁ
SK KOSAGYM PRAHA
Iveta KOSOVÁIII. místo
III. místo
Iveta KOSOVÁ
SK KOSAGYM KADAŇ

LIGHTCONTACT Mladší žáci -28kg
Vlastimil ŠEBEKI. místo
I. místo
Vlastimil ŠEBEK
HAMMERS GYM z.s.
Jan HAVLÍČEKII. místo
II. místo
Jan HAVLÍČEK
Millenium Gym o.s.

LIGHTCONTACT Mladší žáci -32kg
Luboš VANKAI. místo
I. místo
Luboš VANKA
HAMMERS GYM z.s.
Jegor LAZAREVII. místo
II. místo
Jegor LAZAREV
Karate klub Karlovy Vary
Richard SUCHÝIII. místo
III. místo
Richard SUCHÝ
SK Leon, z.s.
Patrik BARTOŇIII. místo
III. místo
Patrik BARTOŇ
FIGHTER'S GYM PRAHA


LIGHTCONTACT Mladší žáci -37kg
Tadeáš RŮŽIČKAI. místo
I. místo
Tadeáš RŮŽIČKA
SK KOSAGYM PRAHA
Richard STRÁNSKÝII. místo
II. místo
Richard STRÁNSKÝ
Karate klub Karlovy Vary
Tomáš DIVIŠIII. místo
III. místo
Tomáš DIVIŠ
Karate klub Karlovy Vary

LIGHTCONTACT Mladší žáci -42kg
Tadeáš RŮŽIČKAI. místo
I. místo
Tadeáš RŮŽIČKA
SK KOSAGYM PRAHA
Václav BURKYTII. místo
II. místo
Václav BURKYT
Karate klub Karlovy Vary

LIGHTCONTACT Mladší žáci +47kg
Tomáš CÍSARI. místo
I. místo
Tomáš CÍSAR
TJ SPORT MORAVIA

LIGHTCONTACT Mladší žákyně -37kg
Barbora ZETKOVÁI. místo
I. místo
Barbora ZETKOVÁ
SK Leon, z.s.
Nikola HEREJKOVÁII. místo
II. místo
Nikola HEREJKOVÁ
SK KOSAGYM KADAŇ
Nikola HAMMEROVÁIII. místo
III. místo
Nikola HAMMEROVÁ
Millenium Gym o.s.
Barbora ČIHÁKOVÁIII. místo
III. místo
Barbora ČIHÁKOVÁ
Millenium Gym o.s.


LIGHTCONTACT Starší žáci -47kg
Jan ŠEBAI. místo
I. místo
Jan ŠEBA
SK KOSAGYM PRAHA
Marcello CALVITTIII. místo
II. místo
Marcello CALVITTI
KBK Fox Ústí nad Labem
Michal ŠTINGLIII. místo
III. místo
Michal ŠTINGL
SK KOSAGYM KADAŇ
Dominik PAGURKOIII. místo
III. místo
Dominik PAGURKO
HAMMERS GYM z.s.


LIGHTCONTACT Starší žáci -52kg
Aleš MARTÍNEKI. místo
I. místo
Aleš MARTÍNEK
HAMMERS GYM z.s.
Kamo MIKHAELYANII. místo
II. místo
Kamo MIKHAELYAN
Karate klub Karlovy Vary

LIGHTCONTACT Starší žáci -57kg
Matěj PEŇÁZI. místo
I. místo
Matěj PEŇÁZ
ARENA FIGHT CLUB BRNO

LIGHTCONTACT Starší žáci -63kg
Marcel TANCOŠI. místo
I. místo
Marcel TANCOŠ
TJ SPORT MORAVIA
Michal KRBUŠEKII. místo
II. místo
Michal KRBUŠEK
ARENA FIGHT CLUB BRNO

LIGHTCONTACT Starší žáci -69kg
Leon LENCI. místo
I. místo
Leon LENC
KBK Fox Ústí nad Labem
Jan MATUŠKAII. místo
II. místo
Jan MATUŠKA
ARENA FIGHT CLUB BRNO

LIGHTCONTACT Starší žáci +69kg
David FERENCZI. místo
I. místo
David FERENCZ
SK KOSAGYM KADAŇ
Vojtěch KALISTAII. místo
II. místo
Vojtěch KALISTA
Millenium Gym o.s.
Martin NETRHIII. místo
III. místo
Martin NETRH
TJ SPORT MORAVIA

LIGHTCONTACT Starší žákyně -50kg
Věra ANDĚLOVÁI. místo
I. místo
Věra ANDĚLOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Olga VANKOVÁII. místo
II. místo
Olga VANKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Starší žákyně -55kg
Anna TOMANOVÁI. místo
I. místo
Anna TOMANOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

LIGHTCONTACT Junioři -57kg
Pavel KOCMANI. místo
I. místo
Pavel KOCMAN
FIGHTER'S GYM PRAHA
Jan PETRÁŇIII. místo
III. místo
Jan PETRÁŇ
KBK Fox Ústí nad Labem

LIGHTCONTACT Junioři -63kg
Jakub HOSTINSKÝI. místo
I. místo
Jakub HOSTINSKÝ
Nordic Body Sport
Ondřej SZABOIII. místo
III. místo
Ondřej SZABO
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Junioři -69kg
Radek BRIGULAI. místo
I. místo
Radek BRIGULA
KBK Fox Ústí nad Labem

LIGHTCONTACT Junioři -74kg
Petr FATKAI. místo
I. místo
Petr FATKA
FIGHTER'S GYM PRAHA
Tomáš JANDERAII. místo
II. místo
Tomáš JANDERA
Nordic Body Sport
Martin KOLDAIII. místo
III. místo
Martin KOLDA
Valdman's gym Kutná Hora
Antonín TOMANIII. místo
III. místo
Antonín TOMAN
HAMMERS GYM z.s.


LIGHTCONTACT Junioři -79kg
Filip STRAJČEVI. místo
I. místo
Filip STRAJČEV
SK Leon, z.s.
Jakub HONEKII. místo
II. místo
Jakub HONEK
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Miloš VYSLOUŽILIII. místo
III. místo
Miloš VYSLOUŽIL
Valdman's gym Kutná Hora
David FERENCZIII. místo
III. místo
David FERENCZ
SK KOSAGYM KADAŇ


LIGHTCONTACT Junioři -84kg
Filip STRAJČEVI. místo
I. místo
Filip STRAJČEV
SK Leon, z.s.
Miloš VYSLOUŽILII. místo
II. místo
Miloš VYSLOUŽIL
Valdman's gym Kutná Hora

LIGHTCONTACT Junioři -89kg
Robin ČERVENKAI. místo
I. místo
Robin ČERVENKA
SKS Arena Kladno
Jan MARHOULII. místo
II. místo
Jan MARHOUL
SK KOSAGYM PRAHA

LIGHTCONTACT Junioři -94kg
Jan MARHOULI. místo
I. místo
Jan MARHOUL
SK KOSAGYM PRAHA
Tomáš BERANII. místo
II. místo
Tomáš BERAN
SKS Arena Kladno
Jakub BARNINECIII. místo
III. místo
Jakub BARNINEC
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Juniorky -55kg
Veronika HANISCHOVÁI. místo
I. místo
Veronika HANISCHOVÁ
KBK Fox Ústí nad Labem

LIGHTCONTACT Juniorky -60kg
Hedvika ZOFOVÁI. místo
I. místo
Hedvika ZOFOVÁ
SK Leon, z.s.
Alexandra FRIEDRICHOVÁII. místo
II. místo
Alexandra FRIEDRICHOVÁ
KARATE SPORT RELAX Děčín z.s.
Pavlína HÝBLOVÁIII. místo
III. místo
Pavlína HÝBLOVÁ
SKS Arena Kladno

LIGHTCONTACT Juniorky -65kg
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁI. místo
I. místo
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.
Pavlína HÝBLOVÁII. místo
II. místo
Pavlína HÝBLOVÁ
SKS Arena Kladno
Barbora KONVALINKOVÁIII. místo
III. místo
Barbora KONVALINKOVÁ
ARENA FIGHT CLUB BRNO

LIGHTCONTACT Muži -63kg
David MÖSTLI. místo
I. místo
David MÖSTL
SKS Arena Kladno
Michal OSLIZLOKII. místo
II. místo
Michal OSLIZLOK
DREAM TEAM kickbox Brno z.s.
Luděk ŠULDAIII. místo
III. místo
Luděk ŠULDA
ČESKÁ ASOCIACE SIU LUM PAI HUNGKAR

LIGHTCONTACT Muži -69kg
Mário PODLUŽANSKÝI. místo
I. místo
Mário PODLUŽANSKÝ
SK KOSAGYM PRAHA
David MÖSTLII. místo
II. místo
David MÖSTL
SKS Arena Kladno
Aleš HRÁCHIII. místo
III. místo
Aleš HRÁCH
KOBRA KLADNO
Mykola ANDRUSHKOIII. místo
III. místo
Mykola ANDRUSHKO
SKS Arena Kladno


LIGHTCONTACT Muži -74kg
Tomáš MÖSTLI. místo
I. místo
Tomáš MÖSTL
SKS Arena Kladno
Michal VRÁNAIII. místo
III. místo
Michal VRÁNA
Berka Fight centrum z.s.
Petr DOSTÁLEKIII. místo
III. místo
Petr DOSTÁLEK
OSK Fitcentrum

LIGHTCONTACT Muži -79kg
Pavel KONČILI. místo
I. místo
Pavel KONČIL
Karate klub Karlovy Vary
Arsen KAZARJANII. místo
II. místo
Arsen KAZARJAN
SKBU HOSTIVAŘ Praha
Adam PAVLÍČEKIII. místo
III. místo
Adam PAVLÍČEK
OSK Fitcentrum

LIGHTCONTACT Muži -84kg
Jan HOMOLKAI. místo
I. místo
Jan HOMOLKA
SKS Arena Kladno
David KOSTROUCHII. místo
II. místo
David KOSTROUCH
SK KOSAGYM PRAHA
Matěj PÝCHAIII. místo
III. místo
Matěj PÝCHA
FIGHTER'S GYM PRAHA
Pavel MIKULECKÝIII. místo
III. místo
Pavel MIKULECKÝ
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


LIGHTCONTACT Muži -89kg
Jan PODEŠVAII. místo
II. místo
Jan PODEŠVA
SK KOSAGYM PRAHA
Daniel ŽABAIII. místo
III. místo
Daniel ŽABA
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.
Petr PASTYŘÍKIII. místo
III. místo
Petr PASTYŘÍK
Fighter's Gym Teplice

LIGHTCONTACT Muži -94kg
Jan PODEŠVAI. místo
I. místo
Jan PODEŠVA
SK KOSAGYM PRAHA
Michal PULCHARTII. místo
II. místo
Michal PULCHART
SKS Arena Kladno
Anton BŘEZINAIII. místo
III. místo
Anton BŘEZINA
SK KOSAGYM PRAHA

LIGHTCONTACT Muži +94kg
Jan ŘEZÁČI. místo
I. místo
Jan ŘEZÁČ
KBK Fox Ústí nad Labem
Milan TRÁVNÍČEKII. místo
II. místo
Milan TRÁVNÍČEK
KBK Fox Ústí nad Labem
Petr KAREŠIII. místo
III. místo
Petr KAREŠ
FIGHTER'S GYM PRAHA
Miloš ZERZÁNIII. místo
III. místo
Miloš ZERZÁN
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.


LIGHTCONTACT Ženy -55kg
Ivana HANZLOVÁI. místo
I. místo
Ivana HANZLOVÁ
DREAM TEAM kickbox Brno z.s.
Pavla MURGAŠOVÁII. místo
II. místo
Pavla MURGAŠOVÁ
SKBU HOSTIVAŘ Praha
Kateřina ČÍHOVÁIII. místo
III. místo
Kateřina ČÍHOVÁ

Ilona TRINEROVÁIII. místo
III. místo
Ilona TRINEROVÁ
ČESKÁ ASOCIACE SIU LUM PAI HUNGKAR


LIGHTCONTACT Ženy -60kg
Tereza DOLINOVÁI. místo
I. místo
Tereza DOLINOVÁ
FIGHTER'S GYM PRAHA
Eva MERTLÍKOVÁII. místo
II. místo
Eva MERTLÍKOVÁ
Kickbox Sokol Vamberk
Petra ŠRÁMKOVÁIII. místo
III. místo
Petra ŠRÁMKOVÁ
SK KOSAGYM PRAHA

LIGHTCONTACT Ženy -65kg
Tereza DOLINOVÁII. místo
II. místo
Tereza DOLINOVÁ
FIGHTER'S GYM PRAHA

LIGHTCONTACT Ženy -70kg
Bc. Martina FENDRICHOVÁI. místo
I. místo
Bc. Martina FENDRICHOVÁ
Iron Fighters, z.s.
Markéta KOSTROUCHOVÁII. místo
II. místo
Markéta KOSTROUCHOVÁ
SK KOSAGYM PRAHA
Tereza DUŠKOVÁIII. místo
III. místo
Tereza DUŠKOVÁ
SK KOSAGYM PRAHA
Alice VESELKOVÁIII. místo
III. místo
Alice VESELKOVÁ
SK KOSAGYM PRAHA


LIGHTCONTACT Veteráni +75kg
p. Pavel PLOCHI. místo
I. místo
p. Pavel PLOCH
SK BULLDOG'S GYM Praha, z.s.
Miloš ZERZÁNII. místo
II. místo
Miloš ZERZÁN
Falcon Kickbox Vysoké Mýto z.s.

FULLCONTACT Muži -63kg
Michal VACEKI. místo
I. místo
Michal VACEK
ARENA FIGHT CLUB BRNO
Josef KOUTECKÝII. místo
II. místo
Josef KOUTECKÝ
Nordic Body Sport
Patrik BITTNERIII. místo
III. místo
Patrik BITTNER
ARENA FIGHT CLUB BRNO

FULLCONTACT Muži -67kg
Max FRAJERI. místo
I. místo
Max FRAJER
SKBU HOSTIVAŘ Praha
Rudik AVLASTIMOVII. místo
II. místo
Rudik AVLASTIMOV
DELROY°S GYM Praha
Aleksandar VASILICHIII. místo
III. místo
Aleksandar VASILICH
SKS Arena Kladno
Jan KORECIII. místo
III. místo
Jan KOREC
SKS Arena Kladno


FULLCONTACT Muži -71kg
Ondra KOHOUTII. místo
II. místo
Ondra KOHOUT
SKS Arena Kladno
Michal KUBATKAIII. místo
III. místo
Michal KUBATKA
Nordic Body Sport

FULLCONTACT Muži -75kg
Tomáš MACKEI. místo
I. místo
Tomáš MACKE
Kick Box club Mariánské Lázně
Ing. Jan FENDRICHIII. místo
III. místo
Ing. Jan FENDRICH
Iron Fighters, z.s.

FULLCONTACT Muži -81kg
Jan HOMOLKAI. místo
I. místo
Jan HOMOLKA
SKS Arena Kladno
RNDr. David HOKSZA Ph.D.III. místo
III. místo
RNDr. David HOKSZA Ph.D.
SKBU HOSTIVAŘ Praha
Petr PORADAIII. místo
III. místo
Petr PORADA
DAVID-SAFRANEK-NARAMA-PLZEN

FULLCONTACT Muži -91kg
Petr KAREŠI. místo
I. místo
Petr KAREŠ
FIGHTER'S GYM PRAHA

FULLCONTACT Ženy -60kg
Michaela KERLEHOVÁII. místo
II. místo
Michaela KERLEHOVÁ
Berka Fight centrum z.s.

FULLCONTACT Ženy -65kg
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁII. místo
II. místo
Mgr. Tereza MARTÍNKOVÁ
HAMMERS GYM z.s.

K-1 Muži -63kg
Tomáš DUDAII. místo
II. místo
Tomáš DUDA
KBK Fox Ústí nad Labem

K-1 Muži -71kg
Ing. Jan PAVLASI. místo
I. místo
Ing. Jan PAVLAS
Grassel gym Praha
Kamil ŠENKII. místo
II. místo
Kamil ŠENK
ARENA FIGHT CLUB BRNO

K-1 Muži -75kg
Jan BROŽÍČEKI. místo
I. místo
Jan BROŽÍČEK
SKBU HOSTIVAŘ Praha
Lukáš ŠIMEKII. místo
II. místo
Lukáš ŠIMEK
SKP RAPID PLZEŇ z.s.
Marek FUKSAIII. místo
III. místo
Marek FUKSA
Kick Box club Mariánské Lázně
Ing. Jan FENDRICHIII. místo
III. místo
Ing. Jan FENDRICH
Iron Fighters, z.s.


K-1 Muži -81kg
Robert OSUSKÝIII. místo
III. místo
Robert OSUSKÝ
SKP RAPID PLZEŇ z.s.

K-1 Muži +91kg
Václav PELCI. místo
I. místo
Václav PELC
KOBRA KLADNO
Alexandr CVERNAII. místo
II. místo
Alexandr CVERNA
SKS Arena Kladno

K-1 Ženy -56kg
Michaela KERLEHOVÁI. místo
I. místo
Michaela KERLEHOVÁ
Berka Fight centrum z.s.
Tereza LOUŽILOVÁII. místo
II. místo
Tereza LOUŽILOVÁ
Pankration gym z.s.

FORMY - SOFT STYLE Ženy
Jitka DRAHOŠOVÁI. místo
I. místo
Jitka DRAHOŠOVÁ
ČESKÁ ASOCIACE SIU LUM PAI HUNGKAR
Ilona TRINEROVÁII. místo
II. místo
Ilona TRINEROVÁ
ČESKÁ ASOCIACE SIU LUM PAI HUNGKAR

FREESTYLE - MUSICAL FORMS Muži
Pavel BENEDIKTII. místo
II. místo
Pavel BENEDIKT
SK Leon, z.s.